***Martesa*** - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

***Martesa***

***Martesa***

· 27 · 6908

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 18-12-2006, 18:07:05
Për ata qe nuk jeni martu..lexoni çka po ju pret..e ju qe e keni honger... a keni me shtua ndo nje gje ? :D :D :P

> > 1. Kanunore:
> > Martesa është veprim religjioz ne te cilin fitojme një te prishur me shumë     dhe një virgjereshe më pak.

> >  2. Ligjore:
> > Martesa është burgim i perjetshem ne te cilin i denuari mund te
    lirohet vetëm ne baze te veprimeve te keqija !

> > 3. Jetesore:
> > Ne martese asnjë femër nuk fiton atë qe shpreson dhe asnjë mashkull
    nuk shpreson ne atë qe merr.

> > 4. Matematikore:
> > Martesa është zgjidhje e merzise, marrje e lirisë, shumezim i
    pergjegjesive dhe pjestim i te hollave !!

> > 5. Permbajtesore:
> > Martesa është mënyra me e shpejte e shtimit te peshes.


> > 6. Ushtarake:
> > Martesa është lufte ne te cilën flejme me armikun !

> > 7. Filozofike
> > Martesa është vend ne te cilën ne mënyrë reciproke ndahen dhe
    zgjidhen problemet te cilat as qe do t'i kishim sikur të mos ishim
    te martuar !

> > 8. Seksuale:

> > a) Me pare: 2 herë ne ditë
       Me pas: 2 herë ne muaj
> > b) Me pare: te len pa fryme
       Me pas: te ngulfate
> > c) Me pare: mos u ndal...
       Me pas: mos ia fillo...
> > d) Me pare: ethet e se shtunes mbrema
       Me pas: futboll te dielen mbrema
> > e) Me pare: pyetem çka do të bëja pa te
       Me pas: pyetem çka te bëj me te
> > f) Me pare: erotike
       Me pas: neurotike
> > g) Me pare: mbrëmë kemi fjetur ne kauq
       Me pas: mbrëmë (kam ikur nga ajo) dhe kam fjetur ne kauq • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-12-2006, 21:09:29
Moj Prishtinase i tmerrove  djemtë e vajzat :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-09-2007, 21:24:59
Hahahahaah nuk e di se a eshte e vertete vec vertete kam qeshur shume sidmos me keto te fundit

 • Postime: 25
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 06-09-2007, 14:05:24
PRishtinse  i paske cekur shum mir,se qka na gjon kur te martohemi,nuk edi a me qajt a me qesh eheheh..

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-09-2007, 17:14:44
martesa..... nje e keqe e domosdoshme...

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#5 ne: 06-09-2007, 18:13:01
martesa?. :S.shiko ngjyren e kostumit qe veshin meshkujt ate dite  dhe e kupton vete  pastaj hmmmmm: :P

 • Postime: 3
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 07-09-2007, 05:15:36
eee martesa mjer ai qe bjen brenda

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#7 ne: 16-09-2007, 15:30:27
Gruaja që tradhton burin, e vret ndërgjegja...

ndërsa atë që se tradhton, e vret keq'ardhja...


#8 ne: 16-09-2007, 17:41:49
e ke thene goxha mire Notorius....po burrin ce gjen kur tradheton dhe ce gjen kur nuk e ben kete gje....

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-09-2007, 18:15:13
Moj, burri ka te drejte te trathtoj

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#10 ne: 16-09-2007, 22:13:00
ndërsa buri kur tradhton... heq një kuriozitet

kur stradhton masturbohet...

gjithsesi... Martesa të verbon shikimin, e dashuria (dashnori) ta rikthen.

#11 ne: 16-09-2007, 23:52:24
LOL LOL LOL. notoriuos shume e vertete hahahaha

#12 ne: 17-09-2007, 11:16:08
i vure kapak kjo shoqja  LOL LOL LOL

#13 ne: 18-09-2007, 20:50:10
jo moj jo...nuk i kam vene kapak!! thjesht notorious tha nje te vertet..KAQ  :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#14 ne: 18-09-2007, 20:55:11
eke zbuluar vone me duket mishel,por me mire vone se fare :D

#15 ne: 18-09-2007, 21:00:52
po ja o Grens te prita ty te me hapje syte  :D :D :D :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#16 ne: 18-09-2007, 21:05:15
po ja o Grens te prita ty te me hapje sytë  :D :D :D :D
po ja per tja hapur njeri tjetrit jemi ne ;)(syte) :-[

#17 ne: 19-09-2007, 13:26:14
mos hapni ndonje gje tjeter ju ate beni :)

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 19-09-2007, 15:39:26
Para nje jave me tha dikush
-Martesa eshte mbeturine ushqimore trupore qe duhet ngrene, vec zgjidh ate qe smban shume ere

LOL LOL

 • Postime: 7084
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 19-09-2007, 20:36:57
Ju e beni qimen tra...

 :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 19-09-2007, 20:41:20
Ju e bëni qimen tra...

 :D

Shume e vertete erlehta! Pajtohem me ty!
Per mua martesa eshte nje bashkim i shenjte i dy njerezve qe dashurohen dhe e arrijne kulmin e dashurise se tyre duke vendosur qe te martohen dhe te krijojne familje!
Ne rast kur bastardohet, atehere flasim ndryshe, por martesa eshte e shenjte dhe duhet te mbetet ashtu per njerezit qe e kuptojne dhe e pranojne ashtu!
Pafshim :pafshim

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

#21 ne: 20-09-2007, 21:51:15
ti po që qeke për tu martu...

thojn që mbas ja 3 vjetësh Martesë... kur prek komën e burit apo të grusë, të duket sikur po prek noi kom tavoline.

d.m.th efekti ZERO... e be, dhe kjo diçka e shenjt ësht

#22 ne: 20-09-2007, 22:28:45
Imagjino kur te kene kalu me shume  :D :D :D


megjithate pavarsisht humorit mos e bastardojme kaq shume martesen, eshte si nje e keqe e domosdoshme por edhe nje e mire e domosdoshme!!!

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#23 ne: 23-09-2007, 19:29:03
te flasim seriozikisht tani,ju lutem shume jo nga pervojat personale por nga ana parimore,moret vesh apo jo :D

#24 ne: 28-12-2007, 17:34:02
Martesa me kohe,eshte gjysem burgu.
Martesa para kohe eshte burgim i plote.
Martesa pas kohe eshte kenaqesi per mashkujt e shtepise.

Temat e fundit