Gjermani 2006!

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Sulme, shpejtesi, loje e paparashikuar.

Pergjigje nga: DOLCE GIRL, GREATBOY, charlie

Cila eshte skuadra favorite per te fituar Boterorin Gjermania 2006

*
Justice
26-11-2009, 20:44:48
GERMANYYYYYYY 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: abilmala, djdiki, charlie

32 shtete te WM 2006!

*
abilmala
20-04-2008, 22:55:53
hi to all in australia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: steriotipi B, GREATBOY, Lepulushja

Zidane fiton "Topin e Arte" te Boterorit!

SteriOtipi B
27-07-2006, 07:30:56
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe