×
Hyrja
Profili

Barsaleta dhe Humor

rez.jpg
Pergjigje nga: olti, Gjumashi, charlie
Foto Qesharake

InfoZ
ne: 21-05-2020, 01:48:14
Barcoleta shqip te pista

Qesh

Kjo teme ne lidhje me barcoleta shqip te pista sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...

InfoZ
ne: 21-05-2020, 01:45:40
Barcaleta te reja shqip

Qesh

Kjo teme ne lidhje me barcaleta te reja shqip sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per t...

InfoZ
ne: 21-05-2020, 01:45:08
Fabula gazmore

Qesh

Kjo teme ne lidhje me fabula gazmoresherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...M A X
ne: 29-05-2019, 11:11:05
The Land Of The Free

Qesh

Artikull Satirik nga TheOnion per ShqiperineThe Land Of The Free: 10 Ways You KNOW You’re Living In The Greatest Country On Earth 

Pergjigje nga: olti, erlehta, Mishel Forever
Shqiptari i Zi

Pergjigje nga: erlehta, poshnja, Mishel Forever
Zerion Meme

Pergjigje nga: Bekimi, olti, Monique
Evolucioni i qimeve😂🤣


Pergjigje nga: Vagabond, Mishel Forever
Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

Pergjigje nga: The World, Brentiani, whitesnake
Barsaleta Banale~

Pergjigje nga: flutur, Grens, Y E P B E
***Martesa***Pergjigje nga: Vagabond, Mishel Forever
Tradhtia ndaj burrit

Pergjigje nga: Mishel Forever, shejtania, Syrgjyn
Per te komanduar nje grua!!!Pergjigje nga: Angel1997, Mishel Forever, Gerti1
A kane uje ato burime?!
*

Pergjigje nga: ciarli, Mishel Forever, Gerti1
Fjalor Shqip - Turqisht
*Pergjigje nga: The World, Mendioza, jam nervoz shum
Nastradini*
TATU
ne: 07-01-2012, 11:06:03
Pse meshkujt vdesin më shpejt se femrat?

Qesh

....


Pergjigje nga: shejtania, The World
The new IRS penis tax


*
therralia
ne: 17-09-2011, 22:32:57
Zenka te arsyeshme

Qesh

nji dit` papritmas ne nji stacion autobusi zihen dy gra, dhe njerzit qe prisnin aty u habiten fare,njera grua filloj ta gjykoj tjetren sepse ishte ish gruaja e burrit te saj duke i then eh moj e poshter, po si moj se ke msue te shkretin kurr as te bej kuzhin,as te laj rroba, as te fshij shtepin ...

M A X
ne: 15-09-2011, 13:06:21
Europa ne syte e europianeve

Qesh

Europa ne syte e europianeve Pergjigje nga: shejtania, vullkani, yes yes
Banalitet pa KufiPergjigje nga: titi labi, +ERELA+
Barcaleta 18+
Pergjigje nga: h75, olti, Trendafili i kuq
Albania

Pergjigje nga: Gjumashi, niku03
ZeriYt - Ne maj te thanes.
Gjumashi
ne: 05-02-2011, 22:19:36
Tabulatet e 21 Janarit.

Qesh

From: Edi Rama To: Taulant Balla Message: Ku je?   From: Taulant Balla To: Edi Rama Message: Po mbledh lule prapa piramidës.   From: Edi Rama To: Taulant Balla Message: Hajde te kafja!   From: Taulant Balla To: Edi Rama

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board