Chuck Norris - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Chuck Norris

Chuck Norris

· 255 · 10298

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 29-01-2011, 20:03:02
Pershendetje vendosa te hap ket teme sepse Chuck Norris eshte bere shum i popullarizuar ne tere boten.

Duke kerkuar neper internet gjeta nje faqe e cila ka afersisht 200 fore apo fakte per Chuck Norrisin dhe vendosa qe ti postoj ketu.

Faqja eshte: http://chucknorrisks.blogspot.com/

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 29-01-2011, 20:03:15
Po e pyet biondina - biondinën se përse bëhet mjegulla. Ajo i përgjigjet: Sepse e hap derën e banjës Chuk Norrisi që është duke u larë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 29-01-2011, 20:04:00
Vetëm Chuck Norrisi mundet me maru dordolec prej shiut!

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 29-01-2011, 20:04:11
Në një kuiz i bie pyetja njërit: Pse Chuk Norrisi nuk ka Qen të Sharrit në shtëpi. Ai përgjigjet: Sepse Chuck Norrisi e ka Macen e Sharrit.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 29-01-2011, 20:05:36
Pse Chuck Norisin e ka bo Tezja ? Se ska guxoft me ja prek kush nonen.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 29-01-2011, 20:05:51
- Chuck Norrisi vet e kroson topin prej korneri dhe vet shkon e jep gol me kokë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 29-01-2011, 20:06:05
Mësuesja po ju shpjegon nxënësve se në Mars nuk ka jetë. Një nxënës po e pyet: Mësuese, pse s’ka jetë në Mars. Një nxënës shakaxhi i përgjigjet: Chuck Norrisi ka shkuar në Mars. Prandaj aty nuk ka shenja jete.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 29-01-2011, 20:06:25
Vetem Chuck Norrisi ka arritur ta bëjë të lumtur Sheherzaden.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 29-01-2011, 20:06:39
Çka hanë fqinjët e Chuck Norris? Ata hanë......dajak?

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 29-01-2011, 20:06:51
Të gjithë fëmijët veshin rroba me Spiderman dhe Batman. Vetëm, Spiderman dhe Batman veshen me rroba të Chuck Norris.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 29-01-2011, 20:07:03
Nëse ju keni pesë dollarë dhe Chuck Norris ka pesë dollarë, Chuck Norris ka më shumë para se ju.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 29-01-2011, 20:07:30
Chuck Norris nuk lexon libra. Ai i shikon ato derisa të merr informacion që ai dëshiron.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-01-2011, 20:07:49
# Nuk ka teori të evolucionit. Ka vetëm një listë të krijesave të cilat Chuck Norris i ka lejuar të jetojë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 29-01-2011, 20:08:03
Chuck Norris nuk fle. Ai pret.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 29-01-2011, 20:08:27
Chuck Norris ka llogaritur deri në infinit - dy herë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 29-01-2011, 20:08:59
Chuck Norris nuk mban orë, AI vendos sa është ora.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 29-01-2011, 20:09:36
Chuck Norris mund ta ndajë një numër me zero.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 29-01-2011, 20:09:56
Një fotografi vlen një mijë fjalë. Një Chuck Norris vlen 1 miliard fjalë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 29-01-2011, 20:10:15
Chuck Norris nuk beson në Gjermani.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 29-01-2011, 20:10:36
I merr 20 minuta kohë, të fortit, Chuck Norris për të shikuar diçka që zgjat 60 minuta.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 29-01-2011, 20:10:57
Kur Chuck Norris shikon në pasqyrë asgjë nuk duket. Kurrë nuk mund të jetë një Chuck Norris i dytë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 29-01-2011, 20:11:16
Vetëm Chuck Norris ka gjetur “kime n’vo”

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 29-01-2011, 20:11:27
Chuck Norris mund të duartrokas me një dorë.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 29-01-2011, 20:11:44
A e dini pse Chuck Norrisi e ka mjekren e kuqe?.. Se kur u kon i vogel u la ne vullkan.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 29-01-2011, 20:11:55
Nena e Chuck Norrisit e fshin oborrin me lis.

Temat e fundit