Portet me te medha ne bote - Gjeografi

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Portet me te medha ne bote

Portet me te medha ne bote

· 2 · 2050

  • Postime: 5
  • Karma: +0/-0

ne: 22-11-2009, 13:52:08
portet me te medha ne bote jan singnapur,roterdam,new jork,rio de zhaniero,londra,bergen,athina,selanik,bengaz,shangai,etj
« Editimi i fundit: 22-11-2009, 15:32:14 nga erlehta »

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-11-2009, 15:29:40
Portet me te madhe ne gjithe boten jane:

Shangaj
Singapori
Roterdam
Ningbo    ( kine)
Guangzhou  (Kine)   
Tianjin  (Kine)
Busan, ndodhet ne Korene e jugut
Honkong
Qingdao ( edhe ky port ndodhet ne Kine)
Nagoya (Japoni)

Pamje nga Shangaj

Temat e fundit