Guida & Tutoriale


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Guida dhe Tutoriale

M A X
26-07-2011, 00:42:25

Apliko për punë me LinkedIn

Në muajin prill LinkedIn ka lansuar një shtojca të reja që veçohen me veçoritë e rrjetit social profesional, të cilat mund të përshtaten dhe të vendosen në faqe me lehtësi.Ato u shpalosën me mundësinë për të shtuar Profile të Anëtarëve, Informacion të Kompanisë dhe butonin LinkedIn Share në ueb ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Stellina, Gjumashi

Si ta fikim PC, kur nuk fiket?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
25-12-2021, 21:44:42

Si te instalojme Windows 11

Ne videon e meposhtme shpjegohet se si mund te instalojme Windows 11 ne kompjutera te vjeter.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

duckduckgos-business-model.jpg

Pergjigje nga: ilirk, LuLiKraS, SOPOT RUGJI

Filma për shikim Online!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eaglesalbania, poshnja

Shkarkoni Ashampoo Photo Optimizer 4 dhurat

eaglesalbania
17-02-2013, 12:25:34
flm 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
23-11-2012, 22:16:30

Shkarkoni Windows 8

prsh, sic eshte pritur prej kohesh Windows 8 tani eshte ne dispozicion per shkarkim te gjere, programin mund ta shkarkoni falas duke klikuar

Poshnjari
03-08-2012, 13:48:45

Shkarkoni F-Secure Internet Security

F-Secure Internet Security eshte nje program security qe ju mundeson pothuajse siguri te plote si per tu futur ne internet por edhe per te mbajtur nje kompjuter te ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel1, TorontoCute, Gjumashi

Shkarko Microsoft Office Professional Plus 2010 Beta

BVDGF
16-04-2012, 17:09:17
Nuk shkarkohet pra 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
27-02-2012, 14:07:36

3d converter

Meqense teknologjia ecen me te shpejt dhe ne duhet te ecim me hapin e kohes :PNe fillim kishim video kasetat dhe me pas dolen DVD keshtu i konvertuam video kasetat ne DVD duk pagura te paketn ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe