×
Hyrja
Profili

Sondazh

Kush eshte me qeflija...

Justa
6 (19.4%)
Anessa
2 (6.5%)
Misss
8 (25.8%)
Tinka
0 (0%)
Dreamm
1 (3.2%)
Varisa
0 (0%)
Vox
1 (3.2%)
Parloté
0 (0%)
Shkodrane
2 (6.5%)
Erlehta
5 (16.1%)
Dreza
1 (3.2%)
Kengaime
1 (3.2%)
Tjeter
4 (12.9%)

Numri i anetareve qe votuan: 28

A kane uje ato burime?!

A kane uje ato burime?!

· 120 · 10911

 • Postime: 2568

#100 ne: 23-04-2011, 23:19:57
si ka mundesi qe se keni vene shejtanen ktu se e mbajne dhe per qeflije ne forum :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 27-04-2011, 14:23:53
ishte dhe shej dhe une por u vete skualifikuam :D e dinim qe sbenim per kete konkurs :P

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 01-07-2011, 17:46:24
Un votova per Misss :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 01-07-2011, 23:10:23
ishte dhe shej dhe une por u vete skualifikuam :D e dinim qe sbenim per kete konkurs :P
jooo jeni dhe ju te dyja pjes e kesaj teme jam i sigurt :D

 • Postime: 2568

#104 ne: 23-07-2011, 02:13:02
e kam thene un mongon nje qeflije ktu prandaj kush ka hap temen te regulloj sondazhin

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#105 ne: 24-07-2011, 11:02:44
e ke fjalen per mishel :)

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 11-10-2011, 19:05:46
Mua s'ma kap fort truri cfare kerkohet ne temen  hmmmmm:

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 11-10-2011, 21:18:38
ti kot qe ha buken :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#108 ne: 11-10-2011, 21:19:07
Mua s'ma kap fort truri cfare kerkohet ne temen  hmmmmm:

Ti si thua kane apo nuk kane uje ato burime?  :P :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#109 ne: 13-10-2011, 14:51:58
Ti si thua kane apo nuk kane uje ato burime?  :P :P
Po per cfare burimesh behet fjale re cuna? SE une jam ca e trashe nga trute nuk i kap shpejt gjerat :P
Citim
ti kot qe ha buken
Ani de, po haj simita ma mire e lash buken :)

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#110 ne: 13-10-2011, 16:11:38
bjondina ka plot po si ty skisha pa :P

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#111 ne: 13-10-2011, 17:55:59
as ke per te pare ndonjehere :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#112 ne: 13-10-2011, 21:37:10
me mjafton vetem ti :P

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 14-10-2011, 17:02:30
annabela mos tmeti qefi se bej shaka se dhe ju bjondet jeni te mira :) :)

 • Postime: 244
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 15-10-2011, 12:34:47
annabela mos tmeti qefi se bej shaka se dhe ju bjondet jeni te mira :) :)
ik ik se boll hatri me ka mbet me ty :P :P
jo gim, pa merak...meqe the se te mjaftoj vetem une atehere u rehatova :D Pershendetje per ty!

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#115 ne: 24-12-2011, 17:55:42
uroj qe ajo antarja qe esht votuar si me qeflija  te mos i rritet mendja :) :)

 • Postime: 12743

#116 ne: 10-08-2012, 16:50:20
e ke fjalen per mishel :)

shyqyr qe sme ke fut se s'do kishte sondazh te me kapte pastaj...preshi do me duhej vetem :P

#117 ne: 10-08-2012, 16:52:50
A kan uj ato burimeeee,
oh moj kacurreljsa imeeeee

 • Postime: 12743

#118 ne: 10-08-2012, 16:58:13
per nje moment me ndali zemra s'ishe ti LOL

Gerto kujtova se e kishe me mu per nje cast , po pastaj u kujtova qe une si kam me floket kacapjerdha......LO L

 • Postime: 51
 • Gjinia: Mashkull

#119 ne: 15-05-2013, 14:38:20
dreamm,endrra apo jo?

Temat e fundit