Kenge per femije - italisht - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kenge per femije - italisht

Kenge per femije - italisht

· 6 · 293

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 30-04-2020, 14:28:17
Kenga Vedo Vedo - Carolina Benvenga
Pronti per la Criceto dance? Bambini, si balla con Carolina, Topo Tip e i bambini della Children’s Musical School di Milano! Una canzone per bambini da cantare e ballare all’asilo e alle feste di compleanno e a casa con mamma e papà!

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 30-04-2020, 14:28:47
Il Katalicammelo

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 30-04-2020, 14:29:04
Gigibabalulu

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 30-04-2020, 14:29:27
Il Coccodrillo come fa?

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 30-04-2020, 14:29:46
Pesciolino Dance

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 30-04-2020, 14:30:34
Carolina e Topo Tip: medley con 20 minuti di canzoni baby dance|Canzoni per bambini

Temat e fundit