Sikur personazhet e Disney te ishin persona reale - Galeria

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sikur personazhet e Disney te ishin persona reale

Sikur personazhet e Disney te ishin persona reale

· 12 · 914

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

ne: 19-06-2023, 21:05:37
Keto foto qe duken si persona reale jane gjeneruar nga inteligjenca artificiale duke u bazuar ne personazhe te mirenjohur te botes se Disney.
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 19-06-2023, 21:06:15
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 19-06-2023, 21:06:38
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 19-06-2023, 21:07:02
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 19-06-2023, 21:07:25
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 19-06-2023, 21:07:51
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 19-06-2023, 21:08:13
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 19-06-2023, 21:08:39
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 19-06-2023, 21:09:07
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 19-06-2023, 21:09:28
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 19-06-2023, 21:10:02
 

 • Postime: 454
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 19-06-2023, 21:10:31
 
Emri:

Email:
Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?: