Gjeni dhe instaloni drajverat më DriverMax - Guida & Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjeni dhe instaloni drajverat më DriverMax

Gjeni dhe instaloni drajverat më DriverMax

· 1 · 435

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-05-2011, 11:26:33
Një nga problemet e përdoruesve të kompjuterit është gjetja e drajverave të tij. Ju ndoshta kishit CD e kompjuterit me drajvera, por ju ka humbur dhe duhet t’i gjeni medeomos. Në vend që të hargjoni para tek ndonjë teknik kompjuteri, shkarkoni shpejt e shpejt programin DriverMax dhe filloni t’i gjeni drajverat që ju nevoiten.

Nëse dëshironi të gjeni përditësimet dhe drajverat e rinj, atëherë vetëm klikoni Check for driver Updates dhe DriverMax fillon punën e tij.

Për eksportim të drajverave në ndonjë folder, klikoni tabin Export DriversDriverMax ka shumë opsione interesante si idetifikimin e harduerëve të panjohur, gjetjen e informacioneve të detajuara të harduerëve e shumë gjëra tjera. Për shumë gjëra është i dobishëm.

Shkarkoni DriverMax
Faqja: http://www.innovative-sol.com/drivermax/
Shkarko: http://small.drivermax.com/soft/dmx/drivermax.exe
Mbështet: Windows XP dhe Windows Vista

Temat e fundit