A kane uje ato burime?! - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Kush eshte me qeflija...

Justa
6 (19.4%)
Anessa
2 (6.5%)
Misss
8 (25.8%)
Tinka
0 (0%)
Dreamm
1 (3.2%)
Varisa
0 (0%)
Vox
1 (3.2%)
Parloté
0 (0%)
Shkodrane
2 (6.5%)
Erlehta
5 (16.1%)
Dreza
1 (3.2%)
Kengaime
1 (3.2%)
Tjeter
4 (12.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 28

A kane uje ato burime?!

A kane uje ato burime?!

· 120 · 12043

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-02-2011, 18:18:20
:) :)
« Editimi i fundit: 16-02-2011, 10:12:49 nga Shejtania »

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#1 ne: 15-02-2011, 22:38:38
:) :)

Ku tu kujtua te besh kete teme??Ah,nuk lodhesh asnjehere ti.... :P :engjell: :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 15-02-2011, 22:53:35
qyqa ca teme LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-02-2011, 00:06:40
edhe pse sma ka dhon une ja dhash... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 16-02-2011, 08:46:50
qejflie ne cfare kuptimi Gimo?!!!!!!! Gimo mos me zhgenje :(

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 16-02-2011, 10:03:35
qejflie ne cfare kuptimi Gimo?!!!!!!!

LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 16-02-2011, 10:06:28
se sme erdhi  mire kur e lexova shej dhe per me teper i poshtri ka vene te parin emrin tim... dua sqarime direkt

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 16-02-2011, 10:07:15
e mire dhe ti thuaj ka uje burimi per te zotin ... toke e xanum ja kshu :P LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 16-02-2011, 10:08:55
e di ai mi, po cfare dreq teme ka hap thuaj :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-02-2011, 10:10:41
"A kan uje ato burrime " shkruhet "A kane uje ato burime?!" meqe ra fjala

 i kam inat gabimet drejtshkrimore :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 16-02-2011, 10:12:33
A kane uje ato burime
ti moj buze karafilja ime ... LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-02-2011, 10:15:41
ti moj buze karafilja ime...
oooo aman aman aman eee
o per belin eee
per koken tende
aman aman eee


LOL LOL LOL e qame fare thuaj LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-02-2011, 10:21:54
ti moj buze karafilja ime...
oooo aman aman aman eee
o per belin eee
per koken tende
aman aman eee


L e qame fare thuaj LOL

me kyt konge pershendesim karafilin Gimin :D

LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 16-02-2011, 10:24:46
un votova per Erela :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 16-02-2011, 10:27:07
un votova per Erela :P

edhe une per te do votoj direkt LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-02-2011, 10:35:19
un votova per Erela :P

ti paske qene ai e? LOL

ore ju kot beni komplot kundra meje dihet qe qejflia eshte shej ketu :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 16-02-2011, 10:37:10
ku ma ke provuar qejfin ti mi goce :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-02-2011, 10:38:34
e marr me mend , e besoj se s'gabohem :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 16-02-2011, 10:40:43
ne fejese jo dhe aq por ne martese ujin e zi i kam nxjerre ... apo jo teto Ollga LOL LOL

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-02-2011, 10:42:18
ti paske qene ai e? LOL

ore ju kot beni komplot kundra meje dihet qe qejflia eshte shej ketu :D
isha prove pare un :P :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 16-02-2011, 10:45:43
as denjoje t'ju pergjigjem ketyre shkrimeve se ne kohen tone xhaxhi Veri (Enveri) na i priste gjuhen po te flisnin keshtu si ju.

jazek ju qoft!


LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 16-02-2011, 10:48:20
as denjoje t'ju pergjigjem ketyre shkrimeve se ne kohen tone xhaxhi Veri (Enveri) na i priste gjuhen po te flisnin keshtu si ju.

jazek ju qoft!


LOL

she she ... pse nuk benit gili vili atehere ju eeee .... yyyyy mashtruse jazek te qofte :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 16-02-2011, 10:51:19
jo ne pas 8 vjetesh martese morem vesh si behen femijet , na i shpjegoje mama vjerra LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 16-02-2011, 10:52:10
jo ne pas 8 vjetesh martese morem vesh si behen femijet , na i shpjegoje mama vjerra LOL

ahahahaaaa mire mama vjerra paska qene qejftellie modhe :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 16-02-2011, 10:56:02
po mi se per ndryshe si do e bente gjithe ate cun hazgan pastaj :D

Temat e fundit