Qesh - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.

Pergjigje nga: The World, bleranda.d, Brentiani

Leter gruas..

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Brentiani
22-04-2009, 10:31:15

Harta e Europes

sipas norvegjezve.. :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Brentiani
14-04-2009, 10:25:18

Gay VS Straight

Verej dallimin .. :D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shejtania, Brentiani

Ngrohja globale

Shej
09-04-2009, 15:44:00
ja e ca foto te tjera... 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
13-03-2009, 13:42:48

Keshilla nga policia per te parandaluar aksidentet ne raste vjedhjesh

Per te mbrojtur banesen tuaj nga ndonje aksident i mundshem apo vjedhje, eshte mire te keni parasysh keto keshilla....1. Po t'ju dale gjumi naten dhe te shikoni ne dritare hijen e ndonje njeriu te dyshimte, ndihmojeni ate te kthehet nga ka ardhur, me anen e ndonje sopate me bisht te shk...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
24-02-2009, 12:32:51

Menuja e dites - ne Telenorba

Menuja e dites ne Telenorba:
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Syrgjyn, argonaut

Akademia e sharjeve

Syrgjyn
20-02-2009, 08:39:37
Domate e pabere!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
19-02-2009, 10:21:39

Si do ishe nëse do të kishte lindur miliona vite më parë.

Je kurioz të shikosh se si do të mundtë ishte pamja jote nëse do të kishte lindur miliona vite më parë? Me rastin e 200 vjetorit të lindjes së Charles Darëin, 'Open University”, universiteti anglez i specializuar në mësimin në distancën ka nxjerrë një lojë të këndshme që i lejon të gjithë përd...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

argonaut
02-02-2009, 21:17:21

balala

balala është një shkurtim për barsaleta me lab e me laluc.1.I thotë labi lalucit: Pse nuk dolët edhe ju maleve të lëftonit me armikun?I përgjigjet laluci: Nuk dolëm maleve se nuk kishim male re, se të kishim dotë dilnim edhe ne që të fshiheshim gjakuni. 2.Kori i kooperativës së Krutjes(Lushnje)k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

RomeoLab
28-01-2009, 11:04:51

Barack Obama: Fotomontazhe

Duke lundruar neper internet gjeta ca fotomontazhe te lezetshme te presidentit te ri te amerikes, Barack Obama.Per ti pare mjafton qe te shkoni ne faqen e meposhtemehttp://www.r...

Pergjigje nga: erlehta, kengaime, dreamm

Urim në shqipe të vjetër

erlehta
03-01-2009, 09:57:30
Jo keq 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

argonaut
18-11-2008, 21:23:47

Humor mbi seksin ne fshat

Filja po mushte uj te pusi. Zefi i mshef ke mullari u turr si Pali qingjave, e perplasi tek mullari dhe Filja e shkrete nuk pa cfar u bo. Dikur u lodh edhe Zefi e po bëhej gati te ikte. Filja pa e tmmerruar zogun e zi te saj dhe ju drejtua Zefit;O Zef Bagtia, o fytyr parruzogun tem ti ma ke shtr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

argonaut
14-11-2008, 22:17:09

Ca bëjnë kokrren e palles ca hane dynjane

Skenderbeu kish një problem. Turqit donin te blenin Albtelekom.Mir se te vine! - tha Skenderbeu. Ne do t'i presim me palla ne dorë. E keqja ishte se mungonin pallat d.m.th. shpatat. Për këtë pune Skenderbeu caktoi 30 vete. Të tjerët u caktuan për te luftuar me pall kundër pallave qe vinin te na ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

argonaut
12-11-2008, 21:41:15

Xhaferri dhe Simitja- vazhdimi -

Xhaferri vertet e humbi Simiten, por ama krijoi nje perandori simitesh. E megjithkete vuante Xhafa. Mes simitesh, pa Simiten.Avulli i simiteve te ngrohta nuk e debonte dot eren e parfumit te Simites nga hunda e Xhaferrit. Nje dite takon te emen e Zeqos, nje ish punonjese te sigurimit. Ne kohen e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Trendafili i kuq, Unstoppable, eurogina

Dieta e SEXIT

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Freedom Overdose, devi, agnesa

Mëso më fol chiness për 5 minuta.

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: armando1994, Unstoppable, Brentiani

Fjalor anglisht shqip.

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Trendafili i kuq, Tetova08

Bota nën këndvështrimin e një amerikani

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BeRni, Trendafili i kuq, The World

Gabelt

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: shorty, eurogina, MiSTiKu

Letra drejtuar Zotit:))

Vogelushja Korcare
19-06-2008, 18:59:14
u shkriva
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: eurogina, 007, Oqeani

Etnik

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, charlie, Belinaa

Himni i Flamurit

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

eurogina
27-04-2008, 03:24:09

Kujdes kur bleni dhurata...

Pak humorme ju bo ne disponim Jam i pamartuar. Isha i fejuar, mirëpo fejesa dështoi.Qe PSE:-Për Vitin e Ri vendosa ti dhuroj të fejuarës një palë dorëza te dimrit, e bashkë me dhuratë edhe një letër përshëndetëse.-Aty në dyqan takova një shoqe të kohës shkollore, e cila bleu brekë.-Shitësja me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
17-04-2008, 13:07:13

7 ngjarje qesharake (te verteta)

1.A MUND TE NGRIHET NE KEMBE BUDALLAI I VERTETE?AT&T pushoi nga puna presidentin Xhon Uollter pas nente muajsh, me justifikimin se atij I mungonte drejtimi intelektual. Ai mori 26 milione dollare si pagese per pushim nga puna. Ndoshta nuk I mungon Uollterit inteligjenca.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
16-04-2008, 10:36:00

Mesuesi dhe nxenesit

Keni nje video fantastike nga Portokalli e bere nga Gjni dhe THSHBLSH, per punen mesues nxenes.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
27-02-2008, 11:07:43

Ule pak pazarin

Nje video e mrekullueshme nga Behar Mera e Rita Lati
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
crazy man
07-02-2008, 12:58:45

Titulli: dy pulat

Titulli: dy pulatjan kon dy pula njana e ka bo von ma te madhe e tjetra ma te vogel.voja ma e madhe ka kushtu 1e e ma e vogla80 c.i ka thon pula qe e ka bo von ma te mdhe i ka thon asej qe ka bo ma te vogel i ka thon pse mej se bone edhe ti te madhe ka thon ajo qe e ka bo von ma te vogel aiiii...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
crazy man
07-02-2008, 12:58:02

Titulli: elefanti e miu

Titulli: elefanti e miu kishin lujt ni her elefantet me minjet futboll minjet fitojne,dhe pasi kryhet ndeshja nje elefanet i thote nje mini po jau pranoj fitoren veq fort keni shty.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
crazy man
07-02-2008, 12:52:00

barcoleta:zgjedhja e misit

--------------------------------------------------------------------------------Titulli: ZGJEDHJA E MISIT- Po e shikojnë Dudi e Dudia zgjedhjen e Misit në Televizion, kur ja Dudi foli: - Ueh, shikoje këtë bukuroshe, Dudie, qenka si Mercedes, ndërsa ti je si kombajn!Disa netë më vonë sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
crazy man
07-02-2008, 12:50:30

Titulli: dijeta

Titulli: dijetaish kan ni her nje miss po asaj i kish kan fati i keq e 1 muj masi zgjedhet miss trashet bohet 100 kg edhe don me u dobsu .ne nje bised e pyet nje miss tjeter qysh po dobsohesh ti bre qfar dijete po mban e ajo missi tjeter i thot valla nuk maj diet po gjithmon e ha veq gjysmen e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
14-12-2007, 11:56:41

Sherrxhinjte !

Shikoni nje video Humori jam shkrir se qeshuri,sa bukur e kane luajtur,me ka pelqyer shume,Cekja dhe Fadil Hasa bejn humor mjaft te bukur,ka lezet kur i shikon.Ndoshta disa nga ju mund ta kene pare.