Si te përdorësh programin FTP Filezilla - Guida | Tutoriale

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te përdorësh programin FTP Filezilla

Si te përdorësh programin FTP Filezilla

· 1 · 1150

  • Postime: 113
  • Karma: +0/-0

ne: 31-07-2008, 02:38:49
Një videotutorial ne anglisht qe fillon me shpjegimin si instalohet Filezilla dhe si përdoret ajo. Për fillestaret shumë i mirë. Suksese. http://filezilla-project.org/

How to Install and Use FileZilla FTP client


Ose ne metacafe.com nëse nuk bën video ne youtube.com
http://www.metacafe.com/watch/yt-nabMi1pcZic/how_to_install_and_use_filezilla_ftp_client/

Temat e fundit