Programi për drejtshkrimin e gjuhës shqipe - Gjuha Shqipe

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Programi për drejtshkrimin e gjuhës shqipe

Programi për drejtshkrimin e gjuhës shqipe

· 1 · 2777

  • Postime: 6973
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 23-03-2005, 16:42:16
Më në fund pas një pune shumë të gjatë doli në qarkullim edhe programi për drejtshkrimin e gjuhës shqipe për Microsoft Word.
Kjo është një arritje e madhe për gjuhën shqipe.
Po ju jap këtu linkun për shkarkimin e tij.

http://www.gjuha-shqipe.com/shkarko/AS_2_0.zip

Për më shumë mund të lexoni në web faqen e Qendrës për Edukim dhe Përparim

http://www.gjuha-shqipe.com/index1.html

Kënaquni ju që e doni me të vërtetë shqipen e bukur e të shkruar pastër. :)
« Editimi i fundit: 29-06-2005, 16:30:44 nga BESiM »

Temat e fundit