Qesh - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.

M A X
23-11-2007, 00:41:06

Leter dashurie ne versione te ndryshme

Versionin e pare shume nga ju e kane lexuar me siguri, ndersa te tjeret jane dicka e re qe ju sugjeroj ta lexoni se do *hiheni duke qesh LOLKallnur 1935 Tiron (origjina...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
08-11-2007, 15:45:02

S´ma dha !

Nje Humor i bukur nga Gagaci
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
20-08-2007, 10:09:38

PC dhe Motorat

- Nese sektori i automobilizmit do ishte zhvilluar si industria e informatikes, sot do te kishim makina qe kushtojne 25 dollar dhe bejne 500 km me 1 liter (Bill Gates)- Nese makinat do te funksiononin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, eurogina

WHY ALBANIANS CAN'T BE TERRORIST!!

M A X
14-08-2007, 15:18:38
Bukur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
27-07-2007, 08:57:29

SMS deputetësh !

Te nderuar, pas skandalit te SMS-ve ne parlament, qe perfundoi me grushtin ne hunden e Gjinushit, kryetarja Topalli kerkoi listen e SMS-ve te derguara ne numrat AMC me kontrate te anetareve te parlamentit. Me tej do mund te lexoni shkembimet e mesazheve tekst ndermjet deputeteve.Ja nje p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
26-07-2007, 17:00:37

Humor Behar Mera & Rita Lati - Oj baresh a do lesh !

Eshte nje video e lezetshme hera e pare sot qe e shoh,si Behari dhe Rita bejn humore shume te bukur. http://www.galeriashqiptare.net/displayimage-lastup-0-2.html
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-05-2007, 09:50:28

Batuta per femrat !

Cila është ngjashmëria ndërmjet gruas dhe mikroskopit?Përgjigje: Të dy e bëjnë qimen tra.Një nxënës, i sapoardhur në klasën e rë pyet mësuesen: “Mësuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? “Jo asnjëherë” - përgjigjet mësuesja. – Atëherë s’e besoj se do...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

arbias
20-05-2007, 09:43:13

Humor muzik politik Prapagandistik

Ketu mundeni te postoni ndonje videoklip skandall politik Prapagandistik. Negjat daci (Maqorri) I kendo Agnesa vuthes
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Syrgjyn
15-02-2007, 20:21:01

Dash i pjekur - Recetë Elektorale

DASH I PJEKURRecetë elektoraleI dashur lexues,Receta "Dash i Pjekur" nuk gjendet në librat e kuzhinës. Ajo gjendet mbi një fletë të prerë gazete, e cila përmban një reportazh fushate, si dhe transkriptin e një hetimi të kryer pardje nga Prokuroria e Tiranës. Transkripti...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, celjeta, Syrgjyn

Në çdo zyrë ekziston dikush...

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: celjeta, adhuruesi, RaGnO

Modele Propozimesh.

erlehta
01-09-2006, 20:06:13
Hajde modele hajde
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: adhuruesi, Capkenja, BeRni

Horoskopi Interesant

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
durrazy
10-01-2006, 04:20:35

Morali i një hajduti

 Binte shi, dhe një person u fut te pinte një cafe ,ne një bar,piu shpejt kafen por haroi ambrellen ne banak,personi qe ishte aty perfitoi nga rasti grabiti ambrellen dhe e vuri mbi krahun e vet, i zoti ambrelles u kthye shumë shpejt,dhe pyeti ,, hej harova ambrellen këtu.mos e pe gjë ?aha ma mo...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Capkenja, Thugette_Girl, celjeta

Motivet qe eshte me mire per te qene burre.

*
Capkenja
28-11-2005, 07:15:00
Citim nga: erlehta ne 26-11-2005, 15:21:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Kelly_Grant, 007

Ne gjuhe te huaj...

*
//.Alan.\\
19-09-2005, 20:10:19
sorry....!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kreksi
10-06-2005, 18:14:22

Kamarier ! Kam etje !

 Une e mbaj ujin në shpinden time, si devja !Dolem të shtunden e kalur pas dreke më shokët, në një klub, që të kuvendojm mes veti dhe të q'mallemi pakëz me njeri tjetrin.Temperatura ishte ngritur jashtë mases atë ditë. Pasi qe u mblidhëm të gjithë dhe zuam vend në një terasë të bukur, erdhi ka...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

MiSTiKu
09-06-2005, 08:11:12

Shkrime ne nje mure:))

lëndA që isha mE miir isHTE "gHJuha shQipe"¿ Njerëzit ndahen në dy pjesë, por pastaj vdesin:(( Mos pi cigare, shiko nipin. Pi cigare, shih gjyshin. Edisoni e gjeti elektrikun, por faturën po e paguajmë ne! Unë i dua shumë kafshët. Më pëlqejnë jashtëmas...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Rrushja, Gjumashi

Kane thene......

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
31-03-2005, 07:10:23

Kriminelë Budallenj

Shtatë histori të vërteta humoristike 1. Një grua shkon të vizitojë djalin e burrit, i cili ishte në një kamp veror boiskautësh. Aty po ndiqte me kërshëri se si një polic po u tregonte të pranishmëve aftësitë e qenit të tij për gjetjen e drogës. Ndërsa po pëlqente atë që po shi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Gjumashi
08-11-2004, 02:12:55

PC - nga nje kend tjeter

PC - nga nje kend tjeterMICROSOFT = Most Intelligent Customers Realize Our Software Only Fools Teenagers;PENTIUM = Produces Erroneous Numbers Through Incorrect Understanding of Mathematics;WWW = World Wide Wait;BASIC = Bill's Attempt to Seize Industry Control ;DOS = Defunct Operating System ;PCM...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Gjumashi
13-09-2004, 23:12:45

Fjalor i termave te perditeshme

AAerofagi " Nje lloj kanibalizmi, i manifestuar kryesisht gjate nje fluturimi me avion. Agorafobi - Frike e tepruar nga rrenoja qytetesh greke antike.  Alabaster - Platforme bastesh per alabaket. Ametist " Femije i prape, trazovaç.  Anestezi " Paaftesia e dikujt per te reaguar estetikisht gj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe