Forumi i Studentëve


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Studentët shqiptarë

M A X
11-03-2020, 08:31:35

Akademi.al, një platformë edukative në shqip që ofron mësimdhënie online

Ministria e Arsimit ka publikuar ditën e sotme udhëzimin që shpjegon se si do të zhvilohet mësimi nga shtëpia, pas mbylljes së shkollave për një periudhë 2 javore, si masë parandaluese ndaj koronavirusit. Në këtë udhëzim përcaktohen qartë detyrat që kanë mësuesit, nxënësit, por edhe prindërit ja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
16-02-2020, 21:35:12

Sistemi arsimor Danez

- Prindërit danezë nuk i dërgojnë fëmijët e tyre në shkollë për të fituar njohuri, por për t'i bërë ata anëtarë të denjë të shoqërisë. Shkollat pranojnë çdo nxënës pa asnjë provim pranues. Mësuesit marrin sugjerime nga kopshti në lidhje me aftësitë, vetëm për të ditur si të sillen me secilin pre...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
01-10-2019, 13:16:20

Në Shqipëri plagjiatura është art më vete

Një letër drejtuar ty dhe të gjithëve ju që nuk rrini dot pa kopjuar punën e tjetrit, për të shpëtuar të ndenjurat e palëvizura nga dobësia dhe dembelizmi për të qëndruar ngjeshur pas karriges a kolltukut. - Orjona Tresa, gazetare 


Pergjigje nga: Lisa, Mishel Forever, erlehta

Si duhen veshur te rinjte ne shkolle?!

Lisa
12-11-2013, 22:01:11
Me uniforme .....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

V@GαβθηD
01-11-2013, 21:41:33

Kamera e fshehtë! Drejtori filmohet nga prindi i vajzës me shami.../.../

Kamera e fshehte! Drejtori filmohet nga prindi i vajzes me shami e cila u perjashtua nga shkolla.....diku ne Gjilan - ne te ashtuquajturen Republike te Kosoves (Shqiperia Veriore diskriminon myslimanet - pa baze ligjore). [url=https://www.youtube.com/watch?v
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe