Forumi i Vogëlushëve - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Bota e fëmijëve, diskutime dhe materiale edukative.

Pergjigje nga: diktona, diard

Një emër te bukur

diktona
08-02-2008, 12:36:03
deshiroj emra per djem
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eurogina, MiStRecE_BeRaTSe, CrYsTaL TeaRs

Foto nga femijeria.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Englishbee, erlehta, Capkenja

Lojrat e femijerise...

Englishbee
19-10-2007, 13:58:03
Hahahahahahaahaha.. .
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
02-06-2007, 11:14:43

1 Qershori :)

 Si mo nuk e paska hapur njeri kete teme.. :DVogelush e kalamaja u rritshit te lumtur e te shendetshem.:perqafim
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
23-03-2007, 01:40:18

Sekretet e një shëndeti të bukur mendor për fëmijët !

¨ Nëse njeriu që foshnjë rritet në një ambient ku jepet e merret dashuri, ku respekti për tjetrin është moto e ditës, ku bisedohen gëzimet si edhe hallet, ku qeshet, këndohet, luhet, por edhe qortohet kur gabon, jetohet pra, si njerëz të vërtetë, ai do të dojë të bëjë, më vonë, të njëjtat gjëra ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Enea, erlehta, Capkenja

Nje bebe lind me peshe 7 kg!!

Aida
30-01-2007, 19:40:44
7130 gr dhe 66 cm i gjatë.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, CrYsTaL TeaRs, BeRni

Një bebe xhuxh lind në qytetin e Elbasanit !

Capkenja
02-12-2006, 20:45:47
Qyqa sdo u marrka burri nga Elbasani:D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Borebardha
17-06-2005, 11:03:39

Lirit dhe te drejtat e femijeve !

Lirit dhe te drejtat e femijeve Me 20 nentor 1959 organizata e femijeve Unicef-I duke u nis nga rrezikimi I lirive dhe te drejtave te femijeve dhe ne baze te kerkesave themelore te femijeve.Keto kerkesa ndonse nuk jan objektive sugjerohen shoqerit demokratike,shtetet dhe prinderit qe ti respekto...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe