Territori I Elbasanit - Trojet Shqiptare

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Territori I Elbasanit

Territori I Elbasanit

· 4 · 1809

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-03-2006, 19:51:54

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-03-2006, 22:24:21
Neper fushën krejt jeshil
Dalin djemtë portokalli
Qe te gjithë jemi me ju
Forca djema verdh e blu.

Lulet tona janë për ju
Elbasani verdh e blu
Ne s'na tremb dot askerkush
Zemrat tona janë ne fushe.

Forca Elbasani

Te lumte dora :-) Berni per himnin!!!

PS: Te me falni per postimin jashte teme dhe FORCA ELBASANI!!!

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 19-03-2006, 15:27:37
Fulcrum shikoje te ky linku i meposhtem per me shume Himnin e ke te plote,ta marri vesh dhe Ena se kush ma ka derguar himnin,Himni ne Internet ne Zeri Yt eshte vendosur i pari,ma ka derguar nje shoqe e cila e ka shkruar vete me dore,ndersa ne mp3 ma gjeti nje shok e vendosi ne server te faqes se vete Fulcrum po nuk e pate me mp3 me thuaj mua se ta dergoj me mesazh.

http://forumi.zeriyt.com/index.php/topic,21718.0.html

Sa per Harten Ena shikoje mire dhe atje se cfar linku ka Harta nuk eshte i faqes qe eshte marre,po leri muhabetet e kota,edhe mos ma permend mua 100 her emrin te faqa jote qe kishe ber prezantimin 88 duke shkruar gjera pa vlere.

 • Postime: 35
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-03-2006, 20:24:02
OK, sh flm, vetem mos u zini.

Sa per kronike, Partizani u rrah nga Tirana (jo se me behet shume qejfi per Tiranen, merde sono, merde resterano, por tani na duhej vertete). Ne barazuam me pehinsit. Nuk kam degjuar akoma per tulla apo gjeste xhentilezze e me duket pak si absurde, per nje popull te qyteteruar si ai i Pehinit edhe pse i ri ne moshe.

FORCA ELBASANI!!!

Temat e fundit