×
Hyrja
Profili

Barcaleta 18+

Barcaleta 18+

· 58 · 6519

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#50 ne: 16-05-2011, 12:23:22
Ndryshimi midis nje prostitute, nje nimfomane, nje gruaje eshte:

1. Prostituta thote:

- He akoma ske mbaruar?

2. Nimfomania thote:

- Mbarove kaq shpejt?

3. Gruaja thote:

- Bezhe .. mendoj se do qe me mire nje ngjyre bezhe per tavanin.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 16-05-2011, 12:23:37
Nje djale i ri ju kishte qepur pase nje alamet femre i cili nuk reshte se foluri duke i thene asaj une ta ha ate,e ta ha kete,ta bej ashtu e ta beje keshtu.
Pas nje kohe vajza u merzit e ia kthen:Ore cun, ti qe te besh sex me mua duhet ta keshte 25 cm (organin gjenital),OK ja kthen Djali,per ty  do e pres 5 cm.

 :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 16-05-2011, 12:26:02
Sa perdorime ka nje prezervativ ne Gjirokaster

- 3. Heren e pare sic duhet, heren e dyte te kthyer mbrapsht dhe heren e tret si cumcakiz


 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#53 ne: 16-05-2011, 12:27:46
Ishte nje cun dhe nje murgesh dhe moren furgonin per te shku der te blloku. Cuni i thote murgeshes

- A te q* njehere?
- Jo - i thote murgesha, vetem po me lejoi zoti mund ta bej.

Zbret murgesha nga furgoni kur i afrohet shoferi cunit dhe i thote

- Cuno qe ta q*sh murgeshen, shko te varrezat sot ne oren 12 te nates dhe bej sikur je zoti dhe ka per ta len murgesha.

Dhe cuni degjon keshillen e shoferit dhe shkon te varrezat. Ne oren 12 fiks vje murgesha. Ky cuni ben sikur esht zoti dhe i thot murgeshes qe duhet te bej patjeter. Dhe kthehet mrapc murgesha, fillo cuni bam bam bam, maro puna.

Pasi maro i thot:
- Ta futa murgeshe jam ai cuni qe ishim ne furgon bashk

Murgesha i thote:
- E di e di, po ika se kam parku furgonin keq.

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 16-05-2011, 12:29:09
Beni c'kemi?
- Mir fare, kam gjetur nje kurve qe i ben gojoret klas fare. Kurva me kurve qe kam pare.
- Ku e ka shpine te vete dhe une?

Ja tregon Beni, e keshtu shkon dhe ky tjetri. Kurva banonte ne nje pallat te ri. Hyn ne apartament, nje apartament klasi, i madh. Kurva nje alamet bjonde, 2 metra ne kemb.
- Kam ardhur per specialitetin - thote.
- Kuptova - thote kurva dhe ulet dhe i ben gojoren.

Ne fund:

- Hallall, talente fare je. Si i ben ti nuk i ben njeri. Kush e di sa leke fiton me ket zanat
- Po ja kete apartamentin vetem duke perdorur gojen e bythen e kam blere.
- Po vaginen?
- A more gomar te kisha p*dh une kisha blere gjithe pallatin

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#55 ne: 16-05-2011, 13:28:11
ahahaha bravo erela po ke te tjera hudhi kur te kesh kohe :)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#56 ne: 18-05-2011, 09:15:23
pa merak ;)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 18-05-2011, 19:11:47
falm je shume e mire :)

Temat e fundit