Banalitet pa Kufi - Qesh

Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Banalitet pa Kufi

 Banalitet pa Kufi

· 11 · 4982

 • Postime: 877
 • Karma: +26/-18

ne: 29-11-2009, 19:21:05
.

2 barsaleta qe me kishin çensuruar po i sjell ketu... çkeni qe merziteni :d

=====================================

shkon nje zonje tek nje Sexy Shop per furnizimin e javes :)

tek reparti i vibratoreve... pyet komesen.

me fal çfar çmimi ka ai vibratori ngjyre roze...? kushto 50 euro ipergjet komesa

po ai ngjyre verdhe...? 75 euro sepse misura dhe levizjet jan te ndyshme me ate tjetrin

kuptova i pergjigjet zonja... po ai aty ngjyre e kuqe çfar çmimi ka...?

me fal zonje ja kthen komesa... por estintoret (zjarefikset) nuk jane ne shitje :d


===============================
.

2 shok të moshës 15 vjeç... dalin nga liqeni, njeri shikon gjyshin e i thot tjetrit hajde shkojme bejm pak gallat me gjyshin tim.

shkojne tek gjyshi ulen në stol e fillon nipi.

o gjyshi o gjyshi... ça ësht ajo gjë që shtyhet me këmbë e ka dy rrota...?

biçikleta i përgjigjet gjyshi... po jo mo gjysho se gjete, se ësht motori

aha epo mirë... i'a kthen gjyshi

gjeje kët gjyshi... ç'ngjyrë ka flamuri jonë...?

kuq e zi përgjigjet gjyshi... po jo mo gjysho se gjete, duhet të thuash ngjyrën e zezë si fillim.

aha... epo mirë i përgjigjet gjyshi, gjeje ti tashi të keqen gjyshi

ç'far ësht një diçka në forme rombi me lesh që hahet...?

kadaifi pëegjigjet nipçja pa e menduar hiç.

po jo mo të keqen gjyshi nuk e ke gjetur... është * i satëme :d

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 29-11-2009, 20:00:33
:D lol

Nje burr perplaset me nje grua ne hollin e nje hoteli e padashje i prek gjoksin me berryl.
Te dy ndihen shume ne siklet.E burri perpiqet ti kerkoj falje e i thote:

zonje nese zemra jote eshte e bute si gjoksi yt,shpresoj te me falesh....dhe zonja i pergjigjet:zoteri nese zogu yt eshte i fort po kaq sa berryli yt,do me gjesh ne dhomen 221...

___________________ ___________________ ___________________ ____________

Ishin 3 burra qe po flisnin per seksin. Mua me pelqen ta bej nga para se shoh gruan si kenaqet thote i pari. I dyti tha:Mua me pelqen te jem poshte se i shoh gjoksin. I treti tha: Une e bej nga prapa.

E cfare sheh e pyeten shoket? Heren e fundit pashe Milan-Inter! :d

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#2 ne: 04-12-2009, 18:53:52
ahhahahhahaha te bukura kto dike barsaleta te bukura ti shejtane na thuaj dhe disa te tjera

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#3 ne: 04-12-2009, 19:01:10
ishte nje bure shum i shendoshe dhe vendosi qe te shestiste ne kembe fshatra verdalle dhe nga ajo shetitja ndoshta dobesohej dhe mer dhe 1000lek me vete dhe niset
kur ain ne nje fshat ne nje dyqan lexon ktu brenda dobesohesh,futet dhe interesoet
dhe i zoti i thot oraret e kohezgjatjes dhe cmimet por nqs hyje brenda nuk dilje pa mbaruar koha
me 1000 lek qekishte ky mund te rije 20min
kur futet brenda ne dhomen e dobesimit gjen nje femer lakuriq superpidh dhe kishte nje tabele te varur ne qafe
PO ME ZURE MA VURE dhe aty fillloi ta ndiqte ne momentin qe e zuri i mbaroi ora dhe duhet te dilte kur del jashte kishte rene 10 kile nga vrapimi
kthehet ne shpi dhe mer 20.000 lek per ta prenotuar 24 ore dhomen
futet brenda ne dhome dhe gjen nje zezak 2metra me * jasht qe kishte var nje tabele PO TE ZURA TA VURA

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-12-2009, 01:35:00
Nje student i fakultetit te muzikes kishte nje koncert  shkon dhe vendoset ne nje hotel,Pas mesit te nates ai fillon dhe kendon me te madhe, shkon fqiu qe kishte dhomen posht tij per ti then qe po e pengonte ,por sudenti kengetar ia kthen po bej ushtrime ore se kam koncert pas ca ditrsh. Te nesermen perseri e fillon dhe kendon me te madhe, fqiu perseri  shkon lart dhe ai  kthen  ne te njeten menyre.Naten e tret revultohet me te vertet fqiu dhe i thot le te jet kjo hera e fundit qe vij lart,por studenti perseri arsyetohet qe po bente ushtrime per koncertin.Nje nate me vone perseri studenti fillon e kendon me e madhe, prit prit dhe fiqiu nuk u duk,u be merka ky the thot pos shkoj ta shiqoj posht njeher se ndoshta mos e ka nderruar dhomen,shkon posht e therret por askush nuk pergjigjet, futet brenda dhe  kur e sheh komshiun ne banjo duke mastrurbu dhe e pyet: fqij ste vije turp,cka po ben ketu,,? Ai ia kthen, ja jam duke bere ushtrime se tani do te vij lart e ka me ti * robt,,,, :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#5 ne: 25-12-2009, 15:33:47
tek me rrinte i ngujuar
per levrek te gryke pusit
u perflak i llahtaruar
nga termeti i venusait...

u permbush pylli me shkure,
u ca dysh ikone e shpelles
dhe ajo lendina nure
u perndrit buze humbelles

ky termet qe drodhi token
humbameno na e beri
qe ta fshehi te shpetoje koken
na u zhyt ne pus i teri

te shikonte cbehej jashte
koken nxirte hera-heres
por termeti balle gjashte
shpethen llaven panderprere

porsi struc me koke ne rere
ky levrek me kok ne vere
i tha vetes;ne pus zhytu
sa me thelle,e aty mbytu

                                       (VULLKANI)

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 26-12-2009, 15:54:16
sdija ku ta postoja kete ma kishin cuar me email e ka bere 1 cun... lexojeni se eshte e forte

Për here të parë ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E kështu filloi chati
nicku i parë ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hason"
Po dhe hason kur e vuna me ecte muhabeti vetëm me çuna
me iku truni duke menu s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatë ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe një ditë shum u mendova
veten time keshillova:
A mer Altin te rafte pika
këtu ecka vetëm romatika
Thashe se mos më shkon ky niku
e vuna Altin_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna një dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pëlqeu fare
kishte qenë një katunare
s`dinte tjetër vetëm një e dy
me sill një fotografi
Hajt mo thash po i bëj qejfin
ka njerëz qe për dashuri vdesin
jo si unë qe për pune një ore e zuna gocen dashnore.
Për sanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
Fotografite i skanova
edhe goces ja dërgova
Po me vonë me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante për vete
po si ju thashë nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Unë ne Londer kam zon ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe më tha
Altin do të te them diçka:
Rreth e rreth ma rretullonte
në fund tha ne Londer jetonte.
Si gjithmonë për kontaktim
ajo kishte e-maili-in tim
Po me vonë se cme ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prapë po bëj një gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me këtë peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mirë
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jetë ndonjë psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qenë ajo
He,, më tha,, ckemi mirë
mu bo drita errësirë
mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne kokë
Mirë... i thashë...ti ca bone
mu duk shpia kasaphone
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pikë lezeti
I thashë jam tek ca shokë
se me iku petlla e s`flisja dot
Hey!! i thash Bertita!!!
me mer me vonë kur te shkoj ke shpia
Telefonin e fika
mu rikthye sërish drita
E mbylla numrin e vjetër
shkova e bleva një tjetër
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jetë numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashë do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo ditë ne chat lash nom
u bo chati kasaphone
Të gjitha gocat me flisnin mu
më thonin: Hi, How are you?
Shumë idjot rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o bone xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me thonë
po përditë ma bënin ban
Një ditë I had a fight
Me një "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nomi
dhe e vuna prap "hasoni"
Një ditë me ftoi njëra
më tha hajde tek #tirana
Aty gjeta një pesë vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as një ore
me vunen operator
Mbas ca kohësh e hapen thesin
ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
Për arsye personale
mu desh me thonë ca fjale banale
Nga ky chat mu desh me ik
se me vune auto-kick
Një amoxil kishte gjithandej access
për #albanialove me bëri një ftese
Aty un u bëra Aop
edhe shum shpejt Sop
për shans te keq me kan keq sot....
Founder ishte një djal shkodran
emrin nuk jam duke e thonë
Ai mu duk djal trim
se kishte nickun si grushtin tim
Aty qendrova për kohe te gjatë
me te gjithë tu bo gallate
Unë studjoj për aplikim
por vdes poer programim
një ditë për gallate
ndertova një voice chat
Aty njofta një goce
për muhabet ishte bombe
Si shoqe mendova ta respektoj
dhe mendova ta takoj
Të dy kishim një mendim
kështu qe lame një takim
U takuam pimë një birre
prapë mu duk goce e mirë
Një ditë nderrova mendim
se me bëri një provokim
Kshtu sme kishte bo vaki
SI me qen ne polici
Kur e pa se nuk ishte si ajo mendonte
e la s'po me provokonte
Pra çdo gjë ka te ngjare
kur iku me futi një te share
Po ajo nuk e mendoj
se unë do ta kuptoj
Unë asaj nuk i flas mo
sikur nga qielli te këtë ra
Dhe ti goce mos mendo
se kshu shoqnije gjen kudo
(është e vërtetë apo jo)
Tani me është bërë zakon
dashnoret i bëj koleksjon
I marr të gjitha përdore
momentalisht kam katër dashnore
Ca me thonë se je rob zoti
ca te tjera me thërrasin doggy
Kjo pra është historia ime
me te drejta dhe gabime
gjithashtu me shumë shkurtime
Me duket se po nderroj
dashnoret shpesh si takoj
Shkoll, Pune edhe ke shpia
me duket se më ka zon dashnia
Menjen ma ka marr maria.

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 26-12-2009, 18:39:23
I thote mamaja vajzes se vet: te keqen mami, nese nje djal te kap nga bytha ti thuaji MOS, kurse po te kapi nga gjoksi thoji NDALO!
Vajza i thote mami po dje nje cun mua me kapi edhe nga bytha edhe nga gjoksi dhe une i thashe MOS NDALO!
 :D

Barcaleta shqip

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#8 ne: 11-03-2010, 23:13:13
sdija ku ta postoja kete ma kishin cuar me email e ka bere 1 cun... lexojeni se eshte e forte

Për here të parë ne chat kur shkova
nja dy ore u mendova
me iku truni tu mendu
ca pseudonimi me vu
E kështu filloi chati
nicku i parë ishte "veshgjati"
Mbas pak e pash se sme shkon
e nderrova e vuna "hason"
Po dhe hason kur e vuna me ecte muhabeti vetëm me çuna
me iku truni duke menu s`dija ca nicku me vu
Kohe te gjatë ne chat qendrova
njemije emra i nderrova
dhe një ditë shum u mendova
veten time keshillova:
A mer Altin te rafte pika
këtu ecka vetëm romatika
Thashe se mos më shkon ky niku
e vuna Altin_Romantiku
Pata shans mbas nja nji ore
ne chat zuna një dashnore
nicku i saj ishte Lule_Bore
Po jo nuk me pëlqeu fare
kishte qenë një katunare
s`dinte tjetër vetëm një e dy
me sill një fotografi
Hajt mo thash po i bëj qejfin
ka njerëz qe për dashuri vdesin
jo si unë qe për pune një ore e zuna gocen dashnore.
Për sanim shkova ne librari
se nuk kisha scanner ne shpi
Fotografite i skanova
edhe goces ja dërgova
Po me vonë me zu belaja
Gocen e zuni sevdaja
Donte te me bante për vete
po si ju thashë nuk me pelqente
AA po se harrova tju them
Unë ne Londer kam zon ven
Ajo mua me mashtroj
Me tha se rrinte ne velipoj
Po foton kur e pa
nderroj mendje dhe më tha
Altin do të te them diçka:
Rreth e rreth ma rretullonte
në fund tha ne Londer jetonte.
Si gjithmonë për kontaktim
ajo kishte e-maili-in tim
Po me vonë se cme ngaterronte
donte te me telefonte
Hajt thash prapë po bëj një gabim
dhe ja dhashe numrin tim
Mu duk vetja krejt rrote
se ishte muhabet kot
Me këtë peshk u merzita
dhe kompjuterin e fika
Nga qe ishte kohe e mirë
dola n`ballkon me pi i birre
Sa dola tek dera e ballkonit
me ra zilja e telefonit
Edhe e keni parasysh
e hapa dhe fola anglisht
Hello!!!
s`foli
who is this?
Thash do jetë ndonjë psikopat
se ishte dhe numer privat
Alo!
kishte qenë ajo
He,, më tha,, ckemi mirë
mu bo drita errësirë
mu duk vetja ne shkretetire
Thashe ta plas telefonin ne toke
vete kam faj me ra ne kokë
Mirë... i thashë...ti ca bone
mu duk shpia kasaphone
Kshu filloi muhabeti
qe nuk kishte pikë lezeti
I thashë jam tek ca shokë
se me iku petlla e s`flisja dot
Hey!! i thash Bertita!!!
me mer me vonë kur te shkoj ke shpia
Telefonin e fika
mu rikthye sërish drita
E mbylla numrin e vjetër
shkova e bleva një tjetër
Thashe nga sot mos paca fat
ky do jetë numer privat
dhe ne chat kur te shkoj
nickun thashë do ta nderroj
Po mendohesha si ta vej
E vuna "kiss_of_the_day"
Nga ajo ditë ne chat lash nom
u bo chati kasaphone
Të gjitha gocat me flisnin mu
më thonin: Hi, How are you?
Shumë idjot rrinin duke share
tregonin veten katunare
Operatoret o bone xheloz
se u njofta si tip serioz
Nuk kishin ca me thonë
po përditë ma bënin ban
Një ditë I had a fight
Me një "Kiss_of _the_night"
Kur e pane se sdu me ik
me vun ne auto kick
Thashe ne chat nuk rrihet ma
po nuk kisha ca me bo
Nderrova nickun se u bo nomi
dhe e vuna prap "hasoni"
Një ditë me ftoi njëra
më tha hajde tek #tirana
Aty gjeta një pesë vete
tu bo i dor muhabet
nuk kaloi as një ore
me vunen operator
Mbas ca kohësh e hapen thesin
ma hoqen mua accessin
Ai ishte chat gomistash
stafi i tije ishte staf sexsistash
Për arsye personale
mu desh me thonë ca fjale banale
Nga ky chat mu desh me ik
se me vune auto-kick
Një amoxil kishte gjithandej access
për #albanialove me bëri një ftese
Aty un u bëra Aop
edhe shum shpejt Sop
për shans te keq me kan keq sot....
Founder ishte një djal shkodran
emrin nuk jam duke e thonë
Ai mu duk djal trim
se kishte nickun si grushtin tim
Aty qendrova për kohe te gjatë
me te gjithë tu bo gallate
Unë studjoj për aplikim
por vdes poer programim
një ditë për gallate
ndertova një voice chat
Aty njofta një goce
për muhabet ishte bombe
Si shoqe mendova ta respektoj
dhe mendova ta takoj
Të dy kishim një mendim
kështu qe lame një takim
U takuam pimë një birre
prapë mu duk goce e mirë
Një ditë nderrova mendim
se me bëri një provokim
Kshtu sme kishte bo vaki
SI me qen ne polici
Kur e pa se nuk ishte si ajo mendonte
e la s'po me provokonte
Pra çdo gjë ka te ngjare
kur iku me futi një te share
Po ajo nuk e mendoj
se unë do ta kuptoj
Unë asaj nuk i flas mo
sikur nga qielli te këtë ra
Dhe ti goce mos mendo
se kshu shoqnije gjen kudo
(është e vërtetë apo jo)
Tani me është bërë zakon
dashnoret i bëj koleksjon
I marr të gjitha përdore
momentalisht kam katër dashnore
Ca me thonë se je rob zoti
ca te tjera me thërrasin doggy
Kjo pra është historia ime
me te drejta dhe gabime
gjithashtu me shumë shkurtime
Me duket se po nderroj
dashnoret shpesh si takoj
Shkoll, Pune edhe ke shpia
me duket se më ka zon dashnia
Menjen ma ka marr maria.

hahahahhahahahahaaa a SHUME E FORT...paska pas nerva...hahahah SHUMMMM E FORT

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#9 ne: 27-05-2011, 23:25:57
ja shikoni nje filem vizatimor
vdekja e bip bip-it

 • Postime: 12279
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 28-07-2011, 12:06:06
Ishin nje cift i ri dhe donin te provonin te benin dashuri me prezervativ. Fillojne po vajza nuk po ndiente gje dhe i thote:
- Me fort, me fort
Fillon ky i shkreti me fort e me shpejt dhe e pyet:
- He ndien je tani?
- Jo -i thote ajo
- Po tani?
- Jo - vazhdon ajo
- He po tani e ndjen?
- E ndjej - thote ajo
- C'a ndien -i thote ai
- Era llastik te djeg

Temat e fundit