×

Lojrat e femijerise...

Lojrat e femijerise...

· 29 · 8976

 • Postime: 12234
Lefter
ne: 24-03-2005, 17:49:15
Une si femije perveq thuerjes se gjamave,qarjes se kokave me llastyk....etj etj...Vendosa qe ti vendosi edhe disa foto te mia te femijerise qe te shihni dhe per cfare kam pas talent qysh 3 vjeq... ;)


Edhe ju tregoni cilat kane qene lojra te juaja te preferuara....

[attachment[/attachment]

 • Postime: 12234
Lefter
#1 ne: 24-03-2005, 17:50:03
Edhe kjo ka qene e preferuara ime...kete foto e kam nga greqia...

[attachment[/attachment]

 • Postime: 12234
Lefter
#2 ne: 24-03-2005, 17:50:50
E ketu tu me shkel me te mdhenjet(vllezerit)... :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#3 ne: 24-03-2005, 17:51:55
 gjum: gjum: gjum: gjum: gjum:

[attachment[/attachment]

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#4 ne: 24-03-2005, 17:52:27
ja edhe un  :-*

[attachment[/attachment]

[attachment[/attachment]

 • Postime: 12234
Lefter
#5 ne: 24-03-2005, 17:53:31
E po ato te miat jan orgjinale... :P

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#6 ne: 24-03-2005, 17:56:10
Une kam qene shume e pafajshme qe e vogel :D

 • Postime: 792
 • Gjinia: Mashkull
Kosovari_pz Toni
#7 ne: 24-03-2005, 17:59:48
Citim nga: &lt;88&gt; ne 24-03-2005, 17:52:27
ja edhe un  :-*

 :detari :o me duket se ky cune i vogel jam une ore me palyboy  :tym

 • Postime: 6975
machor
#8 ne: 24-03-2005, 18:21:15
hahahahhahahha tani e verejta hahahahahahahaha i poshter je pasha nonen
edhe si fmi ke qene trap :D ani mo fotoja e dyte ,,te erdh shura a hahahahaa

 • Postime: 12234
Lefter
#9 ne: 24-03-2005, 18:24:58
ahhaha...trap... :D...ti e di se cfare dreqi kam qene mooo...10 metra larg jemi rita apo jooo ;)...Te e dyta nuk mendojsha per shure...vetem sa me kishte ra ne mend se si kam kondomat me vete... :D

 • Postime: 2501
 • Gjinia: Mashkull
[< 88 >]
#10 ne: 24-03-2005, 18:26:58
Une kam qene shume e pafajshme qe e vogel :D


leje mi mos u tall  :hahaha

 • Postime: 12234
Lefter
#11 ne: 31-03-2005, 19:33:04
Si nuk i beson ti kesaj...ste shef suni sa e pafajshme qe eshte... :D

 • Postime: 417
 • Gjinia: Mashkull
Jermain
#12 ne: 01-04-2005, 16:57:46
My favorite things

[attachment[/attachment]

 • Postime: 6093
 • Gjinia: Femer
Kacurelsja
#13 ne: 02-04-2005, 13:31:22
Citim nga: &lt;88&gt; ne 24-03-2005, 18:26:58
Une kam qene shume e pafajshme qe e vogel :D

leje mi mos u tall  :hahaha

Perse mo jo e??? :o :???

 • Postime: 12234
Lefter
#14 ne: 25-04-2005, 15:39:28
Ne femijeri lojen favorite e kam pas ti vjedh kojshive pemet...

 • Postime: 233
 • Gjinia: Femer
Mistrecja
#15 ne: 26-04-2005, 06:22:35
Lloj lloj gjonash kom pas bo, si bufe qe kom qen

 • Postime: 2434
 • Gjinia: Femer
Amela
#16 ne: 07-05-2005, 17:56:42
Sa foto te lezetcmeeeee :)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#17 ne: 26-07-2006, 08:11:47
Me petka kam luajtur shume....njehere kam ndrydhur dhe kemben  duke luajtur ;)
Capkenja
#18 ne: 26-07-2006, 09:46:11
Kurse une kam luajtur ehhh me kukullla ama se linim nam vapa vu ne nuk shkonin ne shtepi.Kam lozur dhe me keshtu cingla i themi ne nga anet tona !

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
albnertili
#19 ne: 26-07-2006, 13:29:55
me cingla kam lene nam une per ate pune.
rrija gjitn diten pa buke ne mes te vapes per te luajtur.
s2hyja as ne mesim po luaja me shoket

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#20 ne: 26-07-2006, 14:31:38
Nertil,andej nga Korca loznim shume edhe me kembecale :D dhe me plloce LOL se nuk e mbaj mend mire si i thone,vizatonim nje drejtkendesh me kuticka ne toke dhe hidhnim pllocen  :D
Capkenja
#21 ne: 27-07-2006, 02:19:01
Nertil,andej nga Korça loznim shumë edhe me kembecale :D dhe me plloce LOL se nuk e mbaj mend mirë si i thonë,vizatonim një drejtkendesh me kuticka ne toke dhe hidhnim pllocen  :D

O te grifsha une ty me gjithe pllocen tende ;) LOL

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer
Vogelushja Korcare
#22 ne: 27-07-2006, 07:47:44
pse te me grish moj,une isha e para :D ja kaloja gjithe lagjes LOL LOL LOL
Capkenja
#23 ne: 27-07-2006, 11:05:58
Une jam sollakse te caj me kemben e majte e di sa fitoja kur luanim o nene ;)

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#24 ne: 28-07-2006, 05:18:14
me cingla kam lënë nam unë për atë pune.
rrija gjitn ditën pa buke ne mes te vapes për te luajtur.
s2hyja as ne mësim po luaja me shoket


LOL LOL

me cingla kam luajtur dhe une...po desh kam nxjerr syrin moj amani...e as emrin nuk duja tja kujtoja me cinglave....Capkene  dhe kuklla kam losur   dhe shpijash...LOL

 

Pse jane te rendesishme lojrat?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 28-04-2020, 14:37:04
nga M A X
Lajme per lojrat (Games News)

Nisur nga M A XRubrika Lojra

Postimi i fundit 14-01-2020, 21:14:47
nga M A X
Lojrat Olimpike ne Greqinë e lashtë

Nisur nga M A XRubrika Historia

Postimi i fundit 04-03-2012, 18:35:26
nga M A X
Së shpejti lojrat për PlayStation edhe në paisjet e Android?

Nisur nga M A XRubrika Mobile | Apps

Postimi i fundit 11-03-2011, 15:21:00
nga M A X
Lojrat që bëjnë meshkujt në propozimin e një femre

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 14-11-2010, 17:54:26
nga Shej