Barcaleta 18+ - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Barcaleta 18+

Barcaleta 18+

· 58 · 12162

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 26-11-2009, 17:49:40
Ishte  1here njeri nga 1 fshat i Lushnjes qe kishte lind me tre k***!
 
Te shkretit i ecte shume ters: e rrifshin shoket, ngelte ne klase, e shkelte zetori etj.

I ati i tij mendoi ta niste jashte!
E nisi ne France! Atje te ziut akoma me ters: E kapte policia, shkelte mut ne mes te qytetit e tallnin njerzit etj e etj!

Nje dite ishte ne stadium miku plot me njerez, dhe pasi kapi mikrofonin tha:
 "O sot o kurre do behem me lek te madh"...

Uleriu: Kush e do me bast ma nga 100 euro se une dhe ky burre (per nji xhaje aty) baashke bejme 5 k***!!!
Fillun te gjithe me vu baste, mbasi mbarojn bastet e pyt xhaja ket:
"Or bir, je i sigurte ti qe ke kater k*** se mu nji ma kan heq me operacion???!!


 :D :LOL
Post Merge: 26-11-2009, 17:59:13 Ishin  3 femije dhe po benin debat se kush ka gjyshin me te larte.
I pari thote se gjyshi im eshte 100 metra. I dyti thote gjyshi im eshte i larte gjer tek rete..i treti mendohet pastaj e pyet kete te dytin
"A mos gjyshi yt i ka prek dy gjera te buta atje tek rete?!"..Po i thote i dyti
 E ky ja kthen... Ahhh atehere ato kane qene k**** e gjyshit tim!!

:LOL
Post Merge: 26-11-2009, 18:01:55Sapo kishin dale prezervativat nje plake i ben pytje nje cuni..c'jane keto biri nenes?!
 camcakiza ja kethen djali.
Plaka shkon tek farmacia dhe kerkon prezervative, ngelet i habitur shitesi dhe e pyet..O neno po ci do ti keto?!

PO JA EDHE UN E MBAJ NA NJEHER NE GOJ THOT PLAKA
 

:LOL
« Editimi i fundit: 16-12-2020, 22:04:59 nga M A X »

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 26-03-2010, 10:17:26
Nje murgeshe tek gjinekologu :
-Jeni shume mire me shendet, dhe gjithashtu urime jeni me barre !!
Murgesha tund koken e habitur :
Kulmi, ca rrobsh !! Po me ca i kane lyer ata qirinjte aman ?


Disa mugesha duke dale me biciklete dhe duke bere zhurme dhe duke qeshur,degjohen dhe ulerima..........
Kryemurgesha: -Do pushoni ju, apo t'ja ve shalat bicikletave


Burri gruas ne krevat:
-E dashur bejme dashuri sot?
-Jo se sot nuk mundem, neser kam nje orar ke gjinekologu!
Hmmmm, mendoi burri dhe u kthye nga ana tjeter. Pas pese minutash:
-Po ke dentisti ke gje orar neser?


Nje dite e kap nje baba te bijen ne duke lodruar me nje banane.
Babai i skandalizuar te nersermen, merr nje banane dhe ulet ne divan duke pare sport dhe duke folur me vete.
E shoqja dhe e bija te habitura e pyesin se cfare po ben me ate banane ne dore dhe me ke po flet
-Ah,- i thote duke qeshur.-.po flas me dhendrin per ate golin me koke.

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 26-03-2010, 10:19:10
Zemra thote: Kam punuar gjithe keto kohe e jam lodhur shume per te vene trupin ne pune e kam vuajtur shume.

Truri thote: Kam menduar te mira e te keqia e jam lodhur duke menduar, dua te dal ne pensjon te qetesohem edhe kto koh qe me kan ngel...

Veshi thote: Ca nuk kam degjuar per mir e per keq te embla e te hidhura smundem me...

Syt thone: Kam par gjitha gjerat e ksaj bote e jam lodh smundem me...

Nderkohe gjykatesi po i miratonte dhe po i nxirte ne pension...

Flet Penisi nga fundi me ze te ulet
jam lodh gjith jeten e jam ber si shpi bamirsie...

Gjykatsi... Kush foli andej nga fundi???Ngrihu ne kembe!

Po qe se ngrihesha nuk dilja ne pencjon fare..

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-05-2011, 21:29:05
Kjo eshte Fantazi fare.
Ja vlen ta shikosh.
Lulëkuqet mbi Mure (Parodi Kunder Grekeve) (18+)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 10-05-2011, 22:23:00
Ishte  1here njeri nga 1 fshat i Lushnjes qe kishte lind me tre k***!
 
Te shkretit i ecte shume ters: e rrifshin shoket, ngelte ne klase, e shkelte zetori etj.

I ati i tij mendoi ta niste jashte!
E nisi ne France! Atje te ziut akoma me ters: E kapte policia, shkelte mut ne mes te qytetit e tallnin njerzit etj e etj!

Nje dite ishte ne stadium miku plot me njerez, dhe pasi kapi mikrofonin tha:
 "O sot o kurre do behem me lek te madh"...

Uleriu: Kush e do me bast ma nga 100 euro se une dhe ky burre (per nji xhaje aty) baashke bejme 5 k***!!!
Fillun te gjithe me vu baste, mbasi mbarojn bastet e pyt xhaja ket:
"Or bir, je i sigurte ti qe ke kater k*** se mu nji ma kan heq me operacion???!!


 :D :LOL
Post Merge: 26-11-2009, 17:59:13 Ishin  3 femije dhe po benin debat se kush ka gjyshin me te larte.
I pari thote se gjyshi im eshte 100 metra. I dyti thote gjyshi im eshte i larte gjer tek rete..i treti mendohet pastaj e pyet kete te dytin
"A mos gjyshi yt i ka prek dy gjera te buta atje tek rete?!"..Po i thote i dyti
 E ky ja kthen... Ahhh atehere ato kane qene k**** e gjyshit tim!!

:LOL
Post Merge: 26-11-2009, 18:01:55Sapo kishin dale prezervativat nje plake i ben pytje nje cuni..c'jane keto biri nenes?!
 camcakiza ja kethen djali.
Plaka shkon tek farmacia dhe kerkon prezervative, ngelet i habitur shitesi dhe e pyet..O neno po ci do ti keto?!

PO JA EDHE UN E MBAJ NA NJEHER NE GOJ THOT PLAKA

:LOL
LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 11-05-2011, 12:26:05
delight te marrte e mira ty LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 11-05-2011, 12:28:19
Vlonjati Ne Home Office:
Vlonjati qe boribardh dhe deshi te
regjistohej si evgjit i egjyptit.

In the immigration office...
HO-
Your name?
Vlonjati- Muhajam Vlonjat Ahmed Lumadhi
HO-
Sex?
Vlonjati- 3 times a week!
HO- I mean Male or Female?
Vlonjati-
Doesn't matter. Sometimes even with camel.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 11-05-2011, 12:34:33
Marin Hasa e hysa me e mbush fjalkryqin.

Hysa:Organ gjenital femror?

Hasa: orizontalisht a Vertikalisht

Hysa: orizontalisht.

Hasa: Shkruaje:-Goja

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 11-05-2011, 12:35:55
shpallë luftë Maqedonia, Amerikës.
Shkojnë dy avionë maqedonas dhe e bombardojnë
Nju Jorkun.
Prit-prit Amerika, nuk kundërpërgjigjet .
Sërish Maqedonia i dërgon ata dy avionë dhe e
bomabrdojnë Uashingtonin.
Sërish, Amerika asgjë.
Herën e tretë, avionët e bombardojnë L.Angjelosin.

Amerika, hiç.
Çohet Georgievski në telefon e thirr Bushin.
-Hë, ku je o mistrec, s’po guxon me dale prej bunkerit.
-Ore, i përgjigjet Bushi, kam me ta ç… nanën, veç sa
të gjej në hartë

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 11-05-2011, 12:38:23
Gjakov


Kthehet burri n'shpi: gruja ja bon!!

- A bleve buk??
- Qa je ka thu bee...pse me ble buk a osht pun e burrav a??
- Po a?? ja nis gruja mu zhvesh edhe ja bon hajt kryje tash Punen e burrav
- Qy qy edhe ti...qfar njeri s'len me bo hajgare me ty...qe qe shkova

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 11-05-2011, 12:56:33
Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq zabiti ne *** te semes Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'pajdh t'samEs i qofte Zabitit

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 11-05-2011, 12:57:47
Ishte nje Kurve qe ishte plakur   dhe del nje dite para pasqyres. Dhe fillon e flet: Ah ju buzet e mija cfare nuk keni kaluar, dhe nuk keni puthur dhe kujt nuk ja keni lepire   Pastaj kalon te Gjoksi. Ju kush nuk ju ka puthur kush nuk ju ka prekur dhe kush nuk ju ka lepire. Pastaj i vjen rradha p****** Ti nuk ke goje me fol se i kam hequr nga goja dhe ti kam dhene ty

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 11-05-2011, 12:59:50
Nje boss nje nate ndodhej vetem ne shtepi. gruja kishte shkuar me pushime qe prej disa ditesh dhe ketij te shkretit i kishte shkuar atje ku nuk mbante me. mendohet dhe vendos qe te shkonte me sherbetoren e shtepise. pasi bejne seks burri mbase dhe per xhentilese i thote shrbetores: Me lejo te te them se ne seks qenke me e mire se grusaja ime.
E di i thote ajo. ma kane thene shoket e tu!!!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 11-05-2011, 13:00:19
Nje burre e dinte qe gruaja e tij e tradhetonte, dhe nuk kishte cte bente.. nje here, gruaja e ketij vendosi te bente nje udhetim, ndersa ky nuk kishte mundesi te shkonte, dhe i thote..." e dashur, une e di qe me tradheton, po te lutem, gjate ketij udhetimi me premto qe do me tradhetosh vetem 2 here"..."ne rregull",- i thote gruaja...pas 1 jave, kthehet kjo, shume e lumtur, dhe burri, e pyet: " he e dashur, si kalove? sa here me tradhetove?"vetem 2 here ia kthen kjo, sic e kishim lene"..mire i thote burri, po me ke?"po ja, i thote kjo, nje here me nje orkester, dhe nje here me nje skuader futbolli...

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 11-05-2011, 13:04:19
Ishin dy djem vagabonda keta , rrugace, vetem dinin te shanin.
Nje dit dolen xhiro ne park dhe u ulen ne nje stol aty po prisnin per nonje femer te kalonte qe ti idhnin nonje llaf. Njeri u ul ne krahun e djathte te stolit tjetri u ul ne krahun e majte. E lan mezin bosh per nonje sexy femer.Kaloi nje burr plak dhe u lodh ky xhaxhka mosha ben te sajen, dhe tha te uleshe ne mes te ketyre cunave rrugace. Ue than kta cunat ne presim per femra na vin pleq. Njeri nga keta djemte u merzit shum se ky plaku spo levize zuri vendin edhe harroi te ngrihej. O xhaxhke pse je kaq k**r ti ; i tha ky djali. E pa njeher shtrembet xhaja dhe u kthye dhe i tha ; po te rish ne mes te boleve k*r do behesh.

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 11-05-2011, 13:06:04
Ne nje tren ishin ulur ne nje gabine nje djale dhe nje vajze, e cila po lexonte nje reviste, djali per te hapur muhabet thot:E Moj bukuroshe cfare thot ajo revista?Vajza:Thot qe kinezet e kane k*r*n te vogel dhe te trashe ndersa Arabet te gjat dhe te holle.Djali:Me lini te prezantohem, ate her un quhem Muhamet Kawasaki!

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 11-05-2011, 13:09:11
Nje klient shkon te bleje ne farmaci.farmasitja e pyet klientin:me cfare mund te sherbej sot? klienti pergjigjet:une dua te bleje ca prezentativ te lutem...    farmasistja     u skuq ne faqe dhe i thote clientit: nuk keni turp te flisni ne ate menyre .... klienti e pa njehere farmasisten dhe fillon te zbertheje pantollonat, pastaj e pyet perseri duke vendosur k.... ne banak:a keni ndonje kostum per kete te lutem?

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 11-05-2011, 13:14:59
Nje klient shkon te bleje ne farmaci.farmasitja e pyet klientin:me cfare mund te sherbej sot? klienti pergjigjet:une dua te bleje ca prezentativ te lutem...    farmasistja     u skuq ne faqe dhe i thote clientit: nuk keni turp te flisni ne ate menyre .... klienti e pa njehere farmasisten dhe fillon te zbertheje pantollonat, pastaj e pyet perseri duke vendosur k.... ne banak:a keni ndonje kostum per kete te lutem?
LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 11-05-2011, 14:26:50
ahahahahah te forta keto erela po sa kohe te mori me i shkrujt :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#19 ne: 11-05-2011, 17:05:37
delight te marrte e mira ty LOL

Me gjithe ty...:d

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 12-05-2011, 10:38:49
ahahahahah te forta keto erela po sa kohe te mori me i shkrujt :)

se mbaj mend :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 12-05-2011, 10:39:48
Me gjithe ty...:d

ne pra :D per shenjtanlliqe na shkon mendja :D

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 12-05-2011, 21:37:56
Ishin 3 shokë dhe duke biseduar njëri me tjetrin se si ti zblulojn që gratë e tyre po i tradhtojnë.
-Njëri thotë unë shkoj në shtëpi dhe e kapi për fyti dhe i themë trego me kanë je kanë sot se kam me të mytë.
-Tjetri thotë jo jo kjo është dhunë unë e marrë gruan dhe shkoj me një restorant dhe ia fillojm me pi alkool, ajo pi unë pi, ajo pi unë rri e pastaj ajo ma vonë ja fillon vet i tregon çka ka bërë tanë ditën.
-Kurse tjetri thotë jo jo edhe kjo është dhunë me alkohol unë tha shkoj në shtëpi si gjithmon vetëm dalë në ballkon dhe e thirri një kojshike dhe i thomë ” Moj kurvo dil ne ballkon” kurse ajo kur të delë me thotë: mos me thuj mua kurvë, thuaj asaj tondës që po shkon me Hasanin e Hysenin.

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 12-05-2011, 21:38:52
Nje plak 75 vjec shkon tek doktori per te bere analiza sperme. Doktori i jep nje kavanoz dhe i thote qe ta depozitoje spermen aty.
Te nesermen, xhaja i dha doktorit kavanozin bosh.
- Cfare ndodhi, tha doktori?
- Ah mor doktor, filloi xhaja. Provova me doren e majte, pastaj me doren e djathte po asgje. Provoi gruaja me doren e majte, me te djathten, me te dyja, provoi me goje, here me dhembe e here pa dhembe dhe smundi. Thirrem edhe komshijen. Provoje dhe ajo me dore, me goje dhe e shtrengoi edhe midis kofsheve po aha…
Se hapem qe se hapem dot kapakun e kavanozit

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 13-05-2011, 18:08:53
Marin Hasa e hysa me e mbush fjalkryqin.

Hysa:Organ gjenital femror?

Hasa: orizontalisht a Vertikalisht

Hysa: orizontalisht.

Hasa: Shkruaje:-Goja


Ahahahahahahahahhah ahahahahhahahahahah e forte kjo.

Temat e fundit