×
Hyrja
Profili

Barsaleta!

Barsaleta!

· 1041 · 160664

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 24-04-2013, 13:57:23
Tri shoqe ne Haiti per pushime
njera takon nje zezak dhe pas disa ditesh e pyet si quhet po ai nuk i tregon i thote se te gjithe qeshin me emrin e tij, kjo insiston dhe ai kerkon qe ti premtoj se nuk do te qeshe, ajo i premton nderkaq zezaku i tregon se quhet Bora.
Hahaha gajaset duke qesh kjo kurse ai i thote a me premtove se nuk ke me qesh?
Nuk po qesh me ty po me faktin se burri im asesi nuk do te me besoj kur ti them se ne Haiti ka rene Bore 24h 7 dite ne jave dhe ate ne mase 35cm.. :P
Barsaleta me Politikan !

Nisur nga GjumashiRubrika Qesh

Barsaleta Banale~

Nisur nga milanistiRubrika Qesh

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 09-05-2013, 17:32:26
Gruaja po festonte ditëlindjen e 50-të, ndërsa burri nga puna i dërgon sms:
 - Në të 20-at ishe burbuqe, në të 30-at çokollatë, në të 40-at verë, kurse në të 50-at gjyshe.
 Ajo e hidhëruar ia kthen:
 - Burbuqen nuk e mblodhe ti, çokollatën e ndave me miqtë, verën e pinë të gjithë, ndërsa me gjyshen fle vetëm ti.

 :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1027 ne: 27-05-2013, 21:34:16


 • Postime: 12743

#1028 ne: 27-05-2013, 22:29:26
lol

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1029 ne: 07-06-2013, 17:48:17
Polici dhe Bjondja
Nje bjonde me BMW X6 ne shpejtesi maksimale ndalohet nga polici i rrugores..
STOP :- thot polici,,, patenten ..siguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines..
MOS ..!!:- Thot bjondja,,
Nuk i kam, Por po t jap nje gje tj ..dhe fillon te ul pantallonat ..
LENE lene - thot polici
Nuk me bojn ato pantallonat mu ..

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1030 ne: 31-10-2013, 12:15:14
I thote Nardi sekretares...
- E di ti qe une njoh cdo person te famshem?
- Ti po ti, ia ktheu ajo.
- Ok, nqs nuk te besohet me thuaj nje person te famshem dhe ikim edhe e takojme.
- Ok pra, Tom Cruise.
- Ok, bej gati valixhet te nisemi per Amerike.
U nisen dhe shkojne
poshte ballkonit te shpise te Tomit. Del Tomi...
- Oooo, Nardo, ku je me?
- O Tom, si je? Ca thote jeta? E kshu ashtu
kalojne 5 minuta duke bere muhabet.
Cuditet sekretarja dhe thote:
- Kjo mund nje koecidence. Shkojme te takojme Obamen meqe i njeh te gjithe.
- Ok, ikim.
Dhe keshtu u nisen per te ikur ne nje fjalim te Obames. Arrijne dhe e gjejne Obamen duke folur. Menjehere nderpret fjalen.
- Ooo Nardo, po ku je mor burre, si je? Ca ke bo?
- Oooooo, ska mundesi. Ok, meqe i njeh te gjithe te takojme me te madhin, Papen ne Vatikan - i thote sekretarja.
- Ok, nisemi.
Arrijne ne Vatikan dhe i thote Nardi sekretares:
-Ti prit ketu poshte dhe une do dal ne ballkon me papen.
Niset Nardi dhe ashtu ben. Del ne ballkon me Papen, por shikon poshte qe sekretares i kishte rene te fiket. Zbret menjehere poshte dhe e zgjon me disa shpulla.
- He mi, c'pate? Pse te ra te fiket? Se besoje qe njihja Papen?
- Jo jo, nuk eshte kjo, po kur dole ti me Papen aty, me pyeti njeri: "Kush eshte ai qe ka dal me Nardin n'ballkon?

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1031 ne: 31-10-2013, 13:58:41
epo sa doli ne fb menjehere e vodhi kjo. :P :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1032 ne: 31-10-2013, 14:18:48
quhet share information baracaleishen oqi vjedhje :d

 • Postime: 471

#1033 ne: 05-11-2013, 09:30:02
Njehere e kapi gruja njonin tu ia dredh! Po te kapa prape i tha do te ta pres! - Mire -i thote i ziu! Po s'rrinte dot dhe dikur e kap gruja, ia pret e ia hedh ne mes te rruges! aty kalon nji goce me te jatin per dore! O babi- e pyti_ ca eshte kjo gjeja ketu ne rruge? Ec tani- i thote i jati! E mo ba, ca eshte, ca eshte? - Epo ca eshte- i thote i jati- Insekt eshte! -Po praaaaaaa-pergjigjet e bija- ku ka insekt me ...ar aq te madh?!?

 • Postime: 471

#1034 ne: 05-11-2013, 09:36:25
Ishin tre shoke e po bojshin muhabet sate shemtuta i kishin grate! Une-thote i pari- e kom grune aq te shemtut sa nuk dal dot per vizite!  I dyti  thote - une e kom grune te shemtut sa me trem kalamojt! i treti s'po fliste! po ti - e pyten! hajde -tha se jua tregoj une! arriten poshte nje pallati dhe ky fishkelle me sinjal! Fap, ne ballkon te katit te trete del njona me thes ne koke! Hiq, hiqe thesin-i thote ky-se s'kom ardh per te te q. , por te te shofin kta shoket!

 • Postime: 471

#1035 ne: 01-12-2013, 19:29:31
Nje grua dhe i dashuri i saj sekret po bejne seks oral...
Ne kulmin e qefit bie telefoni i gruas e sheh qe po e telefonon i shoqi ....
duke buzeqeshur ajo drejtohet, hap telefonin, e pergjigjet :
Ahhhh, i dashur , sapo te kisha ne goje  !!!!!

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 01-12-2013, 23:37:35
Nje grua dhe i dashuri i saj sekret po bejne seks oral...
Ne kulmin e qefit bie telefoni i gruas e sheh qe po e telefonon i shoqi ....
duke buzeqeshur ajo drejtohet, hap telefonin, e pergjigjet :
Ahhhh, i dashur , sapo te kisha ne goje  !!!!!
Kte e tha shume bukur Xhevahiri te Cani.. ;)

 • Postime: 1283

#1037 ne: 01-12-2013, 23:45:43

Protagonistja ne fjale qe ngre receptorin e telefonit eshte sigurisht ajo(me llape te madhe)gruaja e Canit! hmmmmm:

 • Postime: 471

#1038 ne: 03-12-2013, 11:38:13
Nje burr me nje majmun hyn ne nje bar. Burri porosit nje birre, ndersa majmuni fillon te hidhet verdalle, kap ca ullinj i ha, kap ca limona i ha, pastaj kercen te tavolinat e bilardos dhe gelltit nje gur bilardoje. Bartenderi i habitur i thot te zotit:
- E pe ca beri majmuni jo ?
- Ca beri ? - e pyet i zoti
- Hengri nje top bilardo te terin- ja kthen bartenderi.
- Eshte e zakonshme, ha gjithmone cdo gje qe shef. Do paguaj un per demin qe beri - thote burri dhe largohet pasi paguan.
Pas dy javesh i njejti person me majmunin kthehet perseri te bari dhe urdheron nje birre. Majmuni kercen mbi banak, kap nje qershi e fyt ne bythe e ncjerr dhe pastaj e ha. Bartenderi hap syte dhe i thote te zotit:
- E pe ca beri majmuni ?
- Ca beri ? - i thote i zoti.
- E mori qershine, e futi njehere ne bythe dhe pastaj e hengri.
- Oh esht normale - ja kthen i zoti- Akoma ha cdo gje qe shef, po qe nga ai topi bilardos, i mat njeher a do i dalin, pastaj i ha.

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 27-12-2013, 07:20:40
Shqip tek kjo tema djali!

 • Postime: 471

#1040 ne: 27-12-2013, 12:03:45
vajza qenka ngrit keq sot-me pike cuditese ne brez
 ciao sheji

Temat e fundit