Partizanet "Gay" - Historia

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Partizanet "Gay"

Partizanet "Gay"

· 1 · 686

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-06-2019, 00:17:29
Neper mediat sociale po qarkullon nje fotografi e vitit 1944, sic duket menjehere pas clirimit te Tiranes, ironikisht te rruga e Kavajes, ku duket sikur dy partizane meshkuj po puthen plot afsh me njeri-tjetrin.
 

Dhe e gjithe kjo po paraqitet si nje puthje e hapur gay mes dy partizanesh te Shqiperise komuniste te sapocliruar. Personalisht nuk mendoj se mund te jete dicka e tille, sepse edhe ne pacin qene te tille me duket e pamundur qe ne Shqiperine e vitit '44 te kene qene kaq 'cool' me nje dukuri te tille.
Tani ose ka nje shpjegim shume banal per kete foto, ose eshte ndonje fake nga ato qe shperndahen bollshem neper rrjetet sociale.

Temat e fundit