Emra per beben që do lindë - 6 - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Emra per beben që do lindë

Emra per beben që do lindë

· 434 · 343708

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#125 ne: 20-07-2005, 19:22:55
Mua emrat ......... Denada, Argita, Kiona, Kresida me pelqejne shume. Por me shume me pelqen emri Nila. S'e di perse?! (?)


:D

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 22-07-2005, 04:12:18
Mos eshte emri yt ;)

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#127 ne: 23-07-2005, 08:44:10
Ju flm shume per propozimet. Nje nder emrat qe me pelqyen eshte Alba dhe Elona. Deri me tani por ende jam ne kerkim e siper.

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#128 ne: 25-07-2005, 09:49:11
..ka shume emra te bukur..mua me pelqejne..Rei..Kris ti..ose Ana Maria, Nensi.. :)

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 26-07-2005, 05:44:36
Redman kerkova emra shqip edhe jo katolik mos keqkupto flm

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 26-07-2005, 05:54:14
si ju duket IZABELA?

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 26-07-2005, 07:38:01
Monster girl izabela eshte emer i bukur por une dua emer shqip flm

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 26-07-2005, 08:39:41
Edlira, Manjola, Vjollca, Saranda (mgjths s'do ta pelqeje yt shoq :)), Dallendyshe (which is kinda outdated), Stina, Alketa, Era, Dorina, Genta, Flutura, Kozeta, Zana, Erjola, Erjona.

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#133 ne: 27-07-2005, 03:36:39
ups sorry :( s'e dija.

 • Postime: 1533
 • Karma: +6/-0

#134 ne: 27-07-2005, 09:30:09
Mua per vete me pelqen emri Bora  :)

 • Postime: 330
 • Karma: +0/-0

#135 ne: 28-07-2005, 05:28:07
..Ira..Diana..Stefa nia..Inida..Flladi. .e plot te tjere  :)

 • Postime: 126
 • Karma: +0/-0

#136 ne: 28-07-2005, 07:25:53
qka u bo more me juve keshtu qfare emra palidhje, ja disa emra shqip: hena, diellza, yllza, drita,valmira, kaltrina, kaltroshe .......

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#137 ne: 28-07-2005, 07:48:08
Ja disa emra shqip te bekuar qofshin : Arlinda, Erleta, Blerta, Donika, Zana, Vjollca, Shpresa, Lindita, Bjeshka, Arta, Mimoza,Vesa,etj etj ;)

 • Postime: 312
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 29-07-2005, 12:09:09

Blenda
Flandra
Lisandra
Lenarta
Erodita
Arbenita
Rina

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#139 ne: 30-07-2005, 22:17:59
Pse i ke be me nr si dyer hoteli lol LOl

 • Postime: 122
 • Karma: +0/-0

#140 ne: 30-07-2005, 23:01:37
Si mendon per emrat

Klea   ,Elia,  Megi  ,Amela  , Fiona

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#141 ne: 01-08-2005, 02:58:05
PAs gjithe ketyre emrave ende nuk kam vendosur ende se kam ndier nje emer qe do te me pervetesoje se di a po kuptoni?

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 02-08-2005, 09:49:13
PAs gjithe ketyre emrave ende nuk kam vendosur ende se kam ndier nje emer qe do te me pervetesoje se di a po kuptoni?

sara te kuptoj!

ke kohe ende...mirpo shih mos e lash femijun pa emer LOL
shihe missin ka gjet emrin per cupen nr 3!a ti ende ske vendos per nr 1! :D
te kisha propozuar ti bejsh edhe emra te gjinise mashkullore gati se ku ta dish cka del!

miss po goca/cuni nr 1 dhe nr 2 cfar emri do te kene? :D

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#143 ne: 03-08-2005, 08:23:27
Tung Sara,
mua me pelqejn emrat: Albulena, Doruntina, Donika, Teuta, Valbona, Jehona, Besiana, Gentiana ... ndoshta edhe ty  :)
Te deshiroj cdo te mire.
 


 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 03-08-2005, 10:46:43
Mua me pelqejne me shume keto dy emra: Rea ose Era! :)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#145 ne: 06-08-2005, 02:22:47
Blenda
Flandra
Lisandra
Lenarta
Erodita
Arbenita
Rina


Uaaaaa Lisandra se kisha degjuar ndonjehere po me pelqen....mos ta zej njeri se e kom zgjedh une per ocen time....ca keni mo njerzit ecin me prepektive :D
Me shifni mu mas 20 vjetesh me 3 cuna si zdapa te medhej ...ho mi ku e ke Lisandren ....aha ja vuna goces komshies se nuk ishte gjo :D

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 19-09-2005, 14:04:46
hahahahha lisa hajt moj se emrat per djem ti gjej un mas e ke problem ti vec ban fmit :D

ti vec me thuj a i dan emrat me mode apo pa mode ? :D

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 19-09-2005, 19:52:59
Me shifni mu mas 20 vjetesh me 3 cuna si zdapa te medhej ...ho mi ku e ke Lisandren ....aha ja vuna goces komshies se nuk ishte gjo :D
You still have hope. Veja Lisandro qe mos t'iki emri kot. LOL

 • Postime: 244
 • Karma: +1/-0

#148 ne: 21-09-2005, 16:29:44
Sado te mundoheni per emra shqipetar edhe nese jane te bukur dikush nga familja apo te aferit do e shemtojne duke e shkurtuar ose duke i vene nje emer me te pershtatshem, prandaj sa me te shkurter aq me te mire.... mua me pelqejne inicialet...p.sh. AJ, CJ etj etj.......
Ja emri me i bukur  per mendimin tim - Ajova, ky eshte emri i mbeses time...
ndersa perseri nje emer i bukur per djale eshte - Hejsi, edhe ky i bukur...
Urime

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 21-09-2005, 21:16:55
With all due respect Kathy, po AJ e CJ si emra zezeqerish.

Mua me pelqejne emrat e shkurter, te thjeshte dhe me kuptim. Biles do preferoja emra shqiptare. Sot kisha 1 provim dhe kur i dhashe pasaporten, me pyeti kontrollori. Ohhh, pretty name. Nga eshte? Albanian, ja ktheva. What does it mean? Histori e gjate ja ktheva po ka mundesi te me besh foton qe te futem ne provim (se s'kisha kohe). Po dua te them, pse po largohemi dalengadale nga kultura jone?

Temat e fundit