Qesh - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.

Gjumashi
05-02-2011, 22:19:36

Tabulatet e 21 Janarit.

From: Edi Rama To: Taulant Balla Message: Ku je?   From: Taulant Balla To: Edi Rama Message: Po mbledh lule prapa piramidës.   From: Edi Rama To: Taulant Balla Message: Hajde te kafja!   From: Taulant Balla To: Edi Rama
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
26-12-2010, 19:29:37

Çfarë mendojnë me të vërtet meshkujt….?

Çfarë mendojnë në të vërtet meshkujt kur flasin me një femër? Ekspertët kanë përzgjedhur një listë mendimesh që ‘sillen’ në kokën e një mashkulli.Kam uri = kam uriKam gjumë = kam gjumëDo të shkojmë në kinema = në fakt do të doja të bëja seks me tyShkojmë të hamë darkë bashkë = do të doja të bëja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shej
29-11-2010, 01:25:37

"Me liber shpije" - tashme ne treg

Ditet e fundit Shtepia Botonjese Librografike 66 ka nxjerre ne treg kryevepren e fundit, te njerit prej poeteve me ze te periudhes se Rilindjes Demokratike, prof. dr. Sali Berishes.Poema epiko-liriko-filozofiko-studimore e njohur me titullin aq kuptimplote “Me Liber Shpije”, ashtu sic e ka edhe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: BeRni, adushe

Kamera e fshehte

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡, shaban dragobuzhda, deni celeste

Regullat e komunikacionit

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
03-09-2010, 23:28:59

Targat e reja ne Republiken e Shqiperise

Keshtu do te jene targat e reja ne RSH. Cfare keni pare deri tani ne media ka qene gabim.:D
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi labi, labiku, ZUZUNA

Cili humorist shqiptar ju pëlqen më së shumti...?

Nore
10-08-2010, 18:59:53
agron llaka & nasi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Hektori111, erlehta, Brentiani

Plaku qe flet gjermanisht

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

Këshilli i Ministrave shtyn mbledhjen pasi Berisha është pak me grip

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
21-07-2010, 16:37:43
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Brentiani, shejtania

Origjina e Vuvuzelave

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: dreamm, Brentiani

Qendra tregtare e burrave

dreamm
16-06-2010, 13:01:49
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, Oqeani, Brentiani

Programi i Kupes Boterore 2010

erlehta
27-05-2010, 12:19:05
e lezetshme 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-05-2010, 00:54:38

Kryeministri prezanton produktin iSAL

Endrra dhe dëshira e kryeministrit Berisha ka qenë dhe mbetet historikisht ndarja e të mirave të tija me popullin, bashkëpunëtorët. Cdo e mirë e kryeministrit mund ta ketë edhe cdo shqiptar, me kusht që ti ketë duart e pastra, sidomos dorën e djathtë.

Brentiani
04-05-2010, 18:13:50

Peshkimi

Burri dhe gruaja vendosin qe te shkojne per te pushuar ne nje liqen te njohur si parajse e peshkimit.Burrit i pelqente te peshkonte pak ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, shejtania, Oqeani

Biseda e dy te moshuarve ..:D

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: yes yes, Brentiani

Femra si PC

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dora, Ermira Voxa

Apartamenti 2XL

Dora
01-04-2010, 14:58:28
Shtator (me duket).
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: webmasterspeak, Trendafili i kuq

Sms humoristike !

*
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ramaik
18-01-2010, 17:48:02

Portokalli 2010

Kinostudjo Shtetnore Portokalli paraqet filmin "Kush vdes ne kembe". Atentati qe i behet Petro Nini Luarasit tek filmi Kush vdes ne kembe, i sjelle ne skene nga trupa e Portokallise me situata te ndryshme humori. Portokalli 12-13 : Kush vdes ne kembe - Atentati
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


ramaik
02-01-2010, 08:30:19

Edi Rama goes crazy over ballot boxes. Standoff with Afghan donkey continues.

Albania's Socialist Party leader, Edi Rama, threatened to continue protesting during 2010 as well, un...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: titi10, Brentiani

Mashkulli VS Femra

titi10
04-11-2009, 14:56:38
te forta
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Oqeani, steriotipi B, Trendafili i kuq

Para dhe pas martese

Oqeani
28-10-2009, 12:58:15
aahah,,e fort,,
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Brentiani
26-08-2009, 14:02:22

Hera e pare.

HERA E PARE: Eshte hera e pare per ty. Kur perkulesh prapa dhe shtrihesh me kurriz nisin muskujt e tu te tendosen. Ti e len ate te prese pak, duke nxjerre nje justifikim te keq, por ai nuk pranon te largohet pasi te eshte afruar nje here. Ai te pyet nese je nervozuar, dhe ti tund koke guximshem....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: pocholoca, Oqeani, Dora

Veze, veze, veze!!!!!

PochoLoca
26-08-2009, 11:35:32
Sa foto te bukura...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Brentiani, Oqeani, Dora

Ktheje emrin ne fytyre!

Brentiani
26-08-2009, 11:12:31
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dora
26-08-2009, 10:45:00

Gjeni te verteten!

E gjeni dot çfare ka te vertete ne keto foto?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe