FilzMail, nje e-mail vetem per 24 ore - Guida | Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

FilzMail, nje e-mail vetem per 24 ore

FilzMail, nje e-mail vetem per 24 ore

· 2 · 838

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-01-2009, 01:25:03


Menyra me e thjeshte per krijimin e nje email account i cili do te vete prishet brenda 24 oreve. Metode kjo mjaft e mire per te gjith ata qe jane lodhur duke lene gjithmon adresen email per tu regjistruar ne ndonje faqe dhe pas pak kohesh ta gjejn email e tyre plot spam. FilzMail ofron mundesine te krijoni nje adrese email emrijuaj@filzmail.com ose vetem me nje click ne random. Shume i thjeshte per tu perdorur! Vizitoni faqen e FilzMail duke klikuar linkun vijues http://www.filzmail.com/

Guide nga: http://albmasters.com/?p=59

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-03-2011, 00:51:37
Sapo te testova kete, por nuk me hyri shume ne pune sepse nuk i jepte te plote email-et e ardhura. Mbase ka te beje dhe formati me te cilin vijne email-et. Sidoqofte eshte ide shume gjeniale per ta perdorur kete sherbim ne rastet kur nuk deshiron te lesh adresen e vertete.

Temat e fundit