×

Cfarë keni bërë ju për Zotin?

Cfarë keni bërë ju për Zotin?

· 2 · 4872

  • Postime: 336
  • Gjinia: Femer
Lizi
ne: 29-06-2007, 10:35:49
Përshëndetje te gjithëve!
 
nuk e di nëse është hapur një teme e ngjajshme me këtë por desha te dija se çfarë keni bërë ju për Zotin ? (konkretisht për kohët e fundit )

respekte te gjithëve
« Editimi i fundit: 27-02-2008, 09:40:49 nga Aida »

  • Postime: 88
salipestili
#1 ne: 26-02-2008, 19:12:11
Une per zotin bej aq sa mundem dhe dij..
Perpiqem qe njerezimit(ata qe i njoh) ti tregoj se ku eshte vendi, hapesira ku gjindet ai. Une e dij..
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X