Nje bebe lind me peshe 7 kg!! - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nje bebe lind me peshe 7 kg!!

Nje bebe lind me peshe 7 kg!!

· 4 · 3218

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

ne: 13-01-2007, 20:03:51
Një nene 45 -vjeçare nga Polonia veriperendimore  sjell ne jetë një bebe 7 kg. Ky është një rekord për Polonine.
Bebi quhet Kacper Skulski

#1 ne: 28-01-2007, 21:20:40
qyqaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-01-2007, 14:17:55
Mos e habit capkene ..tashme jemi mesuar te degjojme cudira :D

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer

#3 ne: 30-01-2007, 19:40:44


7130 gr dhe 66 cm i gjatë. :D
Kur e shiqoj, them aq e madhe ka qen bebushja ime kur kishte afer 4 muaj. :D

Temat e fundit