×
Hyrja
Profili

Sondazh

Kush eshte me qeflija...

Justa
6 (19.4%)
Anessa
2 (6.5%)
Misss
8 (25.8%)
Tinka
0 (0%)
Dreamm
1 (3.2%)
Varisa
0 (0%)
Vox
1 (3.2%)
Parloté
0 (0%)
Shkodrane
2 (6.5%)
Erlehta
5 (16.1%)
Dreza
1 (3.2%)
Kengaime
1 (3.2%)
Tjeter
4 (12.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 28

A kane uje ato burime?!

A kane uje ato burime?!

· 120 · 10910

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-02-2011, 18:18:20
:) :)
« Editimi i fundit: 16-02-2011, 10:12:49 nga Shejtania »

 • Postime: 1498

#1 ne: 15-02-2011, 22:38:38
:) :)

Ku tu kujtua te besh kete teme??Ah,nuk lodhesh asnjehere ti.... :P :engjell: :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 15-02-2011, 22:53:35
qyqa ca teme LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 16-02-2011, 00:06:40
edhe pse sma ka dhon une ja dhash... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 16-02-2011, 08:46:50
qejflie ne cfare kuptimi Gimo?!!!!!!! Gimo mos me zhgenje :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 16-02-2011, 10:03:35
qejflie ne cfare kuptimi Gimo?!!!!!!!

LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 16-02-2011, 10:06:28
se sme erdhi  mire kur e lexova shej dhe per me teper i poshtri ka vene te parin emrin tim... dua sqarime direkt

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 16-02-2011, 10:07:15
e mire dhe ti thuaj ka uje burimi per te zotin ... toke e xanum ja kshu :P LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 16-02-2011, 10:08:55
e di ai mi, po cfare dreq teme ka hap thuaj :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 16-02-2011, 10:10:41
"A kan uje ato burrime " shkruhet "A kane uje ato burime?!" meqe ra fjala

 i kam inat gabimet drejtshkrimore :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 16-02-2011, 10:12:33
A kane uje ato burime
ti moj buze karafilja ime ... LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 16-02-2011, 10:15:41
ti moj buze karafilja ime...
oooo aman aman aman eee
o per belin eee
per koken tende
aman aman eee


LOL LOL LOL e qame fare thuaj LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 16-02-2011, 10:21:54
ti moj buze karafilja ime...
oooo aman aman aman eee
o per belin eee
per koken tende
aman aman eee


L e qame fare thuaj LOL

me kyt konge pershendesim karafilin Gimin :D

LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 16-02-2011, 10:24:46
un votova per Erela :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 16-02-2011, 10:27:07
un votova per Erela :P

edhe une per te do votoj direkt LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 16-02-2011, 10:35:19
un votova per Erela :P

ti paske qene ai e? LOL

ore ju kot beni komplot kundra meje dihet qe qejflia eshte shej ketu :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 16-02-2011, 10:37:10
ku ma ke provuar qejfin ti mi goce :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 16-02-2011, 10:38:34
e marr me mend , e besoj se s'gabohem :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 16-02-2011, 10:40:43
ne fejese jo dhe aq por ne martese ujin e zi i kam nxjerre ... apo jo teto Ollga LOL LOL

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-02-2011, 10:42:18
ti paske qene ai e? LOL

ore ju kot beni komplot kundra meje dihet qe qejflia eshte shej ketu :D
isha prove pare un :P :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 16-02-2011, 10:45:43
as denjoje t'ju pergjigjem ketyre shkrimeve se ne kohen tone xhaxhi Veri (Enveri) na i priste gjuhen po te flisnin keshtu si ju.

jazek ju qoft!


LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 16-02-2011, 10:48:20
as denjoje t'ju pergjigjem ketyre shkrimeve se ne kohen tone xhaxhi Veri (Enveri) na i priste gjuhen po te flisnin keshtu si ju.

jazek ju qoft!


LOL

she she ... pse nuk benit gili vili atehere ju eeee .... yyyyy mashtruse jazek te qofte :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 16-02-2011, 10:51:19
jo ne pas 8 vjetesh martese morem vesh si behen femijet , na i shpjegoje mama vjerra LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#23 ne: 16-02-2011, 10:52:10
jo ne pas 8 vjetesh martese morem vesh si behen femijet , na i shpjegoje mama vjerra LOL

ahahahaaaa mire mama vjerra paska qene qejftellie modhe :P

LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 16-02-2011, 10:56:02
po mi se per ndryshe si do e bente gjithe ate cun hazgan pastaj :D

Temat e fundit