Per Te Gjithe Webmasterat.....Blog Headers ........FALAS.... - Guida | Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Per Te Gjithe Webmasterat.....Blog Headers ........FALAS....

Per Te Gjithe Webmasterat.....Blog Headers ........FALAS....

· 2 · 603

  • Postime: 78
  • Karma: +7/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 02-08-2009, 18:26:41
Per te gjithe webmasterat ose ato qe jane te apasionuar pas Blog ....kam gjetur 45.....Blogs *headers*falas pa pagese nese ju ndihmon ne punene tuaj pse jo ,hidhini nje sy

http://www.smashingmagazine.com/2008/03/05/blog-headers-for-free-download/

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 16-08-2009, 13:40:52
Faleminderit per kete website metevertet i nevojshem dhe i mire  :)

Temat e fundit