Filma për shikim Online! - Guida & Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Filma për shikim Online!

  Filma për shikim Online!

  · 16 · 13324

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer

  ne: 11-11-2007, 11:34:43
  Thash ta hapi këtë teme e këtu ti sjellim linqet ku mund te shkarkojme apo shiqojme Filma Online.


  Filloj unë e para:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.redcurtainmovies.com/2000-2007
  http://joox.net/

  « Editimi i fundit: 12-11-2007, 16:00:41 nga Berni »

  • Postime: 27097
  • Karma: +11/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 12-11-2007, 16:01:24
  Ketu keni disa filma shqiptare

  http://www.albgaleria.com/v/Filma-Shqiptare/

  • Postime: 3079
  • Karma: +22/-4
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 19-11-2007, 19:55:11
  Filma ne gjuhen shqipe.

  http://www.hajduti.eu/index.php

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

  #3 ne: 26-01-2008, 17:13:02

  Thash ta hapi këtë teme e këtu ti sjellim linqet ku mund te shkarkojme apo shiqojme Filma Online.


  Filloj unë e para:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.redcurtainmovies.com/2000-2007
  http://joox.net/


  [/quote]
  *


  #4 ne: 14-02-2008, 17:58:20

  Thash ta hapi këtë teme e këtu ti sjellim linqet ku mund te shkarkojme apo shiqojme Filma Online.


  Filloj unë e para:
  Kodi: [Zgjidh]
  http://www.redcurtainmovies.com/2000-2007
  http://joox.net/


  [/quote]

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 20-03-2008, 11:43:08
  Keni dhe adresen
  Kodi: [Zgjidh]
  www.jeshil.com

  • Postime: 29
  • Karma: +0/-0

  #6 ne: 07-10-2008, 12:58:46
  A unde ta ma gjej njeri filin American ninja 1 ju lutem?

  • Postime: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #7 ne: 12-10-2008, 23:57:48
  http://filma.kengaime.com

  Plot me filma shqiptare

  • Postime: 13
  • Karma: +0/-0

  #8 ne: 03-11-2008, 11:09:01
  http://onlinemovieforum.com/  ketu keni filma te fundit qe kane dale ne kinema

  • Postime: 63
  • Karma: +0/-0

  #9 ne: 05-12-2008, 16:00:57
  hhhhhhhmmmmmmmm uroj tju pelqejne. adrese me rinovim javor filmash. http://www.izlefilmizle.com

  • Postime: 242
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 11-12-2008, 00:09:22
  http://www.lastmovies.tv provoni per filma te huaj

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0

  #11 ne: 12-12-2008, 12:42:33
  wWw.ZonaShqiptare.C om <
  ketu mund te shikoni filmat me te rinje te huaj..
  besoj se me vazhdimin e kohes do ket me shume filma shqip e te huaj..
  per me shum vizitoheni http://zonashqiptare.com

  • Postime: 32
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 02-05-2009, 03:44:22
  ketu do te keni mundesine te shkarkoni me shpejtesi te larte direkt nga serveri 250 filma shqiptar ne http://www.webshqip.com

  #13 ne: 07-07-2010, 19:37:49
  ...........
  « Editimi i fundit: 08-07-2010, 01:48:53 nga M A X »

  • Postime: 455
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #14 ne: 30-09-2010, 17:59:09
  Për të shikuar filmat më të ri ONLINE - http://www.fastpasstv.com/

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0

  #15 ne: 02-03-2013, 18:33:05
  ju preferoj filma.co, ka filmat me mire
  Emri: Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?:

  Temat e fundit