Filmat vizatimore - 6 - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filmat vizatimore

Filmat vizatimore

· 167 · 69108

 • Postime: 674
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#125 ne: 03-10-2005, 04:40:02
thuj qa te duash veç,,,shiko si jena ba sot.......nuk prekna me dore ma se....hehehe  :P

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 03-10-2005, 16:21:17
Dipsey, Tinki winky, Lala, Poooo

Keta te prishin nervat

p.s. SHREK is da man 

ua dike emrat ......paskemi nje fans te teletubbies ketu LOL

harrova edhe kete te postoj  :-[

Biene Maja :D.... bzzzzzzz

 • Postime: 1650
 • Karma: +2/-0

#127 ne: 03-10-2005, 23:28:55
Ejjj solisto, ne postimin origjinal e kisha shkruar "une jam i kenaqur" po mendova....ehhh, ky brezi ri s'do dije se c'po them dhe e fshiva. Apparently I was wrong. :)

Yeah sure...lol

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 07-10-2005, 22:09:03
Damnnnnn, I LOVE MADAGASKAR.  :-[  :-[

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 08-10-2005, 01:18:28
Damnnnnn, I LOVE MADAGASKAR. :-[
I like it, like it, like it
You like it, like it, like it
She likeit, like it, like it LOL

Or...
women physically fit, physically fit..... (hehehehe, kur e kendon ai indiani)

Or...
aty kur e pyet ai pinguini kur po arratiset...qe sapo del nga gropa....which continent is this? Manhattan. :D

Hahaha, se e kam memorizu te gjith filmin. lol

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#130 ne: 08-10-2005, 01:21:03
Ose aty kur thote ky mbreti indian....all hail, the New York Giants! :D

Ose kur thote ai ketrushi i vogel...I liked him, i liked him, I liked him even before I saw him. LOL So cute!!!

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 09-10-2005, 18:36:38
Ahaaaaaaaa Burbuqe, you do have a nice side to yourself. Damn girl, I thought you were all meanness. :P

LOL LOL

 • Postime: 1293
 • Karma: +1/-1
 • Gjinia: Femer

#132 ne: 10-10-2005, 11:17:59
Ahaaaaaaaa Burbuqe, you do have a nice side to yourself. Damn girl, I thought you were all meanness. :P
Ncncnc, u're soooo evil. :p Well, u don't know me...outside I might seem bitter and full of thorns but deep in my soul, only love and peace reside. LOL

Po Xha Barken e mban njeri mend?

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 16-10-2005, 13:24:53
Un kur isha ne vere ne Itali shikoja Lypenin te Italia Uno.

Me kan pelqyer shum dhe Powr Ranges po tani spo i shoh me.

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 16-10-2005, 15:05:50

Po Xha Barken e mban njeri mend?Per ke Xha Barken e ke fjalen ti mi?? Ai xhaxhi i lagjes time? Se kisha nje Xha Barka une. :D


Berni, edhe tani i shoh Power Rangers une.  :P SIKE, NAH. LOL

 • Postime: 102
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#135 ne: 02-11-2005, 05:18:27
 :Pkurse un shof akoma loney tunnes  sdi a e kam shkruajtur mire

 • Postime: 1632
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#136 ne: 03-11-2005, 11:34:41
Maca minin e du shum se minin e kam jaran u me knaq kur ta rre macen e shtrigavt :O :P LOL

 • Postime: 76
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#137 ne: 22-01-2006, 21:08:51
Nils Holgerssoni është një film i mrekullueshem për fëmijë. Unë e kam shumë qejf dhe vete  

Erlehta, na e nxorre mallin me kte film vizatimor. i used to LOVE watching it when i was in Albania. i still would, except I dont think they have it here.  :(

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#138 ne: 05-02-2006, 17:35:34
Maca minin e du shum se minin e kam jaran u me knaq kur ta rre macen e shtrigavt :O :P LOL

Mos e ke fjalen per Tomin me Xherin ? Se nuk e kuptoj mire kete qe ke shkruar.

#139 ne: 11-02-2006, 15:16:18
Une vdes per Tomin dhe Xherrin.......

 • Postime: 1402
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#140 ne: 11-02-2006, 16:54:19
Unë vdes për Tomin dhe Xherrin.......Meri këtu Capkene, downlodoji :)

I ke nga fillimi i faqes :)

http://forumi.zeriyt.com/index.php/topic,12786.450.html

 • Postime: 1
 • Karma: +0/-0

#141 ne: 15-03-2006, 15:22:24
Kujtime te bukura jane ato te femijerise . Mua me kujtohet ora 19:15 kur me padurim prisnja nje film vizatimor qofte ai Marinari Popay, Pinkpanteri apo Tomi dhe Gjeri ! Ah sikur te isha edhe njehere femije ...! ^o)

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#142 ne: 26-03-2006, 19:02:48
 :pafshim hajt_ktu: :perqafim LOL zemrathyer:

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#143 ne: 30-04-2006, 20:11:45
Lupenin e mban mend njeri?  ;) :P


Ps: Sevyorim tocca a te. :-*

http://www.zeriyt.com/extra/video/lupen-III.wmv :)

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#144 ne: 30-04-2006, 20:12:58
Po a e dinte njeri se  Tomi dhe xheri ishte film qe ka filluar te prodhohet qe ne vitet '40? Une per vete jo dhe kur e mora vesh jam habit shume.

 • Postime: 1632
 • Karma: +2/-6
 • Gjinia: Mashkull

#145 ne: 09-06-2006, 18:17:09
  edhe ketu jan disa certan :)

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#146 ne: 11-06-2006, 22:43:07
Me kenaqet juve mua !!!
sic e dini jam vogelush i locel lol !!! 12 vjet jam !!!
eh me kujtohet kur shikoja kuklat !!! Lypenin , po me e bukra ishte ajo LULU , dhe episode tjera si per shembull sandokanin e at teatrat qe jepte T.V.SH  ;) :)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#147 ne: 01-09-2006, 20:32:27
Tomi dhe Xherri jane te pavdekshem :)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#148 ne: 04-09-2006, 12:59:12
ojski pojski  :D

Ishulli i Noas

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 22-10-2006, 20:33:49
 :perqafim

Temat e fundit