Perdorni ExcelBook per te hyre ne Facebook (nese ua kane ndaluar hyrjen) - Guida & Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Perdorni ExcelBook per te hyre ne Facebook (nese ua kane ndaluar hyrjen)

Perdorni ExcelBook per te hyre ne Facebook (nese ua kane ndaluar hyrjen)

· 1 · 213

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-06-2011, 00:21:32
Nëse nuk mund të kyçeni në rrjetin shoqëror kur jeni duke punuar, ExcelBook është zgjidhja që ju duhet.
Në shumë vende nuk lejohet vizitimi i rrjetit më të njohur shoqëror në botë, Facebook, i cili tani së fundi është përfolur se ka rreth 750 milionë përdorues aktivë gjatë muajit.

Ndoshta shumë njerëz dëshirojnë që të lexojnë dhe të postojnë përditësime në Facebook, por kjo gjë nuk iu lejohet në vendin ku punojnë. Ekziston një mundësi për të futur përditësimet brenda një kornize në ExcelBook dhe ju do të dukeni se jeni duke punuar me ndonjë tabelë të zakonshme, ndërsa në të vërtetë është rrjeti shoqëror Facebook i fshehur brenda.

Klikoni këtu për ta shkarkuar këtë aplikacion./pcworldalbanian

Temat e fundit