Windows Live Mesh tani për Mac - Guida & Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Windows Live Mesh tani për Mac

Windows Live Mesh tani për Mac

· 1 · 400

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 28-07-2011, 13:29:02
Windows Live Mesh (mesh.live.com) ju lejoj që ju të zgjidhni dosjet tuaja nga kompjuteri që dëshironi të ruhen online tek llogaria juaj SkyDrive në mënyrë të automatizuar.
Sistemet Operative të mbështetura: Mac OS X, Mac OS X 10.5 Leopard. Ndërsa procesori duhet të jetë  Intel i bazuar vetëm në kompjuterat Mac. http://shkabaj.tk/tech/?p=1706
Shkarko Windows Live Mesh për MAC. http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=26811

Temat e fundit