Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] ! - Qesh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !

Emra te cuditshem shqiptar [te vertete] !

· 20 · 7360

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 12-10-2010, 20:50:59
Besim  SHpetimi. . .Zuske  Merrjep. . .SHi  Streha. . .Jete  Kopja. . .Ungjill  Tevrat.  . .Perkedhele  Leshon. . .Kajmak  Mjalti. . .Kurbani  SHamish. . .Elegant  THithes. . .Mjaft  Moslepi. . .Amon  Stajep. . .Fatma  Brekzeza. . .

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 12-10-2010, 20:58:17
Besim  SHpetimi. . .Zuske  Merrjep. . .SHi  Streha. . .Jete  Kopja. . .Ungjill  Tevrat.  . .Perkedhele  Leshon. . .Kajmak  Mjalti. . .Kurbani  SHamish. . .Elegant  THithes. . .Mjaft  Moslepi. . .Amon  Stajep. . .Fatma  Brekzeza. . .
Hahahahhahahahahahahahah o zot ca emrash

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 12-10-2010, 21:05:25
goctirone  keto jane perzgjedhur se bejn per te qeshur   prandaj  :P   se emra  ka   4 a 5 milion  :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 12-10-2010, 22:51:44
Ke ndonje te aferm me keto emra?...mesa di une ne shqiperi shumica e ketyre as ekzistojne....

Tani per tani emrat qe qesh sa here i degjoj jane..Shpat Kasapi dhe Valon Suma. :D

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 13-10-2010, 02:06:42
Lista e emrave të ndaluar me Ligj ne Shqiperi.

Per me shume shikone kete temen se ka shume komente.

"Kujdes me fëmijët, nuk duhet t'i vini këto emra"

Ankim
Arançatë
Avash
Bretk
Berr
Burgim
Ballokume
Car
Cub
Curranë
Currelë
Careva
Carina
çbane
Dert
Derman
Dovlet
Durak
Ekran
Eros
Ferman
Federatë
Fodulle
Gazep
Gallata
Gabime
Groshe
Gjezap
Hyzmet
Përshëndetjeçe
Hafije
Helme
Ironi
Jermësinë
Keqan
Keqe
Kralicë
Lëvere
Meze
Mëshirë
Mjaftë
Mjaftime
Mjaftoni
Mbarime
Mbete
Mbylle
Marrëzi
Ndalime
Pikëllime
Pafate
Pseerdhe
Rikë
Rakita
Spece
Sose
Stenatë
Sherre
Shkurte
Shkurtime
Xhenaze
Zehere

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 13-10-2010, 02:29:09
Lista e emrave të ndaluar me Ligj ne Shqiperi.

Per me shume shikone kete temen se ka shume komente.

"Kujdes me fëmijët, nuk duhet t'i vini këto emra"

Ankim
Arançatë
Avash
Bretk
Berr
Burgim
Ballokume
Car
Cub
Curranë
Currelë
Careva
Carina
çbane
Dert
Derman
Dovlet
Durak
Ekran
Eros
Ferman
Federatë
Fodulle
Gazep
Gallata
Gabime
Groshe
Gjezap
Hyzmet
Përshëndetjeçe
Hafije
Helme
Ironi
Jermësinë
Keqan
Keqe
Kralicë
Lëvere
Meze
Mëshirë
Mjaftë
Mjaftime
Mjaftoni
Mbarime
Mbete
Mbylle
Marrëzi
Ndalime
Pikëllime
Pafate
Pseerdhe
Rikë
Rakita
Spece
Sose
Stenatë
Sherre
Shkurte
Shkurtime
Xhenaze
Zehere


Me shkrit me keto emra
sidomos kjo fjala Fodulle  LOL

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 13-10-2010, 02:30:37
Ke ndonje te aferm me keto emra?...mesa di une ne shqiperi shumica e ketyre as ekzistojne....

Tani per tani emrat qe qesh sa here i degjoj jane..Shpat Kasapi dhe Valon Suma. :D

Hahahahahaha Shpat kasapi eshte ok

po ky Valon Suma sic ka emrin dhe mbiemrin me shkrin fare sidomos mbiemri

 LOL

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 13-10-2010, 08:25:21

Pajtime Sherri :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 13-10-2010, 12:48:49
vendosjani femijeve tuaj kur te lindin..shpat kasapi  meqe ju pelqen :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 13-10-2010, 13:50:22
Ne i kemi mbaruar femijet....do te ndihmojme ty me emra.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 13-10-2010, 15:28:56
vertet mama ti po gjyshe je bere   :P      po he njeher me ndihmo me ndonje emer te bukur jo si kta shi  breshri debora ok :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 13-10-2010, 15:53:56
Nuk behem gjyshe para "grupit" tend ta kesh te sigurte... :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 13-10-2010, 16:22:36
ka emer ky grupi dhe sa jane thuaj me emra per ke e ke fjalen mos ki frike :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 13-10-2010, 16:29:02
Em duket emrin ka pas....grupi kokrra shurupi tapa.. :P

Anyway nejse se u shkri si grup ky..:d

Vazhdojme me emrat ne...Martin Lucvogli.. :D :LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 13-10-2010, 17:04:32
po po ashtu e ka pas emrin grupi lemeria :) nuk e kam shkri jo tani e kam ngri se ben ftoht ne behar do e shkri prap :P   sbesoj se jam un ky martin lucvogli ! :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 14-10-2010, 16:06:35
punonte 1ri te gjendja civile..emrin e kishte krenar..ndersa mbiemrin bytha . dhe ne cdo certifikate shkruhej bytha :P

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 14-10-2010, 21:10:30
Besim dhe Shpetim nuk jane emra te cuditshem ...

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 15-10-2010, 15:43:14
esht emer mbiemer erlehta :)  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .ja dhe disa tjere. . . . . .Tahip Xhambazi . . .Selim Dardha. . .Kajtaz Maksut. . .Shirafete Bushera. . .Zeqir Aga. . .Ike Plaka. . .vertet e njoh dhe vet :)

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 14-03-2021, 22:03:15

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 14-03-2021, 22:03:29

Temat e fundit