×
Hyrja
Profili

***Martesa***

***Martesa***

· 27 · 6192

 • Postime: 2805
 • Gjinia: Femer

ne: 18-12-2006, 18:07:05
Për ata qe nuk jeni martu..lexoni çka po ju pret..e ju qe e keni honger... a keni me shtua ndo nje gje ? :D :D :P

> > 1. Kanunore:
> > Martesa është veprim religjioz ne te cilin fitojme një te prishur me shumë     dhe një virgjereshe më pak.

> >  2. Ligjore:
> > Martesa është burgim i perjetshem ne te cilin i denuari mund te
    lirohet vetëm ne baze te veprimeve te keqija !

> > 3. Jetesore:
> > Ne martese asnjë femër nuk fiton atë qe shpreson dhe asnjë mashkull
    nuk shpreson ne atë qe merr.

> > 4. Matematikore:
> > Martesa është zgjidhje e merzise, marrje e lirisë, shumezim i
    pergjegjesive dhe pjestim i te hollave !!

> > 5. Permbajtesore:
> > Martesa është mënyra me e shpejte e shtimit te peshes.


> > 6. Ushtarake:
> > Martesa është lufte ne te cilën flejme me armikun !

> > 7. Filozofike
> > Martesa është vend ne te cilën ne mënyrë reciproke ndahen dhe
    zgjidhen problemet te cilat as qe do t'i kishim sikur të mos ishim
    te martuar !

> > 8. Seksuale:

> > a) Me pare: 2 herë ne ditë
       Me pas: 2 herë ne muaj
> > b) Me pare: te len pa fryme
       Me pas: te ngulfate
> > c) Me pare: mos u ndal...
       Me pas: mos ia fillo...
> > d) Me pare: ethet e se shtunes mbrema
       Me pas: futboll te dielen mbrema
> > e) Me pare: pyetem çka do të bëja pa te
       Me pas: pyetem çka te bëj me te
> > f) Me pare: erotike
       Me pas: neurotike
> > g) Me pare: mbrëmë kemi fjetur ne kauq
       Me pas: mbrëmë (kam ikur nga ajo) dhe kam fjetur ne kauq • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 18-12-2006, 21:09:29
Moj Prishtinase i tmerrove  djemtë e vajzat :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-09-2007, 21:24:59
Hahahahaah nuk e di se a eshte e vertete vec vertete kam qeshur shume sidmos me keto te fundit

 • Postime: 25

#3 ne: 06-09-2007, 14:05:24
PRishtinse  i paske cekur shum mir,se qka na gjon kur te martohemi,nuk edi a me qajt a me qesh eheheh..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 06-09-2007, 17:14:44
martesa..... nje e keqe e domosdoshme...

 • Postime: 2173

#5 ne: 06-09-2007, 18:13:01
martesa?. :S.shiko ngjyren e kostumit qe veshin meshkujt ate dite  dhe e kupton vete  pastaj hmmmmm: :P

 • Postime: 3

#6 ne: 07-09-2007, 05:15:36
eee martesa mjer ai qe bjen brenda

 • Postime: 877

#7 ne: 16-09-2007, 15:30:27
Gruaja që tradhton burin, e vret ndërgjegja...

ndërsa atë që se tradhton, e vret keq'ardhja...


#8 ne: 16-09-2007, 17:41:49
e ke thene goxha mire Notorius....po burrin ce gjen kur tradheton dhe ce gjen kur nuk e ben kete gje....

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-09-2007, 18:15:13
Moj, burri ka te drejte te trathtoj

 • Postime: 877

#10 ne: 16-09-2007, 22:13:00
ndërsa buri kur tradhton... heq një kuriozitet

kur stradhton masturbohet...

gjithsesi... Martesa të verbon shikimin, e dashuria (dashnori) ta rikthen.

#11 ne: 16-09-2007, 23:52:24
LOL LOL LOL. notoriuos shume e vertete hahahaha

#12 ne: 17-09-2007, 11:16:08
i vure kapak kjo shoqja  LOL LOL LOL

#13 ne: 18-09-2007, 20:50:10
jo moj jo...nuk i kam vene kapak!! thjesht notorious tha nje te vertet..KAQ  :D

 • Postime: 2173

#14 ne: 18-09-2007, 20:55:11
eke zbuluar vone me duket mishel,por me mire vone se fare :D

#15 ne: 18-09-2007, 21:00:52
po ja o Grens te prita ty te me hapje syte  :D :D :D :D

 • Postime: 2173

#16 ne: 18-09-2007, 21:05:15
po ja o Grens te prita ty te me hapje sytë  :D :D :D :D
po ja per tja hapur njeri tjetrit jemi ne ;)(syte) :-[

#17 ne: 19-09-2007, 13:26:14
mos hapni ndonje gje tjeter ju ate beni :)

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 19-09-2007, 15:39:26
Para nje jave me tha dikush
-Martesa eshte mbeturine ushqimore trupore qe duhet ngrene, vec zgjidh ate qe smban shume ere

LOL LOL

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 19-09-2007, 20:36:57
Ju e beni qimen tra...

 :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 19-09-2007, 20:41:20
Ju e bëni qimen tra...

 :D

Shume e vertete erlehta! Pajtohem me ty!
Per mua martesa eshte nje bashkim i shenjte i dy njerezve qe dashurohen dhe e arrijne kulmin e dashurise se tyre duke vendosur qe te martohen dhe te krijojne familje!
Ne rast kur bastardohet, atehere flasim ndryshe, por martesa eshte e shenjte dhe duhet te mbetet ashtu per njerezit qe e kuptojne dhe e pranojne ashtu!
Pafshim :pafshim

 • Postime: 877

#21 ne: 20-09-2007, 21:51:15
ti po që qeke për tu martu...

thojn që mbas ja 3 vjetësh Martesë... kur prek komën e burit apo të grusë, të duket sikur po prek noi kom tavoline.

d.m.th efekti ZERO... e be, dhe kjo diçka e shenjt ësht

#22 ne: 20-09-2007, 22:28:45
Imagjino kur te kene kalu me shume  :D :D :D


megjithate pavarsisht humorit mos e bastardojme kaq shume martesen, eshte si nje e keqe e domosdoshme por edhe nje e mire e domosdoshme!!!

 • Postime: 2173

#23 ne: 23-09-2007, 19:29:03
te flasim seriozikisht tani,ju lutem shume jo nga pervojat personale por nga ana parimore,moret vesh apo jo :D

#24 ne: 28-12-2007, 17:34:02
Martesa me kohe,eshte gjysem burgu.
Martesa para kohe eshte burgim i plote.
Martesa pas kohe eshte kenaqesi per mashkujt e shtepise.

Temat e fundit