×

Emra per beben që do lindë

· 434 · 338541

Emra per beben që do lindë

· 434 · 338541

 • Postime: 45
hirushja
ne: 18-12-2004, 21:24:34
Shoqja ime do linde një bebe vajze dhe ma  ka lene mua qe t'ia ve emrin.
Te lutem me ndihmoni qe ti gjej një emer te bukur.
« Editimi i fundit: 13-12-2005, 08:40:51 nga M A X »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#1 ne: 18-12-2004, 22:13:23
Mua me pelqen emri Amela :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#2 ne: 19-12-2004, 00:04:59
Nje nga emrat qe me ka pelqyer me shume nga ato qe kam degjuar eshte Demensia. Ndoshta juve s`ju pelqen, por mua mu duk i vecante.

Hersia`
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull
ibraim
#3 ne: 19-12-2004, 16:53:14
Arbenita, Vlera, (nese eshte shqiptare) Shqipe, Marigona, Aferdita
P.S. jane keto emra qe me pelqejne shume...

respekt te gjitheve :pafshim ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#4 ne: 19-12-2004, 17:56:29
Eliza,Entela,Esmeralda,Amantia,Ana te tjeret kujt me kujtohen :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#5 ne: 19-12-2004, 19:52:31
Per mua Dalia....eshte nje lule me nje arome te kendshme dhe mjaft e bukur....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2495
 • Gjinia: Femer
leni
#6 ne: 19-12-2004, 20:02:57
Se pari urojme shoqen  tende  paste nje lindje te lehte  :lule
 Eneada, Fjorela.. :perqafim :lule
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 8
 • Gjinia: Mashkull
Dancenation
#7 ne: 19-12-2004, 20:07:12
Why not Amanda!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12210
Lefter
#8 ne: 19-12-2004, 20:14:37
Ndoshta edhe Leila?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#9 ne: 20-12-2004, 01:40:58
Ja nje liste emrash edhe nga une ;)
Sara, Xhulia, Anxhela, Melisa, Izaura, Sidorela, Sonila, Nevila, Orjeta, Jona, Jasmia, Artemis, Migena, Elsa, Brisilda, Lisiana, Iva  :occ

Po mu kujtuan tjere do hidhem prape ktej ;)

P.S aceofhearts  :perqafim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2025
 • Gjinia: Mashkull
sulltani
#10 ne: 20-12-2004, 01:46:51
mua me pelq leila, jasmina, suhejla,sara

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#11 ne: 20-12-2004, 01:50:02
Leila eshte shume i lezetcem :) nuk e thashe me lart se e kishin thene para mejet ...
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#12 ne: 20-12-2004, 01:52:33
Amela   Artemis eshte emer goce  :??? :???
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#13 ne: 20-12-2004, 01:55:27
po Berno, ka qene emri i nje shoqes time te ngushte :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#14 ne: 20-12-2004, 01:56:46
Emer i padegjuar ndonjeher po qenka shum i cuditshem :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#15 ne: 20-12-2004, 01:58:07
Per kte arsye me pelqen, se eshte i cuditshe, qe s'ja kam degju askujt tjeter..
I Vecante :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer
Hersianna
#16 ne: 20-12-2004, 13:46:44
Per kte arsye me pelqen, se eshte i cuditshe, qe s'ja kam degju askujt tjeter..
I Vecante :)

Edhe une kam pas nje shoqe me kete emer. :) Ja u bene dy!

Emra te tjere qe me pelqejne jane: Irsida, Klarisa (clarissa), Genarda (s`e kam degjuar pervecse tek nje shoqe qe kam patur), Lasila...e mendoj jane boll per momentin.

Hersia`
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7995
 • Gjinia: Femer
Lisa
#17 ne: 20-12-2004, 15:40:34
Nuk e di por mua me pelejne emrat e shkurter sepse e kam inat kur fillojne e i shkurtojne...ndosht a KEJSI...apo EMEL qe do te thote shprese....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#18 ne: 20-12-2004, 16:18:55

Mua do te me pelqente Klelia, ose Klea (gjithmone me ka pelqyer ky emer) :X...sikurse dhe emrat si: Brenda, Xhoi, Prisila, Kristi, Dea.
Keto per momentin, me vijne ne mendje ;)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super
milanisti
#19 ne: 20-12-2004, 16:45:04
Smiley Kristi emer goce ?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 5966
SmiLey
#20 ne: 20-12-2004, 16:49:27
Po Berni... per djem eshte Kris ;)
Kristi, vjen me teper si shkurtim i emrit Kristina... por tani, ke qe quhen vetem Kristi <)>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 4839
 • Gjinia: Mashkull
stalion
#21 ne: 20-12-2004, 17:39:22
ja dhe disa emra shqip....me jeta te gjat bebi vogell drit gjithmon te mira past.. ;)

Manushe,shefqete,sabrie,kumrije,nafije,xhemile,kafile,mine,ollga,etc

hajt bye se emera ma te bukur nuk keni me i gjetur mo.. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 823
 • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
#22 ne: 20-12-2004, 17:46:56
Dorina eshte emer i bukur  :) :) :) :)
« Editimi i fundit: 20-12-2004, 17:49:27 nga Dor-ina »
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 960
 • Gjinia: Mashkull
bukuroshi
#23 ne: 20-12-2004, 18:41:36
me i bukri ne te gjith <>
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 331
redman
#24 ne: 20-12-2004, 18:46:14
Jane shume te bukur te gjithe emrat qe keni permendur me siper.
Ka raste qe emri nuka ka lidhje fare me nje person te caktuar,sikurse edhe raste kur emri ne nje fare menyre tregon,tregon vertet.
Mua  me pelqejne vecanerisht Kristi (Kristina),Flladi,Ana Megi,Ana Maria se di, per momentin keto mua kujtuan nder emrat e mi te preferuar per nje bebush vajze.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super