Një emër te bukur - Forumi i Vogëlushëve

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një emër te bukur

Një emër te bukur

· 6 · 5122

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

ne: 28-01-2008, 22:24:21
Unë dua një emër te bukur për femin tim, qe mendoj ta lind edhe 13 sepse unë kam 12 vjeq tani po mendoj se do ta kem atë femi me Lauren t e cilën e dua shum unë tani jam ne fazen e pubertetit dhe kam ndryshuar shumë.
« Editimi i fundit: 28-01-2008, 22:54:28 nga Berni »

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-01-2008, 22:56:21
Ca flet ti ore,qenke 12 vjec dhe thua qe kur te behesh 13 vjec do te kesh femi ? Une keshtu e kuptova ndoshta jam dhe gabim.Po sme duket normale,ti je kalama vete dashke te beke dhe femi  :S

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 29-01-2008, 18:30:13
LOL LOL LOL LOL LOL

Ai tha do ta kete edhe 13... domethene do ta kete edhe 13 vjet -> 12+13 = 25.

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 29-01-2008, 20:26:19
une nete vertet kam ba gabime ne kete shkrim

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 29-01-2008, 20:27:45
emri nuk asht diard por ardit edhe une kam 16 vjet edhe do ta km me dorentinen

#5 ne: 08-02-2008, 12:36:03
deshiroj emra per djem

Temat e fundit