Emra per beben që do lindë - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Emra per beben që do lindë

Emra per beben që do lindë

· 434 · 343752

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0

ne: 18-12-2004, 21:24:34
Shoqja ime do linde një bebe vajze dhe ma  ka lene mua qe t'ia ve emrin.
Te lutem me ndihmoni qe ti gjej një emer te bukur.
« Editimi i fundit: 13-12-2005, 08:40:51 nga M A X »

 • Postime: 1279
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-12-2004, 22:13:23
Mua me pelqen emri Amela :)

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 19-12-2004, 00:04:59
Nje nga emrat qe me ka pelqyer me shume nga ato qe kam degjuar eshte Demensia. Ndoshta juve s`ju pelqen, por mua mu duk i vecante.

Hersia`

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-12-2004, 16:53:14
Arbenita, Vlera, (nese eshte shqiptare) Shqipe, Marigona, Aferdita
P.S. jane keto emra qe me pelqejne shume...

respekt te gjitheve :pafshim ;)

#4 ne: 19-12-2004, 17:56:29
Eliza,Entela,Esmeralda,Amantia,Ana te tjeret kujt me kujtohen :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 19-12-2004, 19:52:31
Per mua Dalia....eshte nje lule me nje arome te kendshme dhe mjaft e bukur....

 • Postime: 2494
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 19-12-2004, 20:02:57
Se pari urojme shoqen  tende  paste nje lindje te lehte  :lule
 Eneada, Fjorela.. :perqafim :lule

 • Postime: 8
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-12-2004, 20:07:12
Why not Amanda!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#8 ne: 19-12-2004, 20:14:37
Ndoshta edhe Leila?

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 20-12-2004, 01:40:58
Ja nje liste emrash edhe nga une ;)
Sara, Xhulia, Anxhela, Melisa, Izaura, Sidorela, Sonila, Nevila, Orjeta, Jona, Jasmia, Artemis, Migena, Elsa, Brisilda, Lisiana, Iva  :occ

Po mu kujtuan tjere do hidhem prape ktej ;)

P.S aceofhearts  :perqafim

 • Postime: 2026
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 20-12-2004, 01:46:51
mua me pelq leila, jasmina, suhejla,sara

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 20-12-2004, 01:50:02
Leila eshte shume i lezetcem :) nuk e thashe me lart se e kishin thene para mejet ...

#12 ne: 20-12-2004, 01:52:33
Amela   Artemis eshte emer goce  :??? :???

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 20-12-2004, 01:55:27
po Berno, ka qene emri i nje shoqes time te ngushte :)

#14 ne: 20-12-2004, 01:56:46
Emer i padegjuar ndonjeher po qenka shum i cuditshem :)

 • Postime: 2434
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 20-12-2004, 01:58:07
Per kte arsye me pelqen, se eshte i cuditshe, qe s'ja kam degju askujt tjeter..
I Vecante :)

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 20-12-2004, 13:46:44
Per kte arsye me pelqen, se eshte i cuditshe, qe s'ja kam degju askujt tjeter..
I Vecante :)

Edhe une kam pas nje shoqe me kete emer. :) Ja u bene dy!

Emra te tjere qe me pelqejne jane: Irsida, Klarisa (clarissa), Genarda (s`e kam degjuar pervecse tek nje shoqe qe kam patur), Lasila...e mendoj jane boll per momentin.

Hersia`

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 20-12-2004, 15:40:34
Nuk e di por mua me pelejne emrat e shkurter sepse e kam inat kur fillojne e i shkurtojne...ndosht a KEJSI...apo EMEL qe do te thote shprese....

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#18 ne: 20-12-2004, 16:18:55

Mua do te me pelqente Klelia, ose Klea (gjithmone me ka pelqyer ky emer) :X...sikurse dhe emrat si: Brenda, Xhoi, Prisila, Kristi, Dea.
Keto per momentin, me vijne ne mendje ;)

#19 ne: 20-12-2004, 16:45:04
Smiley Kristi emer goce ?

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#20 ne: 20-12-2004, 16:49:27
Po Berni... per djem eshte Kris ;)
Kristi, vjen me teper si shkurtim i emrit Kristina... por tani, ke qe quhen vetem Kristi <)>

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 20-12-2004, 17:39:22
ja dhe disa emra shqip....me jeta te gjat bebi vogell drit gjithmon te mira past.. ;)

Manushe,shefqete,sabrie,kumrije,nafije,xhemile,kafile,mine,ollga,etc

hajt bye se emera ma te bukur nuk keni me i gjetur mo.. :D

 • Postime: 822
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 20-12-2004, 17:46:56
Dorina eshte emer i bukur  :) :) :) :)
« Editimi i fundit: 20-12-2004, 17:49:27 nga Dor-ina »

 • Postime: 960
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 20-12-2004, 18:41:36
me i bukri ne te gjith <>

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#24 ne: 20-12-2004, 18:46:14
Jane shume te bukur te gjithe emrat qe keni permendur me siper.
Ka raste qe emri nuka ka lidhje fare me nje person te caktuar,sikurse edhe raste kur emri ne nje fare menyre tregon,tregon vertet.
Mua  me pelqejne vecanerisht Kristi (Kristina),Flladi,Ana Megi,Ana Maria se di, per momentin keto mua kujtuan nder emrat e mi te preferuar per nje bebush vajze.

Temat e fundit