Qesh - 4

×
Hyrja
Profili

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.

M A X
ne: 23-11-2007, 00:41:06

Leter dashurie ne versione te ndryshme

Qesh

Versionin e pare shume nga ju e kane lexuar me siguri, ndersa te tjeret jane dicka e re qe ju sugjeroj ta lexoni se do *hiheni duke qesh LOLKallnur 1935 Tiron (origjina...

Berni
ne: 08-11-2007, 15:45:02

S´ma dha !

Qesh

Nje Humor i bukur nga Gagaci


M A X
ne: 20-08-2007, 10:09:38

PC dhe Motorat

Qesh

- Nese sektori i automobilizmit do ishte zhvilluar si industria e informatikes, sot do te kishim makina qe kushtojne 25 dollar dhe bejne 500 km me 1 liter (Bill Gates)- Nese makinat do te funksiononin si software, do te bllokoheshin dy here ne dite pa arsye dhe e vetmja zgjidhje do ishte te riin...

Pergjigje nga: notorious, panopticon, Qyfyre

Barsolete polici

*

Pergjigje nga: olti, eurogina

WHY ALBANIANS CAN'T BE TERRORIST!!


Berni
ne: 27-07-2007, 08:57:29

SMS deputetësh !

Qesh

Te nderuar, pas skandalit te SMS-ve ne parlament, qe perfundoi me grushtin ne hunden e Gjinushit, kryetarja Topalli kerkoi listen e SMS-ve te derguara ne numrat AMC me kontrate te anetareve te parlamentit. Me tej do mund te lexoni shkembimet e mesazheve tekst ndermjet deputeteve.Ja nje p...

Berni
ne: 26-07-2007, 17:00:37

Humor Behar Mera & Rita Lati - Oj baresh a do lesh !

Qesh

Eshte nje video e lezetshme hera e pare sot qe e shoh,si Behari dhe Rita bejn humore shume te bukur. http://www.galeriashqiptare.net/displayimage-lastup-0-2.html

Berni
ne: 25-05-2007, 09:50:28

Batuta per femrat !

Qesh

Cila është ngjashmëria ndërmjet gruas dhe mikroskopit?Përgjigje: Të dy e bëjnë qimen tra.Një nxënës, i sapoardhur në klasën e rë pyet mësuesen: “Mësuese a dënohet dikush për diçka që nuk e ka bërë? “Jo asnjëherë” - përgjigjet mësuesja. – Atëherë s’e besoj se do...

arbias
ne: 20-05-2007, 09:43:13

Humor muzik politik Prapagandistik

Qesh

Ketu mundeni te postoni ndonje videoklip skandall politik Prapagandistik. Negjat daci (Maqorri) I kendo Agnesa vuthes
Syrgjyn
ne: 15-02-2007, 20:21:01

Dash i pjekur - Recetë Elektorale

Qesh

DASH I PJEKURRecetë elektoraleI dashur lexues,Receta "Dash i Pjekur" nuk gjendet në librat e kuzhinës. Ajo gjendet mbi një fletë të prerë gazete, e cila përmban një reportazh fushate, si dhe transkriptin e një hetimi të kryer pardje nga Prokuroria e Tiranës. Transkripti...

Pergjigje nga: Capkenja, celjeta, Syrgjyn

Në çdo zyrë ekziston dikush...

Pergjigje nga: celjeta, adhuruesi, RaGnO

Modele Propozimesh.


Pergjigje nga: adhuruesi, Capkenja, BeRni

Horoskopi Interesant

*
durrazy
ne: 10-01-2006, 04:20:35

Morali i një hajduti

Qesh

 Binte shi, dhe një person u fut te pinte një cafe ,ne një bar,piu shpejt kafen por haroi ambrellen ne banak,personi qe ishte aty perfitoi nga rasti grabiti ambrellen dhe e vuri mbi krahun e vet, i zoti ambrelles u kthye shumë shpejt,dhe pyeti ,, hej harova ambrellen këtu.mos e pe gjë ?aha ma mo...Pergjigje nga: Capkenja, Thugette_Girl, celjeta

Motivet qe eshte me mire per te qene burre.

*Pergjigje nga: Kelly_Grant, 007

Ne gjuhe te huaj...

*
kreksi
ne: 10-06-2005, 18:14:22

Kamarier ! Kam etje !

Qesh

 Une e mbaj ujin në shpinden time, si devja !Dolem të shtunden e kalur pas dreke më shokët, në një klub, që të kuvendojm mes veti dhe të q'mallemi pakëz me njeri tjetrin.Temperatura ishte ngritur jashtë mases atë ditë. Pasi qe u mblidhëm të gjithë dhe zuam vend në një terasë të bukur, erdhi ka...

MiSTiKu
ne: 09-06-2005, 08:11:12

Shkrime ne nje mure:))

Qesh

lëndA që isha mE miir isHTE "gHJuha shQipe"¿ Njerëzit ndahen në dy pjesë, por pastaj vdesin:(( Mos pi cigare, shiko nipin. Pi cigare, shih gjyshin. Edisoni e gjeti elektrikun, por faturën po e paguajmë ne! Unë i dua shumë kafshët. Më pëlqejnë jashtëmas...


M A X
ne: 31-03-2005, 07:10:23

Kriminelë Budallenj

Qesh

Shtatë histori të vërteta humoristike 1. Një grua shkon të vizitojë djalin e burrit, i cili ishte në një kamp veror boiskautësh. Aty po ndiqte me kërshëri se si një polic po u tregonte të pranishmëve aftësitë e qenit të tij për gjetjen e drogës. Ndërsa po pëlqente atë që po shi...

*
Gjumashi
ne: 08-11-2004, 02:12:55

PC - nga nje kend tjeter

Qesh

PC - nga nje kend tjeterMICROSOFT = Most Intelligent Customers Realize Our Software Only Fools Teenagers;PENTIUM = Produces Erroneous Numbers Through Incorrect Understanding of Mathematics;WWW = World Wide Wait;BASIC = Bill's Attempt to Seize Industry Control ;DOS = Defunct Operating System ;PCM...

*
Gjumashi
ne: 13-09-2004, 23:12:45

Fjalor i termave te perditeshme

Qesh

AAerofagi " Nje lloj kanibalizmi, i manifestuar kryesisht gjate nje fluturimi me avion. Agorafobi - Frike e tepruar nga rrenoja qytetesh greke antike.  Alabaster - Platforme bastesh per alabaket. Ametist " Femije i prape, trazovaç.  Anestezi " Paaftesia e dikujt per te reaguar estetikisht gj...