Barsaleta Banale~ - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Barsaleta Banale~

Vizitor · 311 · 91500

Barsaleta Banale~

Vizitor · 311 · 91500

ne: 04-11-2004, 06:09:32
Po them disa Barsaleta po ju qe jeni te vegjel mos i lexoni  :-[ :-[

Dhe autori i këtyre nuk jam un se sjam barsaletaxhi po për te vjedhur di  :D :D

Isht i her i çift ne shkojn me i hotel bojn sa bojn dashni ne marojn çuni i rras i tlame ne del mas cunit lahet ne goca kur del zonja ka dushi i thot ky a ma more i her ngoj ohu i thot kjo sa u lava amon i thot ky e miri thot kjo ca tboj un ty ne fillo motra mas nja 3-4 min fillo e gerthet ky miku fryj fryj zonja ka momli habitet ca o tu thon ky fryj ne i thot ca thu kshu more se le nom kam pas 500 dashnor deri msot smka thon njeri fryj po thite po fryj mi shk****at i thon se mka hy cercafi ne b***
« Editimi i fundit: 05-04-2006, 12:38:35 nga Blete punetore »
Barsaleta me Politikan !

Nisur nga GjumashiRubrika Qesh

Barsaleta!

Nisur nga M A XRubrika Qesh


#1 ne: 04-11-2004, 06:10:23
Ishte fundi i fitit shkollor, profesori i thot nxensve "Neser kemi provim ne edukat sexuale, dhe tema e provimit esht aftesit ne sex"
Te gjith nxensit fillun duke praktiku.
Erdhi dita provimit, futet cifti par dhe e bojn, "7, jo keq" i thot presori.
Futet cifti dyt, "bravo e meritoni 8" i thot presori.
Futet cifti tret, "shum mir 9" i thot presori.
Futet cifti katert, "shkelqyshem 10" i thot presori.
Tani presori ishte duke prit per ciftin tjeter, kur nigjo ca renkime nga bangat e funit dhe shef ciftin e pest mrapa bangave, cuni po i bite me dor dhe goca po u prishte me gishta, "PO ju mer car po boni" i thot presori, "Ja o presor sa per i 5" i thon.

#2 ne: 04-11-2004, 06:11:50
Djali i vogel futet ne kuzhine edhe gjen babain me mamane duke bere seks. I habitur pyet te atin:

"O ba ca po i ben mamit ti?"

Ky i ndodhur ngushte i thote:

"Po e ndeshkoj mamin se theu nja dy pjata!"

Djali largohet me vrap, shkon ne dhomen tjeter te vellezerit e tij dhe u thote:

"Kini kujdes se mos thyeni ndonje pjate se do t'ju q--- babai!"  :D :D :D

#3 ne: 04-11-2004, 06:13:47
Ishin dy shoke ushtrie shume te ngushte nje Dibran tjetri Korcar( ky korcari quhej Zabit).Pas tre muajsh qe mbarojne ushtrine ketij dibranit i dergojne fjale qe kishte vdek shoku i tij zabiti.Niset dibrani dhe shkon ne mort por ngaqe si kishte bo vaki me para raste te tilla ne jug nuk dinte shprehjet e jugoreve gjate nje rasti vdekeje.Dhe mundohet te degjoje te tjeret qe te kopjonte tek ta.
Korcaret benin booooo ne p*dh te semes vdiq zabiti si ore vdiq zabiti ne p*dh te semes?? boobboo ne pi*dh te semes vdiq djaloshi vdiq zabiti ne *** te semes
Dibrani pasi degjoji keta shkundi kafene nxori leket dhe tha n'pajdh t'samss i qofte Zabitit
 
 
 

#4 ne: 04-11-2004, 06:18:11
Sapo ishte fut beni ne gjimnaz.
Mbas ca ditesh,filloi koha qe nxenesit te fillonin normal me detyra shpie(se klase sbohen asnjehere:shenin i autoriy)lol.
Vje zysha dhe pyet kush i ka bere detyrat.Te gjithe po vetem beni jo.
Pse si ke bo detyrat Beni?
Kam pas i problem seksual zyshe.
Prap te nesermen,futet zuyha ne Klase.Dhe pyet:kush i ka bere detyrat?Te gjithe i kishin bo kurse Beni prap jo.
Pse si ke bo detyrat Beni?
Kam pas problem seksual.
Te nesermen vje futet prap ne klase dhe pyet si perhere qe kush i ka bo detyrat?Te gjithe po beni si perhere jo.E pyet zysha prap:
Po pse si ke bo detyrat more Beni?
Po ta thashe pra zyshe kam pas problem seksual.
Po ca problemi seksual ke more Beni?
S'me do k*ri zyshe.

#5 ne: 04-11-2004, 06:20:17
Ishin nje grup shokesh duke bo muhabet ne nje rrugice. Ata shoket e kishin me vehte nje qen qe lehte nonstop. Aty pari kalon nje plakë dikund 75 vjeqe qe mezi ecte. Qeni ia filloi te lehte edhe donte ta kafshonte plaken. Plaka e shkrete i thot atij qe e mbante qenin " O biro...kujdes se po m'han qeni...largoje"..Ai çuni i thote plakes "Hajt ore gjyshe mos t'han k*ri "...kjo plaka i kthehet "Ore biro mu k*ri nuk m'ka honger qe 75 vjet por kujdes po m'han ai qeni".

#6 ne: 04-11-2004, 06:42:09
Shkon nje Shqiptar ne Paris me pushime i lodhur nga puna per nje vit te tere.
Merr nje Swite ne nje prej Hoteleve me Luksoze dhe vendos kur mberrin te fleje cfare ore pastaj te dale per shetitije Turistike.. sa vendos koken ne jastek pas dushit degjon nje viu-viu-viu Violine.Shum i nxehur dhe del i bie deres andej nga vinte zhurma hap deren dhe sheh njerin qe i binte violines. Ej ti i therret kam paguar gjithato pra per tu qetesuar ketu kurse ti na merzit me ate Vilolin. Me fal i kthehet ky po neser kam prova dhe ma bej hallall per sot.
Pa cpa ky Shqiptari dhe doli xhiro ate dite mirepo neser e pasnesmen po i njejti avas.
U shty sot ja ben ky violinisti sot kam prova neser kam Koncert.
Diten e 3 po priste violinisti ti bertiste Shqiptari po hic.
Po cpa ky vajti te dhoma Shqiptarit te shihej cbehej dhe shqiptari po i binte me dore.
I Habitur violinisti "ej cben mor ti"
Shqiptari po ja sot kam prova neser do t q* r*bt :D :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 04-11-2004, 15:11:37
 <> <> <> <> <> <> <>  
Me shkrive....
E dyta dhe e katerta..te forta fare.....
Te paren e kam degjuar......

 • Postime: 1283
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 04-11-2004, 15:21:25
Po e them dhe un nje po nuk eshte aq banale  :-[ :-[

Nje djale, shkon te shtepia e dashnores dhe i therret. Ajo del poshte me vrap dhe kur behen gati te ikin, del ne dritare e ema e saj.
- Biro, - i thote ajo - ma sill para mesnate, tu befsha!
Ai ja kthen:    
- Mos u bej merak zonje. Po s'ma la, ta solla per 5 minuta...  :D :D :D

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 04-11-2004, 15:43:58
e lezetshme lol :hahaha

#10 ne: 04-11-2004, 20:48:00
Burri iken ne pune dhe le ne shtepi gruan me bojaxhiun qe po lyente. Pas disa oresh pune bojaxhiu fillon te shohe gruan. Gruaja i thote: te te bej nje kafe? Beje thote bojaxhiu dhe zbret nga shkallet. Ulet perballe gruas dhe po i lepinte buzet.
Ore bojaxhi, i thote gruaja, ke qejf te bejme sex
Aq kame qejf sa c'te te them, ia kthen bojaxhiu.
Epo prit edhe ndonje gjysem ore, thote gruaja, se vjen burri nga puna, ma bene mua, te fut edhe ty nje te mire qe ta mbash mend.  :hahaha :hahaha

#11 ne: 04-11-2004, 20:49:31
dimer i ftohte nje plak kishte zbrit ne qytet dhe ishte mbledhur i shkreti nga te ftohtit ne ato momente kaluan dy goca me minifund i pa plaku dhe u habit moj bije nuk keni ftohte ju , ju befte plaku hahaha qeshen gocat ne xhaxha kemi furre me vete prandaj nuk kemi ftohte po mire thot plaku kam xhaja nje kalli misri a'ma piqni pak :D

#12 ne: 04-11-2004, 20:50:40
BREKET DHE RRUSHI

Nje fshatar po shkonte ne qytet per te shitur nje kosh me rrush. Gjate rruges duke ecur me gomarin e tij ,i bien nga lart nga nje ballkon, nje pale breke mbi kosh. Nderkohe i afrohen dy vajza dhe e pyesin: - O xhaje sa e ke rrushin ? - Shife ! i tha xhaja - Hiqi pra breket ta shofim rrushin !!  :D :D

#13 ne: 04-11-2004, 20:51:59
Femra nudo...
Ne nje pub, qe ndodhej ne nje plazh nudo, nje femer nudo shkon e futet ne pub, mbeshtet mbi banak, dhe i kerkon banakierit nje dopio Wisky.
Banakieri fillon duke e veshtruar kete femren me vemendje, dhe pas pak zgjatet mbi banak, qe ta shikonte deri poshte tek kembet.
Femra e merzitur nga veshtrimi i gjate i banakierit, i thote.
Femra :- He mor ti, nuk ke pare ndonjeher femer nudo, qe po me shikon me aq zili ?!
Banakieri :- Jo une kam pare femer nudo, dhe nuk po te shikoja per ate pune, por thjeshte, po interesohesha, se ku i mban leket, qe do te pagush !!!... :hahaha :hahaha

 • Postime: 4364
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 05-11-2004, 09:15:15
 :hahaha :hahaha <>

#15 ne: 07-11-2004, 04:38:38
Alda mos qesh shum :D :D

Nje cift ishte brenda ne makine.
Atij i vinte turp tja kerkonte por ajo u tregua e shkathet dhe i tha :
- A e bejme njehere?
E bejme i pergjigjet djali por mua me vjen ca turp se ketu ne makin na shikojne.
Po mire i thote kjo, ne futemi poshte makines, dhe po na erdhi njeri thuaji qe po rregullon gomen.
OK
U futen poshte makines keta dhe ja filluan punes...
Pas pak aty afrohet nje polic. Dhe me nje ton serioz i thote djalit.
- Hej cfare kujton se po ben ti?
- Po une o shef po rregulloj gomen..
- Po lere gomen degjome mua, rregullo me mire frenat e dores se makina te ka ikur atje poshte..

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 07-11-2004, 14:30:20
shkon nje burre 190 kilesh ne nje qender dobesimi
dhe i thot  si mund te dobesohem sa jam shum i shendosh
pergjigjja.jane tre programe per tu dobesuar
 
nese programi numer 1 futet i shendoshi ne nje dhom 4me 4me pas vin nje vajze nudo dhe i thote do me ndjekesh e do me ndjekesh po me kape  me q1
po u ndez llamba me lesho
fillon i shendoshi te ndjek vajzen neper dhom3ore ne fund e kap por pa fat se u ndez drita dhe se q1u dot

programi numer dy ne nje dhom 4me5 por me dy femra nudo dhe i thon do na ndjekesh e do na ndjekesh po na kape na q1 po u ndez drita na lesho
ndiq endiq i shendoshi 8ore  e kapi njeren po ce do qe e kapi se ju ndez drita
dhe se q1u dot sa pa fat jam tha i shendoshi si ka mundesi qe ndizet drita


programi numer tre
hyn i shendoshi ne nje dhom 2me 2 dhe po priste i gezuar dhe thoshte
ketu kudo qe te vej do ta kap
mbas pak hyn nje arap i zi dhe i thot do te ndjek e do te ndjek po te kapa do te q1 dhe llamb s"ka  ik i shendoshi e ik derisa u dobesua

#17 ne: 10-11-2004, 12:20:19
Kurva.

Ishte nje Kurve qe ishte plakur   dhe del nje dite para pasqyres. Dhe fillon e flet:

Ah ju buzet e mija cfare nuk keni kaluar, dhe nuk keni puthur dhe kujt nuk ja keni lepire  
Pastaj kalon te Gjoksi.
- Ju kush nuk ju ka puthur kush nuk ju ka prekur dhe kush nuk ju ka lepire.
- Pastaj i vjen rradha p********
- Ti nuk ke goje me fol se i kam hequr nga goja dhe ti kam dhene ty.

 • Postime: 27
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 15-11-2004, 19:26:32
nje djal i vogel hipen ne nje taksi per te shkuar ne shtepi
rruges pyet taksixhiun
po sikur nena jote i thote taksixhiut te ishte buce
ti cfar do te ishe qen i thote taksixhiu bravo thote djali i vogel e gjete  
po sikur ti te ishe lepur i thote taksixhiut djali
nena jote cfare do te ishte  lepurush i thote taksixhiu me inat
dhe pyet djalin e vogel po sikur nena jote te ishte
kurv ti cfare do te ishe
taksixhi i thote djali

 • Postime: 1419
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 16-11-2004, 17:48:53
Kalamoni ne Autobuz !

Ishte i kalamo i vogel Ene hypen me i autobuz ! Rri kalamoni afer shoferit dhe fillo me budallalliqet e veta duke thon " SIKUR BABI IM TE ISHTE ELEFANT DHE MAMI IM ELEFANTE UNE DO ISHA NJE ELEFANT I VOGEL " dhe vazhdo prap kalamoni " SIKUR BABI IM TE ISHTE GJEL DHE MAMI IM PULE UNE DO ISHA NJE ZOG I VOGEL " Shoferi u acaru ne kulm dhe spo e durote mo kalamonin ene e pyt " PO SIKUR BABI JOT TE ISHE BY***IR DHE MAMI JOT PROSTITUT CA DO ISHE TI ??? "

Ja kthe kalamoni me te qeshme " DO ISHA SHOFER AUTOBUZI

 • Postime: 4836
 • Karma: +4/-1
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 17-11-2004, 01:57:41
njeher ishte nje shqiptar dhe dy te huaj. ;) dhe nje dite bojn muhabet te marrin nje prostitut dhe te ven bast kush ta .....me shume,,ok e morren nje dhe e cuan tek shtepia,u fut i pari fet e fet 5min dhe doli,u fut i dyti fet e fet 8min..pastaj i erdhi rradha shqipetarit u fut brenda,prit te dali asgje.. :) kto dy u ben merak dhe mbas 1ore trokisin ne dere,he ore ca u bo se na le ketu gjith diten?  shqipetari ja ktheu eh eh un sot hyra,neser do ta luaj,,pasneser kur ta nxjerr... :hahaha :hahaha

#21 ne: 18-11-2004, 10:16:46
Nje boss nje nate ndodhej vetem ne shtepi. gruja kishte shkuar me pushime qe prej disa ditesh dhe ketij te shkretit i kishte shkuar atje ku nuk mbante me.
mendohet dhe vendos qe te shkonte me sherbetoren e shtepise. pasi bejne seks burri mbase dhe per xhentilese i thote shrbetores: Me lejo te te them se ne seks qenke me e mire se grusaja ime.
-E di i thote ajo. ma kane thene shoket e tu :D :D

#22 ne: 18-11-2004, 10:18:23
nje burre e dinte qe gruaja e tij e tradhetonte, dhe nuk kishte cte bente....

nje here, gruaja e ketij vendosi te bente nje udhetim, ndersa ky nuk kishte mundesi te shkonte, dhe i thote..." e dashur, une e di qe me tradheton, po te lutem, gjate ketij udhetimi me premto qe do me tradhetosh vetem 2 here"...

"ne rregull",- i thote gruaja....

pas 1 jave, kthehet kjo, shume e lumtur, dhe burri, e pyet: " he e dashur, si kalove? sa here me tradhetove?"

" vetem 2 here ia kthen kjo, sic e kishim lene"..

"mire i thote burri, po me ke?"

" po ja, i thote kjo, nje here me nje orkester, dhe nje here me nje skuader futbolli.......

#23 ne: 18-11-2004, 10:20:49
Mesuesja vizaton nje lope ne derrasen e zeze dhe fillon ti mesoje nxenesve pjeset e trupit. Pasi ja meson fillon nga pyetjet
Mesuesja: Cfare eshte kjo? (drejton shkopin nga veshet)
Nxenesit ne korr: Veeeeshet...
Mesuesja: Po ky (drejton shkopin nga bishti)
Nxenesit ne korr: Biiishti...
Mesuesja: Po keto (drejton shkopin nga gjinjte e lopes)
Klasa hesht
Mesuesja: He mo...
Asnje levizje
Mesuesja: Do pergjigjeni apo tja u them une.
Leviz Arbeni dhe ngre doren
Mesuesja: He Arben fol
Arbeni: Ato jane kaaaaa...r.. aaaa

 • Postime: 8129
 • Karma: +2/-1
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 18-11-2004, 16:32:14
Shkon nje goce te doktori dhe i thote:
-Te lutem me ndihmo....me ka ngecur vibratori brenda.....
-Pa problem-i thote ai-e heqim per 2 minuta!
-Jo jooooo......vetem nderroi baterite!
:D

Temat e fundit