×
Hyrja
Profili

Barsaleta Banale~

Vizitor · 309 · 88487

Barsaleta Banale~

Vizitor · 309 · 88487

 • Postime: 12743

#300 ne: 06-08-2012, 14:12:30
ishte nje djale e nje vajze e po kercenin

djali ishte i turpshem ,nderkohe qe vajza jo.
teksa kercenin vajza ndjente se organi mashkullor po krekosej mirpo djali si i turpshem qe ishte nuk bente asnje hap

mendoi mendoi si tia thoshte dhe me ne fund gjeti menyren me te sofistikuar

i tha:

Zemer merre Shkopin Magjik dhe kaloje neper Kanalin e Suezit , ndaloje ne Ngushticen e Dardaneleve dhe aty tunde fort , sa te tunden Kembanat e Jeruzalemit :P
Barsaleta me Politikan !

Nisur nga GjumashiRubrika Qesh

Barsaleta!

Nisur nga M A XRubrika Qesh

 • Postime: 322

#301 ne: 13-08-2012, 19:20:37
Ishte nje her nje femer t cilen prinderit e kishin mbyll sepse ishte shun e bukur dhe nje dit i thot e nena babait he mor shoq si thua t dalim me vajzen ton sot pasi qe ka mbushur vjet per martes babai i thot joe te dal vetem dhe del ajo femra vet tu kalu rruges i thot nje djal off qfar p... Kjo shkon ne shpi dhe i thot mamait masi qka dmth fjala p... Se mka then nje djal kjo ja kthen kurgjo qika jem ballit i thojn, del diten e 2 dhe ja ben nje djal u qmu ka qu k...'perpjet kjo shkon shpi e vet qka osht kjo fjal oj nene mu ka qu k... Perpjet.. kurgjo eshe kur dikush bohet nervoz  del diten e 3 edhe ja bon nje djal of qka isha q.. Me ty.  Kjo shkon n shpi dhe pyet mamin qka osht kjo fjal uf qka isha * me ty ... Kurgjo bre qika jem se n :) lodhe. Osht kur don me u qu prej ni veni ...   Edhe ma n fund po martohet kjo qika edhe vin ata njerzt per her t par edhe kjo shkon me i qit burrit qaj edhe atyne qe jon ardh Me to tu qit qaj ksaji djersitet. Balli dhe thot oo qmu ka djersit p... Bre e kqyr burri nervoz qysh po thu ashtu qy ky burri jem sa her t foli une ka... Perpjet nisin me u qu ata njerzt kjo jau bon rrina se qetash vjen nana edha knaqem tu u q. :engjell:

 • Postime: 32

#302 ne: 23-08-2012, 20:28:27
Kjo ndërtes me gabime

Ksaj profesoreshe s’ju bo von hiq
Kur qiti a vizatim – a femën lakuriq
Dhe ia lan ktij studentit n’dorë
I tha me gjet ç’gabim kish bor...

E kqyr studenti ket femer t’bukur
Vagina diku n’jug qe strukur
Ai floke mai shkurter n’jug kah t’xetit
Aj kofsh ma e bardh vinte kah mesit;

Masnej i sy ka hedh ka shtati
"Ksaj femne i milion i ba veq surrati!"
E kthen femnen me sy kah deti
Po s’po e len t’shko, mu bo kiameti!

Nji za te veshi mi po ja bon:
"Ç’ma don mi vajzë gjith kët ballkon?"
I thot ajo; “A nuk po shef a? S’kam nji, kam dy
A po tu rrejshe menja ty?”

Kur professoresha u kthy n’klas
I therr studentit me dal n’dërras
I thot ; "Tash a munesh me m’ kallxu
Se qfar gabimesh kam bo un k’tu…?"

I thot studenti - me droje pak
“Me ardh mik tek ti un kam merak!”
“Po pse? I thot profesoresha, -
Me t’frigu ty aspak nuk desha!”

"Asht thjesht higjienë, -  ai thot pa gajle, -
Përballë dhom’s nenjes e ka nji hale;
Po, ballkone t’bukra! S'jem mujt me t’rren –
A m’don për seks ti, megjithmend?"

Njiherish profesoresha ka kput kopsat
T’bardha bore i kish kto roskat,
Dhe thot: “I zgjum bre çun paske ken
Menova n’menje kurr s’po t’vjen…”

T’nesërmen, u thot studenti shokve t’vet
“ A e dini bre ç’ka dje m’ka gjet…?”

S2012

 • Postime: 1283

#303 ne: 24-08-2012, 00:08:10
Sa per te qeshur :( :(

 • Postime: 3347
 • Gjinia: Mashkull

#304 ne: 19-12-2012, 00:23:03
Po e shkruj dhe un nje

dy pilot ndersa pilotonin avionin bisedojn.i thot njeri or ti a hajm buk iher a bejm sex me stuardesen hajm buk iher thot tjetri.nderkohe kishin len mikrofonin hapur me pasagjeret dhe stuardesa qe e degjon niset vrap per me i then se e kan len ndezur mikrofonin e nderkohe nga nxitimi rrezohet para kembeve te nje plake . E plaka i thot avash mi tkeqen nona a nuk e degjove qe do hanin buk nje her.

Shpresoj tju ket pelqyer.

Respekte

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#305 ne: 21-03-2013, 11:10:52
e pyet mesa gjyshen: gjyshe a e keni ba najher 69-ten me gjyshin?

jo mesa jem, skemi mujt se gjyshi vdiq ne 68-ten.. :D

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#306 ne: 21-03-2013, 14:07:34
Shko kjo gazetarja Anila dmth ke Refiku
O Refik, i thote
dua te te bej nje interviste per arritjet e tua ne biznes
Po i thote Refiku, hajde ta bojme ke zyra ime
Bolldum tollum thyesja sa mire kete desha te te degjoja dhe une, prandaj je i papare ti Refik ne biznes, i thote tullumbacja dmth gazetarja.
Refiku e fut ne zyre bolldumin dhe fillon ta cfryeje pak
Po me dhemb i thote tollum thyesja, per kete dhimbje me detyrohesh edhe 2 intervista te tjera.
Ia kthen Refiku
Nuk dua te ta cfryeje me tullumbacen sepse mban ere shume te keqe.
O Refik, ia kthen tullumbacja
Ta dish qe kam regjistruar cdo gje.
Po ku e pate fut kameren mi bolldume? ia kthen refiku me miresjellje
Po ti refik je kaq i trashe si Tironc qe je saqe nuk e kuptove ku e kisha fut, i thote tullumbacja.
Jam vajze e zgjuar une oooo Refik i thote prape tollum thyesja.
Bobobo cme gjeti mu me ty mi tollumbace katile, ia pret Refiku.
Sa lek do ta mbyllim kte muhabet? e pyet Refiku
Dua te behem gruaja jote i thote tollumja.
Qyqaaaa po sa shume meritoke mi dreq, i thote Refiku.
Nigjo po sikur te te jap nje hyrje nga kompleksi im dhe ta myllim ketu kte muhabet? i thote Refiku.
Refiko rri rehat mos e zgjat me se ti valvita edhe ty breket sic ia kam valvit edhe Boninos e more vesh apo jo? i thote bulldum gazetarja

(Nje pjesez mjaft e vogel e historise se nje vajze te vogel qe kishte enderr qe nje dite te behej gazetarja me e madhe e vendit te saj.)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#307 ne: 19-08-2013, 13:41:23
Sabilja

martohet Sabilja dhe i qellon burri pa pervoje
Sabilja fillon e keshillon shtine, nxirre, shtine, nxirre..
dhe vazhdojne keshtu derisa Sabilja fillon te arrije orgazmen dhe fillon te flase shpejt: shtine, nxirre, nxirre, shtine..

Sabile koncentrohu ia bon ky, tregom a me shti e me nxjerr.. :D

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#308 ne: 27-09-2013, 15:26:20
:-)  :D

Temat e fundit