Qesh - 2

×
Hyrja
Profili

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.


Berni
ne: 26-12-2010, 19:29:37

Çfarë mendojnë me të vërtet meshkujt….?

Qesh

Çfarë mendojnë në të vërtet meshkujt kur flasin me një femër? Ekspertët kanë përzgjedhur një listë mendimesh që ‘sillen’ në kokën e një mashkulli.Kam uri = kam uriKam gjumë = kam gjumëDo të shkojmë në kinema = në fakt do të doja të bëja seks me tyShkojmë të hamë darkë bashkë = do të doja të bëja...


Shej
ne: 29-11-2010, 01:25:37

"Me liber shpije" - tashme ne treg

Qesh

Ditet e fundit Shtepia Botonjese Librografike 66 ka nxjerre ne treg kryevepren e fundit, te njerit prej poeteve me ze te periudhes se Rilindjes Demokratike, prof. dr. Sali Berishes.Poema epiko-liriko-filozofiko-studimore e njohur me titullin aq kuptimplote “Me Liber Shpije”, ashtu sic e ka edhe ...
Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, shaban dragobuzhda, deni celeste

Regullat e komunikacionit
M A X
ne: 03-09-2010, 23:28:59

Targat e reja ne Republiken e Shqiperise

Qesh

Keshtu do te jene targat e reja ne RSH. Cfare keni pare deri tani ne media ka qene gabim.:DPergjigje nga: Hektori111, erlehta, Brentiani

Plaku qe flet gjermanisht

*


Pergjigje nga: Ermira Voxa, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

REKLAMA

*

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Këshilli i Ministrave shtyn mbledhjen pasi Berisha është pak me grip

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ Sapo shkroi qe.....

Pergjigje nga: Ermira Voxa, Brentiani

Out of Africa

*Pergjigje nga: Syrgjyn, Miss Harmony, justA

Muhabet MSN......


Pergjigje nga: dreamm, Brentiani

Qendra tregtare e burravePergjigje nga: erlehta, Oqeani, Brentiani

Programi i Kupes Boterore 2010


M A X
ne: 17-05-2010, 00:54:38

Kryeministri prezanton produktin iSAL

Qesh

Endrra dhe dëshira e kryeministrit Berisha ka qenë dhe mbetet historikisht ndarja e të mirave të tija me popullin, bashkëpunëtorët. Cdo e mirë e kryeministrit mund ta ketë edhe cdo shqiptar, me kusht që ti ketë duart e pastra, sidomos dorën e djathtë.


Brentiani
ne: 04-05-2010, 18:13:50

Peshkimi

Qesh

Burri dhe gruaja vendosin qe te shkojne per te pushuar ne nje liqen te njohur si parajse e peshkimit.Burrit i pelqente te peshkonte pak para muzgut, ndersa gruas se tij i pelqente te lexonte librin ne qetesi.Ne mengjesin e nje dite pas disa oresh peshkimi burri u kthye dhe vendosi te dre...Pergjigje nga: Dora, Ermira Voxa

Apartamenti 2XL
ßåßy ღ
ne: 17-02-2010, 15:57:42

Letra e ushtarit :D

Qesh

 :D


Pergjigje nga: webmasterspeak, Trendafili i kuq

Sms humoristike !

*

ramaik
ne: 18-01-2010, 17:48:02

Portokalli 2010

Qesh

Kinostudjo Shtetnore Portokalli paraqet filmin "Kush vdes ne kembe". Atentati qe i behet Petro Nini Luarasit tek filmi Kush vdes ne kembe, i sjelle ne skene nga trupa e Portokallise me situata te ndryshme humori. Portokalli 12-13 : Kush vdes ne kembe - Atentati

M A X
ne: 04-01-2010, 00:22:00

Erla Mhilli

Qesh

erla Mhilli


ramaik
ne: 02-01-2010, 08:30:19

Edi Rama goes crazy over ballot boxes. Standoff with Afghan donkey continues.

Qesh

Albania's Socialist Party leader, Edi Rama, threatened to continue protesting during 2010 as well, unless somewhere around the world somebody opens a box that will make Rama the Prime Minister of Al...


Pergjigje nga: titi10, Brentiani

Mashkulli VS Femra


Pergjigje nga: Oqeani, steriotipi B, Trendafili i kuq

Para dhe pas marteseBerni
ne: 12-09-2009, 09:17:29

Qeni kercen Napolonin...

Qesh

.........


Brentiani
ne: 26-08-2009, 14:02:22

Hera e pare.

Qesh

HERA E PARE: Eshte hera e pare per ty. Kur perkulesh prapa dhe shtrihesh me kurriz nisin muskujt e tu te tendosen. Ti e len ate te prese pak, duke nxjerre nje justifikim te keq, por ai nuk pranon te largohet pasi te eshte afruar nje here. Ai te pyet nese je nervozuar, dhe ti tund koke guximshem....

Pergjigje nga: pocholoca, Oqeani, Dora

Veze, veze, veze!!!!!


Pergjigje nga: Brentiani, Oqeani, Dora

Ktheje emrin ne fytyre!


Dora
ne: 26-08-2009, 10:45:00

Gjeni te verteten!

Qesh

E gjeni dot çfare ka te vertete ne keto foto?

Pergjigje nga: The World, bleranda.d, Brentiani

Leter gruas..