×

Forumi i shqiptareve te Amerikes.

Forumi i shqiptareve te Amerikes.

· 1496 · 42346

 • Postime: 1650
Solist
ne: 20-04-2004, 02:36:41
Mireseerdhet ne forum Shqiptaret qe jetoni ne Amerike!Kjo teme eshte per ju!


[attachment[/attachment]
« Editimi i fundit: 10-09-2004, 19:02:36 nga angeldeviled »

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#1 ne: 10-09-2004, 18:59:48
Po mundohem me e kuptu cfare don me thane ky mesazh? Dhe c'lidhje ka me shqipetaret e Amerikes?

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#2 ne: 10-09-2004, 19:01:24
Po mundohem me e kuptu cfare don me thane ky mesazh? Dhe c'lidhje ka me shqipetaret e Amerikes?
shiko daten e postimit!Forumi ne ate kohe ka qene ne fillimet e tij!
Kjo teme eshte hapur si per te provuar nje shtese teme!E ka mbetur aty!ja se e rregullojme tani! :occ

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#3 ne: 10-09-2004, 19:03:27
Ja Tashi do na leshohen te gjithe Shqiptaret e USAS me shkruar ketu se nuk e kane pare  <)> <)> <)> :pafshim :pafshim

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#4 ne: 10-09-2004, 19:05:08
Hajt pra mireboll... se bash nuk po me bahet me punu hic sot!!!! kush don me na e kallzu i perralle?

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#5 ne: 10-09-2004, 19:08:45
Prrallat shikoi se i ke te Humori dhe lexo aty sa te kesh qejf qe mos merzitesh.

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#6 ne: 10-09-2004, 19:11:28
waaaaaaa profesorja e matematikes..... :lalala
Po he njehere ta marrim vesh se sa shqiptare nga shaba ka ktu  <)>

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#7 ne: 10-09-2004, 19:13:58
ti hajde knej se po bajme shopping!!!!!!!!!!
Se as une s'jam tu dale!!!!!!!!
M'le pa msu e pa dale!! :D
na ishte njehere Mrika e Zef Dodes(u ba Mrika firmato)...................

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#8 ne: 10-09-2004, 19:14:01
po si do ta marresh vesh se sa jane more aceofhearts? a do i besh ndonje mbledhje zbritje shumezim special sepse e paske qejf matematiken me sa duket?

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#9 ne: 10-09-2004, 19:15:02
Prrallat shikoi se i ke te Humori dhe lexo aty sa te kesh qejf qe mos merzitesh.
Nuk e ka mbushe moshen per ato perrallat !!!!!!!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#10 ne: 10-09-2004, 19:15:49
une per vete i kam mbushe 13, po ti AD qe as 5 nuk i ke!!!!

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#11 ne: 10-09-2004, 19:18:36
po si do ta marresh vesh se sa jane more aceofhearts? a do i besh ndonje mbledhje zbritje shumezim special sepse e paske qejf matematiken me sa duket?
ahahahah une e filloj pastaj do gjejme na i tjeter ta mbaroje!
Jeta eshte llogariii, Olimbi!!! (nga korca ka ardh kjo)

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#12 ne: 10-09-2004, 19:21:18
une per vete i kam mbushe 13, po ti AD qe as 5 nuk i ke!!!!
Ti s'i ke 13!!!!!!!!!!!!Nja 12 e gjyse je!
Une per vedi 5 kam vec pallatin(katsh)! :P

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#13 ne: 10-09-2004, 19:22:50
une per vete i kam mbushe 13, po ti AD qe as 5 nuk i ke!!!!
Ti s'i ke 13!!!!!!!!!!!!Nja 12 e gjyse je!
Une per vedi 5 kam vec pallatin(katsh)! :P

moj shejtanke nga fshihesh ti kshu ..qe s'po te shofim ne eee :'(

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#14 ne: 10-09-2004, 19:24:12
une per vete i kam mbushe 13, po ti AD qe as 5 nuk i ke!!!!
Ti s'i ke 13!!!!!!!!!!!!Nja 12 e gjyse je!
Une per vedi 5 kam vec pallatin(katsh)! :P

moj shejtanke nga fshihesh ti kshu ..qe s'po te shofim ne eee :'(
neper kate!!!!!!!!!!! :D

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#15 ne: 10-09-2004, 19:25:02
ah ti ah ti ...kujdes mos e kalon katin e 5 se kalon ne statosfere pastaj... :occ

 • Postime: 1283
 • Gjinia: Femer
Zhade
#16 ne: 10-09-2004, 19:27:15
ah ti ah ti ...kujdes mos e kalon katin e 5 se kalon ne statosfere pastaj... :occ

Pse mua me sheh ti aceo :D :D

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#17 ne: 10-09-2004, 19:29:32
so ku jetoni more american-e? une per vetin njatu afer me Lake Michigan jam... spo kam qejf me e thane qytetin se vec nje bedroom kam ne apartament dhe s'mundem me i plotesu deshirat e te taneve me me visitu  :P!!!

 • Postime: 1279
 • Gjinia: Mashkull
aceofhearts
#18 ne: 10-09-2004, 19:32:31
po jo mos ki merak se une jetoj ktej nga lindja ..edhe s'kam mundesi per te ardhur por ama nje kartoline do dergoja (welcome card) nga CVS ato qe jane 99c

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#19 ne: 10-09-2004, 19:35:03
so ku jetoni more american-e? une per vetin njatu afer me Lake Michigan jam... spo kam qejf me e thane qytetin se vec nje bedroom kam ne apartament dhe s'mundem me i plotesu deshirat e te taneve me me visitu  :P!!!
a e ke i ven per mu se jena afer??????????
s'ka gja flejme bashke vec mos me hedhesh ne toke prej krevatit?!?!?!? :D

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#20 ne: 10-09-2004, 19:35:10
Ja, ndac me me ble, bleje prej Hallmark se per CVS e WalMart kam nja 100  :P

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#21 ne: 10-09-2004, 19:51:31
me ka e ke ti AD se spo te marr vesh... ku e ke shpine afer kujt a mundem me dite? sa per me fjete bashke kur te dush, vec se nuk e di a me zen krevati 3 vete se nuk e kam king  :lalala

 • Postime: 8132
 • Gjinia: Femer
AngelDeviled
#22 ne: 10-09-2004, 19:54:29
me ka e ke ti AD se spo te marr vesh... ku e ke shpine afer kujt a mundem me dite? sa per me fjete bashke kur te dush, vec se nuk e di a me zen krevati 3 vete se nuk e kam king  :lalala
po ate te tretin po e vem me fjete ne kuzhine(kam i krevat si fryhet me pompe,ban pak zhurme po s'ka gja se e fryjme para ores 10) po kam hallin se po me hedh ne toke mua!!!!!!

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#23 ne: 10-09-2004, 19:56:45
pse ne oren 10 ca ban me e fry mas ores 10?

 • Postime: 96
 • Gjinia: Femer
pshesh_tamel
#24 ne: 10-09-2004, 19:58:24
o ace of hearts... hajde more tek kjo tema ketu se na i fshiu te tane mesazhet kjo AD-ja se thote jane jashte teme dhe ia ven kallashin  :zjarr.

po ti pse duhet me e dite a jam vajze a djale per me lujte nje loje poker... une s'jam tu te pyte me lujte strip poker, vec thjeshte poker!!!
 

poezi per skenderbeun forumi sh..

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:41:44
nga InfoZ
forumi netedy

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:09:30
nga InfoZ
forumi shqiptar seksi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:59:42
nga InfoZ
forumi shqiperia com

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:33:11
nga InfoZ
FORUMI ISLAM ne FB

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 19-03-2020, 13:12:01
nga M A X