Galeria


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema dhe galeri me fotografi, videoklipe dhe imazhe te ndryshme

Pergjigje nga: Vip News, Stellina, Lajmet

Lule Lule

Vip News
22-01-2023, 23:27:49
 Screenshot_20230122-232555.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alban, Stellina, erlehta

Natyra!

Alban
19-01-2023, 14:35:26
Dimër FB_IMG_1674135107021.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1593870696607.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Brezare

stellina
31-07-2022, 12:50:07
😲😳
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1593930800540.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Dallge

stellina
31-07-2022, 12:49:51
Wow 😳
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, erlehta, Passion

Pranvera ne foto

stellina
31-07-2022, 12:49:27
 FB_IMG_1656572324366.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1596347563083.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Superqytetet e Kines

stellina
31-07-2022, 12:48:47
👀
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1589207627855.jpg
Pergjigje nga: Stellina, olti

Ngjyra ultraviolet te lulet

stellina
31-07-2022, 12:48:24
Mrekulli
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, omega, titi labi

Foto Makinash :)

stellina
31-07-2022, 12:48:04
Tesla model x tesla-model-x_100777013_l.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200125-205836.jpg
Pergjigje nga: Stellina, omega, laurak

Fjale te urta me foto

stellina
31-07-2022, 12:46:47
Me shumë nga keto
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, BeRni

Dhermi beach

stellina
31-07-2022, 12:44:50
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, BeRni

Zbulohet një UFO, dalin pamjet filmike - VIDEO

stellina
31-07-2022, 12:43:15
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Syrgjyn, dreamm

Cila eshte sozia juaj VIP?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡

Foto iluzione optike!

stellina
31-07-2022, 12:40:52
👀👁️
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, +ERELA+

Dubai qyteti i fantazise...

stellina
31-07-2022, 12:33:25
....FB_IMG_1644395926647.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, +ERELA+, BeRni

Foto Qesharake

stellina
31-07-2022, 12:31:56
 FB_IMG_1659130867776.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe