CD-ex - program i mire per CD-ja - Guida & Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

CD-ex - program i mire per CD-ja

CD-ex - program i mire per CD-ja

· 1 · 551

  • Postime: 23
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 01-05-2011, 03:57:50
Ka nje program shume e mire per ti besh mp3 nga CD-ja.

Programi shkarkohet ketu.
http://www.filehippo.com/download_cdex/


Programi mund te jet ne me shum qe 20 gjuhe.
Keshtu behet ne gjuhen shqipe.

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/C9yScU7YinI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Per cilesin maksimale, zgjidhni opsionet keshtu.

VBR
 
http://img546.imageshack.us/i/dwm2011043021090672.png/

OSE

CBR (320 KBPS RIP)
 
http://img269.imageshack.us/i/dwm2011043021093411.png/


Per ti bere krejt kenget ne MP3, zgjidhni (theksoni) krejt kenget edhe F9.

<iframe width="425" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/vDTPRzS_doA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Temat e fundit