Të flasim në dialektin tonë - 60 - Gjuha Shqipe

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Pse hyj në forum?

Sa për argëtim
Të njihem me shqiptarë
Të mësoj diçka të re
Të jap kontributin tim
Të ndihmoj Kombin tim
Për të gjetur burrë
Për të gjetur grua

Të flasim në dialektin tonë

Të flasim në dialektin tonë

· 2198 · 124677

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1475 ne: 30-03-2006, 15:03:35
LOL uh sa kum qesh sa kum qesh LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1476 ne: 30-03-2006, 15:15:01
Qesh more qesh , ma mire me qesh se sa me qajt.. :D :D

 • Postime: 338
 • Karma: +12/-10

#1477 ne: 30-03-2006, 19:45:07
Nauk nauset nauk...be taku taj... :D

Nauset jon majr... :D
mos ki nevoj per naj shati ti blet? :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1478 ne: 31-03-2006, 05:46:11
Traku ene taj... :P :D

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1479 ne: 31-03-2006, 10:41:48
Ibra be birazer, po ku je more u humbe krit u humbe. Je bo si faksi, tretesh frojk. :)

C'ta na deftojsh ndonji te re????

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1480 ne: 31-03-2006, 11:22:52
po ce bre beko... po ku je humb ti se...
te reja plot ama nuk po me dojne... plakat nuk i due une... e ceshtu po kalojme disi.
po ti si je?

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1481 ne: 31-03-2006, 11:28:16
taj ibro si burr i martaum xhi ije nuk te ka hije te ankohesh se te rejat nuk te dun!
raj urte se e dish xhi te pret kur de vaj per pushime andi!
komplet shkrimet tauja di printoj dhe ibrahimices ne dore dja jap ta dish :D

a je i sigurte se te dun plakat?! mos te kan rejt be ibro... LOL

 

lini te rejat te rijve dhe mos bon shom trika kendi as me plaka e as me te reja se mjer taj xhi det gjeje!

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1482 ne: 31-03-2006, 11:33:25
kur thom te rejat... mendova te lajmet e reja zort mrraj oj dada aida... ti e dijsh se une jom edebil djal... mos ma cit zanin e zi.
kur thom plakat nuk i du...lajmet e vjetra c'me duhen...
au bre dada aida...taj meniher t'i deftojsh ibrahimices... une jo se frajgna...ama pse me honger qutek palidhje se... LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1483 ne: 31-03-2006, 11:39:15
taj ibro si burr i martaum xhi ije nuk te ka hije te ankohesh se të rejat nuk te dun!
raj urte se e dish xhi te pret kur de vaj për pushime andi!
komplet shkrimet tauja di printoj dhe ibrahimices ne dorë dja jap ta dish :D

a je i sigurtë se te dun plakat?! mos te kan rejt be ibro... LOL

 

lini të rejat te rijve dhe mos bënë shom trika kendi as me plaka e as me të reja se mjer taj xhi det gjeje!


A mujte Dado... perq :puth perq

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1484 ne: 31-03-2006, 11:40:54
Ncncnc!
Sa frajk e ndrojsh kajken be Ibro kur e sheh punen rezik! LOL
Fufka kane taj pi Ibrahimices tande.... ti paska vu sankcionet ajo LOL

Majr ta paska bo! :P

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1485 ne: 31-03-2006, 12:19:24
trauku mi shtahi taj mos kallzo ktau... au bre si ije... nuk mbajsh llaf hic. LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1486 ne: 31-03-2006, 12:28:25
E shoh e shoh vetem e vezhgoj une , po prajt taj Ibro se une do e editoj ate do e shohish se rrezil t'boni ty... :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1487 ne: 31-03-2006, 13:10:38
   dada aida... po frajgna  

oj blete...nauk bre mos e edito hic...lene se gjunof  

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1488 ne: 31-03-2006, 17:56:39
Per t'majren tonde , mos i kallxoje asaj Ibrahimices tonde ..se ene ajo eshte ktau e din taj..? :P
Mos i shohe ajo naujsa jote une dja fshoj.. :D

Oj dad bre hec tet qafi nihere... perq :puth

Ibra avajtu pak  perq

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1489 ne: 01-04-2006, 05:15:36
Ca bohet ktu mër?! Na paskeni myt forumin... s'thot kot poplli: u bo deti kos, t'i hyjm me luge! :P

Ajt mër mooo... si tha njoni: "S'kam buke... se po të kisha kos, do bëja pershesh!" LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1490 ne: 01-04-2006, 05:19:38
po bënë edhe ti persheshesh edhe ate me Kossss ... :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1491 ne: 01-04-2006, 05:27:14
po bënë edhe ti persheshesh edhe atë me Kossss ... :D

Ca thu mi lal, mos m'kujto kosin me fruta, se e bona pshesh n'ven frigoriferin! LOL

(bertet): Amon mi ije, na boj ca grosh se sharrum!

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1492 ne: 01-04-2006, 05:36:48
Ja ha dicka se qenke vertet i uritur...nese te duhet edhe diqka tjeter vetem boma nje ze.. ;)
Te bofshin mire cila te te pelqej ee han.. :)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1493 ne: 01-04-2006, 05:41:07
Grosh pra miiii!

LOL

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1494 ne: 01-04-2006, 05:51:08
Po ato qe i pregatita me larte jane me te shijshme.. :)

Po nejse ja ku e ke groshen... :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1495 ne: 01-04-2006, 06:09:37
Ajo e dyta po ma bon me sy... Ene ajo e para s'o keq! :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1496 ne: 01-04-2006, 06:16:24
Te bofshin mire , po ma mire te del me honger ato ma nalt qe i kam vendu.. :D ;)

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1497 ne: 01-04-2006, 06:31:10
Burri qe është burrë, me dysh fjalën s'e bën kurrë, kur ha buke mbaron një furre, e pi veren porsi gurre!


A ma bo ene i kafe?

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#1498 ne: 01-04-2006, 06:52:52
Ndajta se e permendet kafen po erdha ene une badihavxhije ta shfrytzoj rastin! :D

Hajde Blete capat pak mos mu palo aty per reklame! E dish ku eshte xhezvja, kafja, sheqeri...
Ene shko vesh dicka se mos ftofesh tu ndajt ashtau cullak! Hala seshte havaja per plazh! LOL

Syrgjyn, mire se na erdhe! :)

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1499 ne: 01-04-2006, 08:06:39
Per kaffe e kishit fjalen , ja me falni se isha vonu pak.. :)


Syrgjo te duhet edhe dicka tjeter vetem boma nje ze. ;)

Dado te bofte mire kaffja... :engjell:

Temat e fundit