Friend Inviter 100% falas - Guida | Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Friend Inviter 100% falas

Friend Inviter 100% falas

· 3 · 517

  • Postime: 260
  • Karma: +2/-5

ne: 22-12-2009, 17:26:58
Si te beni friend inviter falas ne facebook:

1- Hap llogarin ne facebook
2- Search "add me"
3- Ne krah te majte

-people
-pages
-groups
-etj....

selekto groups.
4- Behu pjese e nje grupi me shume anetare
5- Hyr ne group dhe selekto discussions
6- Hyr ne nje thread te grupit qe ka shume pergjigje dhe shko ne faqen e fundit "last page"
7- Aty do te gjeni shume adresa emaili te cilat i kane shtuar me deshire members te tjere (pra nuk eshte spam) dhe beji copy paste
8- Selekto friends tek menuja
9- Ne krah te majte "invite friends to join facebook"
10- Paste all emails to "to", shkruaj nje msg te shkurter dhe "vua la" dergua 1000 friend invitations falas.

Ka nje menyre te ngjashme edhe per twitter qe por per arsye kohe do e shkruaj njehere tjeter.

Gezuar Krishtlindjet

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 22-12-2009, 18:40:14
Reklam, guide shum interesante, e provova dhe kishte nje % te vogel funksionimi pasi shumica ishin lista emailesh te grombulluara ne web qe nuk jan te rregjistruara ne FB, ndoshta duhet kerkuar me shum per te gjetur lista emailesht te rregjistruara ne FB.

Gezuar Krishtlindjet edhe ty:

  • Postime: 260
  • Karma: +2/-5

#2 ne: 22-12-2009, 19:16:02
Te siguroj qe funksionon 100% por ka dhe disa te sekrete te vogla qe i meson rruges. Te uroj suksese.

Temat e fundit