Çfarë site janë te hostuar ne një server? - Guida | Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Çfarë site janë te hostuar ne një server?

Çfarë site janë te hostuar ne një server?

· 3 · 739

  • Postime: 85
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-12-2008, 15:49:42
Përshëndetje,

Po kerkoj një website, tool,...për të parë se cila website jane te hostuare ne një server te caktuar.

Me perpare mund ta shikoje nëpërmjet http://www.dnscoop.com por tani nuk e di përse e kan hequr.

Mund te me ndihmoj dikush se më duhet patjetër!

Gjithë te mirat,
Aldo

  • Postime: 46
  • Karma: +0/-1
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-12-2008, 16:13:23
Ckemi Aldo,

Une personalisht kam perdorur gjithmon

http://www.myipneighbors.com

Mesa shof kta jan duke bere nje UPDATE dhe nese sjane te disponueshem atehere provo Loookup.com

Respekte

Olgi

  • Postime: 85
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-12-2008, 17:26:29
Flm Olgi, link interesant

Edhe unë gjeta diçka (kjo ishte çfarë kerkoja diçka qe jep edhe sitet e tjera)
http://www.yougetsignal.com/tools/web-sites-on-web-server/

Temat e fundit