Qesh


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Barsaleta dhe Humor. Ketu eshte vendi per te qeshur.

Pergjigje nga: olti

Shqiperia nje meme e madhe

M A X
15-01-2023, 17:23:50
 FB_IMG_1673799172673.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet

Kryepastruesi

Ωμέγα
10-01-2023, 14:02:25
 FB_IMG_1673355654378.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: omega, Lajmet

Edi Rama Meme

Ωμέγα
31-07-2022, 16:05:09
...Screenshot_20220731-160447.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1657718910257.jpg
Pergjigje nga: poshnja, olti

Influencer be like 🤣

Poshnjari
30-07-2022, 23:30:57
Nje e vertet e hidhur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, The World

Barsaleta Banale~

1dhe1
14-03-2021, 22:15:07
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, titi labi

Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !

1dhe1
14-03-2021, 22:03:29
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet, steriotipi B, olti

Foto Qesharake

12:51
20-02-2021, 01:19:26
Popull dele FB_IMG_1602145355028.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:48:14

Barcoleta shqip te pista

Kjo teme ne lidhje me barcoleta shqip te pista sherben si vend diskutime dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:45:40

Barcaleta te reja shqip

Kjo teme ne lidhje me barcaleta te reja shqip sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:45:08

Fabula gazmore

Kjo teme ne lidhje me fabula gazmoresherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-05-2019, 11:11:05

The Land Of The Free

Artikull Satirik nga TheOnion per ShqiperineThe Land Of The Free: 10 Ways You KNOW You’re Living In The Greatest Country On Earth 

Pergjigje nga: olti, erlehta, Mishel Forever

Shqiptari i Zi

M A X
28-05-2019, 16:39:15
Hahahaha
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, poshnja, Mishel Forever

Zerion Meme

erlehta
12-04-2019, 20:47:52
😂😂
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bekimi, olti, Monique

Evolucioni i qimeve😂🤣

Bekimi
29-03-2019, 21:53:27
Ueee cfare shasie
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Vagabond, Mishel Forever

Rrefimi i priftit shqiptar ne Vatikan

V@GαβθηD
20-11-2013, 16:40:49
si?
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe