×

Libra ne format PDF

Libra ne format PDF

· 7 · 1972

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 23-03-2005, 10:00:58
 Këtu do vendos disa libra historike ne format pdf. Kush ka libra, apo shkrime me rëndësi ne format pdf, është i lutur t'i dërgoje ato ne adresen kontakt@zeriyt.com dhe ne do i publikojme ato duke i vendosur ne serverin tonë, ne këtë mënyrë do jenë për te gjithë publikun.
« Editimi i fundit: 18-03-2006, 17:31:18 nga Stafi »

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 23-03-2005, 10:07:16
« Editimi i fundit: 23-03-2005, 10:10:34 nga M A X »

 • Postime: 9
Shkodra 777
#2 ne: 18-04-2005, 17:29:46
I dashtun Max!

Pjesa e dyte e Librit te nrmin Vlra Falaskit. Qyteterime te vjetra nuk mund te lexohet sepse datei ashte e demtume  :( :(

Pershendetje mondi

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 18-04-2005, 17:39:52
Do e shikoj si qendron puna me te :)

 • Postime: 993
 • Gjinia: Mashkull
Hylli
#4 ne: 05-05-2005, 00:09:26
Edhe mua damaged me del pjesa e dyte. Behe upload dhe nje here po qe.

 • Postime: 1
besarti
#5 ne: 18-06-2007, 23:42:14
tungjatjeta,

tek une nuk punon asnje link. a keni mundesi t'i rregulloni perseri. kisha pase shum deshire t'i lexoj keto libra.

paraprakisht shum faliminderit per ndihmen e juaj.
Besarti

 • Postime: 101
GoldenForceKD
#6 ne: 24-06-2007, 02:41:08
tungjatjeta,

tek unë nuk punon asnjë link. a keni mundësi t'i rregulloni përsëri. kisha pase shum dëshirë t'i lexoj këto libra.

paraprakisht shum faliminderit për ndihmën e juaj.
Besarti

Edhe une pres qe keto linqe te riaktivizohen...
 

Si te blej libra online?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 07-04-2020, 20:49:34
nga M A X
Ku te blej libra online?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 07-04-2020, 20:46:59
nga M A X
Libra - kriptovaluta e Facebook

Nisur nga M A XRubrika Crypto

Postimi i fundit 07-07-2019, 17:25:30
nga Alban
lexoliber.info - Lexo libra shqip!

Nisur nga lexoliberdotinfoRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 06-09-2011, 10:18:18
nga Yeahyeahs
5 libra elektronikë falas me mësime rreth SQL

Nisur nga M A XRubrika Guida | Tutoriale

Postimi i fundit 26-06-2011, 00:39:53
nga M A X