TopChannel publikon reklamat e Kosoftads - Si te fitosh para online

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

TopChannel publikon reklamat e Kosoftads

TopChannel publikon reklamat e Kosoftads

· 12 · 968

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-1

ne: 10-12-2009, 14:42:15
Faqja numer nje shqiptare ka filluar te shfaq reklamat e kosoftads keto dite.

Cfare mendimi keni ju per ket?
A do rritet tani edhe numri i reklamuesve?
A do perfitojme ne webmasteret e vegjel me shum apo me pak?

 • Postime: 74
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 10-12-2009, 16:41:07
Mendoj se kjo eshte arritje e madhe per kosoftads

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-12-2009, 18:32:50
Ne rralle te pare kjo eshte arritje per kosoftads, gjithashtu eshte ne favorin edhe te webmasterave te tjere qe perdorin rreklamat e saj pasi besoj tani do behet edhe me e njohur, prandaj do kete dhe me shum rreklamues.

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 09-01-2010, 05:22:17
kosoftads eshte nje nder faqet me karakter bizninsore qe do te thot ka nevoj  60 perqind te Fitimeve ti investoj ne Programin...

Kjo faqe qe ka kosoftads momentalish ben pune te mire por cilesia e faqes eshte jo sukseshme qe do te thot i duhet shume per te investuar kosoftads...

Me met faqe qe shot  nuk do mund te ket perfitim te madhe e as kilet qe do bashkepunojne me kosoftads.

Pergzoj dhe shpresoj se do perparoj kjo faqe...

Ne internet duhet shume pune hiq fjale.
kosoftads ka shum emer por ne te veret nuk ka autoritet brendore faqja.

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 09-01-2010, 05:25:30
Pse une nuk perkrahi ket faqe.
 Ky biznes nuk ka liqens nuk eshte e Regjistruar ne as nje Gjykat.
 Nuk figuron ne as nje Komun te Kosoves.

 Ateher pse te bashkangjitem kesaj faqe une?

 Ku te di une eshte mashtrim apo ajo?

 • Postime: 455
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 17-01-2010, 19:21:52
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

Qe do te thot se fundi her kam pas ne sitin tim 14000 Vizitore online.

 Eshte nje site ne gjuhen Ruse dhe Angleze. une do ofroj Kosoftads hapsir ne sitin tim pasi te shof se ne faqen e tyre se eshte liqensuar dhe ka vendim qykate.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 17-01-2010, 19:29:48
600 mije ? 850 mije?
14000 Vizitore online?


me duken shume shifra te pareale megjithate nuk vej doren ne zjarr.
KosAds une nuk e kam perdorur asnjehere por dhe sma merr mendja te perdor asnje firme Shqipetare dhe sherbim Shqipetar.


 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 17-01-2010, 19:39:27
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

Qe do te thot se fundi her kam pas ne sitin tim 14000 Vizitore online.

 Eshte nje site ne gjuhen Ruse dhe Angleze. une do ofroj Kosoftads hapsir ne sitin tim pasi te shof se ne faqen e tyre se eshte liqensuar dhe ka vendim qykate.

Na trego URL e sitit se na bere kurioz :)

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 19-01-2010, 22:56:01
Na trego URL e sitit se na bere kurioz :)

facebook.com  :D

 • Postime: 79
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 19-01-2010, 23:18:06
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

Qe do te thot se fundi her kam pas ne sitin tim 14000 Vizitore online.

 Eshte nje site ne gjuhen Ruse dhe Angleze. une do ofroj Kosoftads hapsir ne sitin tim pasi te shof se ne faqen e tyre se eshte liqensuar dhe ka vendim qykate.

Me duket se ja ke fut pak si kot, mos ke ngaterru gje ndonje 3 zerosh?

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 09-02-2010, 04:15:02
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

Qe do te thot se fundi her kam pas ne sitin tim 14000 Vizitore online.

 Eshte nje site ne gjuhen Ruse dhe Angleze. une do ofroj Kosoftads hapsir ne sitin tim pasi te shof se ne faqen e tyre se eshte liqensuar dhe ka vendim qykate.
Me vjen keq qe tek zeriyt akoma ka njerez qe genjejne veten, ketij tipit i ka hypur vetja ne qejf, ose ka degjuar per ndonje autosurf apo autoclicker car jane ato programe.

 • Postime: 72
 • Karma: +1/-1

#11 ne: 09-02-2010, 14:27:19
le te shfaqe liqensen kjo faqe qe eshte liqensuar une do publikoj reklamen e Kosoftads  ne sitin time ku numroj mbi nga 600000 deri ne 850000 vizitore ne dit.

cfare liqense bre? per qa te jete e liqensuar?

Temat e fundit